31

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

statki kosmiczne i kosmitów spotykam niestety tylko w snach sad

32

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

Witajcie!
Pisze po raz pierwszy.
Bardzo potrzebuje pomocy wlasnie kosmitow.
Po pierwsze, czy jest ktos z gwiazdozbioru Delfin?
Ten gwiazdozbior jest nad Polska (najbardziej widoczny jest latem).
Tam jest moj dom i dom moich dzieci.
Jestem etniczna Polka i mieszkam w innym panstwie.
Moje dzieci i ja biegle mowimy po polsku.
Bardzo lubie POLSKE. Moja dusza i moje serce zawsze nalezalo
do mojej historycznej Ojczyzny. Kazdy swoj pomysl, swoj oddech,
swoje spojzenie, kazda chwile swojego zycia poswiecam POLSCE.
Wiem kim jestem i wiem, ze  musze wrocic do Polski.
Musze skonczyc swoja misje. Nie chce mowic kim jestem
(wlasnie dla Polski), bo to bedzie wygladala jako jakas glupia bajka,
albo bzdura. Moje zycie w tym panstwie jest skonczone.
Ale jak rospoczac tam nie wiem.
Dziekuje i bede czekac na jakos odpowiedz.
Yana

33

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

Nie martw się, ja mam też dziwną historię i też nie mówię o niej wszysktiego bo faktycznie jest nienormalna wink

34

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

Yano, bardzo ciężko rozpoczyna się życie na "obczyźnie" choć tak bliskiej Twemu sercu. Zawsze przed podjęciem radykalnych kroków trzeba rozważyć wszystkie Za i Przeciw, aby nie było rozczarowań - zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy drapieżny komercjalizm ustąpił na jakiś czas pola zwyczajowej gościnności Słowian. No i to palenie mostów za sobą... - to zwykle nasza ułańska fantazja, ale często niepokojąca dla najbliższej rodziny.
Chcę tylko powiedzieć, że postęp i rozwój jest możliwy wszędzie - tu, tam i nawet w innym gwiazdozbiorze. Miejsce nie ma znaczenia ponieważ wszystko jest już w nas.

Ale fakt, czasem warunki zewnętrzne po prostu stają się nie do zniesienia z punktu widzenia egzystencji materialnej. Trawa za płotem zawsze wydaje się bardziej zielona, ale czasem to jej zwyczajnie po prostu nie ma po naszej stronie, i co wtedy...

35

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

Wiesz to nie jest moja obczyzna.
To jest moj dom. Moja karma zwiazana jest z ta ziemia.
I w tym zyciu ja musze postawiec kropke.
Wczesniej ta ziemia nie byla Polska.
Jesli dobrze znacie sie na kosmicznej filozofii i medytacji,
potraficie zrozumiec o co chodzi.
Musze odnaliezc gwiezdne istote w Polsce, przede wszystkim Warszawa (taka mam informacje).
Ktore potrafia swiadoma przyjmowac ten swiat w jego
prawdziwej istocie.

PS
Tyle powodzenia ile mialam w POLSCE
nie mialam nigdzie.

36

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

Witaj Yano '
Wysłałem do Ciebie maila ...
Zachowaj spokój a sama zobaczysz iż wszystko się ułoży .
Wsluchuj się we własne wnętrze / to 'ono' wie co aktualnie jest Tobie (ciału fizycznemu) najbardziej potrzebne !
Jeśli poczujesz iż mogę pomoc - pisz !
Trzymaj się i witaj w Nowym
SitaP

37

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

Yano smile cieszę się ze  trafiłaś na nasze forum.. wink mam do Ciebie pytanie  powiedz mi prosze jeśli możesz..dlaczego akurat Polska?  czy coś ma sie w najbliższym czasie wydarzyć ..zadałam to pytanie dlatego że Hejal też znalazł sie w Polsce,
niestety nie jestem w stanie  Tobie pomóc ale z głebi serca życzę Ci abyś znalazła to czego szukasz.. i abyś była szczęśliwa i dokonczyła swoja misje smile

38

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

Dziekuje za  zapytanie.

Sprawa w tym, ze Polska musi stac  Imperja.
Tylko dla tego wiele jeszcze trzeba zrobic.
Przypomnijcie sobie o czym mowil Papiez co do Polsce i Europy.
Nie zdawaliscie sobie sprawy, czemu wlasnie Polski Papiez, slowianin wniosl takie zmiany w koscielie katilickim i  rowniez wniosl Takie Wielkie zmiany w swiadomosci ludzi na Calym Swiecie. Czemu nie wloch, albo  osobe  jakiejs  innej narodowosci??????
Jasne, ze byl wybrane zeby  zniszczyc komunizm. I wlasnie Polska wziela na siebie obowiazek dac droge tej Wielkiej Osobie. Czemu nie Ukraina, albo Rosja, czy  Moldawija. Nasza ziemia przyjela swiadoma komunizm, zeby On mogl zrobic to co zrobil.

Swiat jeszcze nie potrafi docenic wszystkie Jego dzielania i uczynki.

Jan Pawel II byl  adeptem i naprawde Swieto Istoto.
Jezeli my przychodzimy na ten swiat nieswiadomo , zeby odpracowac karme. Adepci przychodza  swiedomo i z wlasnej woli.
Niestety wszystkiego nie moge powiedziec, bardzo chcialabym powiedziec kim jestem i co musze zrobic dla polski.  Ale obawiam sie wiesz....

39

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

Cóż Yano, zgodnie z moją wiedzą, jeśli jest to rzeczywiście to Twój cel na wcielenie, to wszystko powinno się Tobie układać tak, by go realizować. A możemy zapytać, z jakiego kraju jesteś - obecnie?

40

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

yana napisał/a:

Sprawa w tym, ze Polska musi stac  Imperja.

Co to znaczy? W jakim sensie ma się nim stać?

41 Ostatnio edytowany przez tacjanna (2009-11-08 13:46:23)

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

kochana yana  smile dziękuję za wyczerpującą odpowiedz... smile przemyślę zastanowię sie nad tym co napisałas.. aczkolwiek jeśli chodzi o wszelkie religie i wyznania mam już od jakis 6 lat inne poglądy ale potrafie uszanować  w tej kwesti poglądy innych  z cała pewnością JP2 był WIELKĄ OSOBISTOŚCIA i nie ulega to wątpliwości ( jeśli o mnie chodzi ) to nie mów big_smile  ale nie ukrywam nieskoromnie że zżera mnie ciekawość wink smile 
pozdrawiam z serca smile
tak cichutko wspomnę że znam jeszcze jedną bardzo mi bliska osobe z forum .... ona wie coś więcej o delfinach smile  napewno nie jesteś tu przypadkowo... wink

42

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

Droga, Tacjanna.
Dla Tacjanna
Jestes bardzo mila i dziekuje za Twoje cieplo.
Takim osobom jak  my nie chodzi o religie.
Dobrze wiemy, ze religia - to narzedzie do utrzymywania ludzi w pokorze.
Najwazniejsza jest wiara, dobre serce i  swiatlo ktore mamy w sobie,
pozytywne wibracje. Ja tez mam  inne poglady, ale w tym zyciu
urodzilam sie w  katolickiej rodzinie i bede wiernie temu sluzyc.

Moze ta osoba  (ktora wie o delfinach) da o sobie znac?>>>>>>


Dla MAAT.
W jakim sensie ma się nim stać?
W takim, jaki sens w sobie zawiera same slowo Imperia.
Ale droga do tego nie jest latwa.

Dla Antares
Zapytac mozecie, ale na razie nie powiem. OK?
Pszepraszam.

43

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

Mi Imperia kojarzy się z czymś negatywnym i na pewno nie chciałabym by stała się nią Polska ani żaden inny kraj. Nie wiem nawet po co miałaby się nią stać...
No ale skoro to Twój cel to go realizuj, być może moim celem jest Ci przeszkodzić? wink kto wie...

44

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

Yano '

(choć głównie kieruję te słowa do Yany, to także do innych)

Polska (nie tylko Polska) - była zniewalana przez różnych arystokratów, manipulatorów - nie tylko pochodzących z naszej planety ...
Wchodzimy w Nowe, a to oznacza koniec starego / koniec niewolniczego systemu w którym jedni żyją kosztem innych ...
Koniec z autorytetami (również kościelnymi) ...

Więcej pisałem/ piszę - w temacie Nowa Ziemia .
Zajrzyj tam i możemy porozmawiać / jeśli oczywiście to czujesz ...

Pozdrawiam - SitaP
Ps : na maila odpiszę

45

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

a ja chcę do Domu.

46

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

Witaj yana  smile  Mam pytanie. Jaki sens według Ciebie zawiera słowo imperia- być może masz własną jego interpretację. Dlaczego widzisz wyższość Polski nad innymi krajami? Również one wiele wniosły dla świata.
Twierdzisz, że religie to narzędzie do "utrzymywania ludzi w pokorze" a mimo to służysz jak napisałaś religii. Dlaczego?

@EnergyFlow, ja też chcę do Domu  big_smile Więc nie jesteś sam...

47

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

No to jest już nas trójka, bo ja też chcę do Domu big_smile gdziekolwiek on jest...

48

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

Ha ,,,
a co jeśli się okaże iż właśnie to jest Wasz dom ?

Pozdrawiam

49

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

maat napisał/a:

No to jest już nas trójka, bo ja też chcę do Domu big_smile gdziekolwiek on jest...

Taa? To teraz będzie Fantastyczna Czwórka! big_smile

50 Ostatnio edytowany przez maat (2009-11-08 00:32:56)

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

SitaP napisał/a:

Ha ,,,
a co jeśli się okaże iż właśnie to jest Wasz dom ?

Pozdrawiam

Być może był bardzo dawno temu, za czasów Atlantydy... teraz gdziekolwiek bym nie pojechała czuję się autentycznie obco...i źle, a zwiedziłam już troszkę świata.
No chyba, że pochodzę z Agarty - to by po części wyjaśniało moją bladość i wrażliwość na światło tongue

Wampir napisał/a:
maat napisał/a:

No to jest już nas trójka, bo ja też chcę do Domu big_smile gdziekolwiek on jest...

Taa? To teraz będzie Fantastyczna Czwórka! big_smile

Hah, to ja jestem w takim razie Niewidzialną Kobietą tongue

51

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

Maat '
W takim razie / tak myślę
jesteś dość delikatna ?

52

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

Dość delikatna - myślę, że tak. Nie jest jeszcze tak źle, żebym paliła się na słońcu tongue

53

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

Ja nie sluze riligii, albo jeszcze czemus.
Kultura i tradycji - to sa rzeczy ktore daja zwiazek z przodkami, w kadnym razie nie wolno tego rezygnowac. Kto leczy ludzi, albo czysci mieszkania - to jest niezbedny zwiazek.
To co bylo przygnebiane  (to jest napracowanie energii0 zawsze bedzie wywyzszone.
Imperia, religia, lepszy czy gorszy -  traktujecie to jak ludzie (ludzka mentalnosc).
Nie musialam poruszac tego tematu. Opisac wszycto co o tym wiem za duzo i nie moge.
Jezeli w taki sposob traktujecie to co pisze, prawdopodobnie, ze nie otrzymujecie informacji podczas medytacji.
PA

54

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

a sio spać big_smile

55

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

@yana  Można otrzymywać informacje.  Mozna być kanałem-pytanie: dla kogo?

Ludzka mentalnosć hmm. Prawdopodobnie tak ponieważ jesteśmy (przynajmniej niektórzy z nas  : )  ) ludźmi a co za tym idzie np ja mam pewne ograniczenia- zdaję sobie z tego sprawę. Nie jestem nieskazitelna.

Zadałam te pytania ponieważ o tym własnie pisałaś. Teraz już nie chcesz ?
Dlaczego zaczęłaś pisać skoro drugi raz tłumaczysz, że nie możesz? Jeśli nie możesz o tym mówić- nie powinnaś zaczynać. Chcialabym z Tobą porozmawiać (zainteresowalaś mnie) i jak mam to zrobić skoro nie możesz mówić?   

Również ja szanuję przodków i tradycję w pewnym sensie, choć pojmuję to nieco inaczej. Nie czuję związku z tradycjami kraju w którym mieszkam- tak jak Ty. Moi przodkowie są w innym miejscu.

Leczysz ludzi? Pracujesz z energią? Jesteś szamanką? Szukasz gwiezdnego dziecka. Myślisz, że znajdziesz je tutaj? Wiele osób czegoś tu szuka.

Pozdrawiam Cię i proszę nie bierz sobie moich słów do serca. Od jakiegoś czasu mówię wprost co myślę i jestem otwarta na szczerość innych.

@Sitap Może być tak jak piszesz, jednak mówiąc Dom mam na myśli Przyczynę. Tęsknię za tymi momentami całkowitego dostrojenia, kiedy to nie chcesz już wracać do tego stanu świadomości a wiesz, że jeszcze musisz i chcesz tak naprawdę, bo chcesz tego doświadczyć. Tyle o Domu bo to temat o dobrych kosmitach  wink

Idę spać Tacjanka  smile jak tak wyganiasz

56

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

EnergyFlow napisał/a:

a ja chcę do Domu.

A do ktorego? Tego z trojkatami? Czy tu tego z palnikami na gas?

57

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

Witaj Yana!

Jak juz zauwazylas wszyscy jestesmy gdzies indziej nizeli w naszych domach.
Intrygujaco zabrzmialy twoje wypowiedzi mimo ze pojawiaja sie w tobie sprzecznosci. Wyczowam od Ciebie ogromna chec podzielenia sie znami twoimi doswiadczeniami ale dobrze wiesz ze nie mozesz moglo by to przeszkodzic w twoich celach. Czuje ze obdarzasz nas bardzo sympatycznym uczuciem bo masz do nas sentyment ale nie do konca wiem jakie sa twoje intencje. Rozumiemy ze forum moga czytac wszyscy ale nie zapominaj ze mozesz pisac na privea. Pozdrawiam i zycze slonecznego dnia nie tylko tobie ale wszytkim forumowiczom.

58

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

Istnienie '
Rozumiem, w takim razie słowa te nie były kierowane do Ciebie ...
A teraz do Ciebie ;
Nazywasz to inaczej, lecz prawdopodobnie na myśli mamy to samo ...
Twój stan zależny jest od Ciebie, warunki zewnętrzne mogą sprzyjać lub na odwrót ...

59

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

No właśnie powoływanie się na religię, kulturę i tradycję jest niejednoznaczne, mogę gwarantować że każdy rozmówca przefiltruje te określenia przez własny bagaż doświadczeń, dlatego niezbędna jest wnikliwa dyskusja tak aby prawdziwe intencje ujrzały światło dzienne.

Dla przykładu ja mam charakter buntowniczy, jeżeli czuję sprzeczność, coś co nie służy ludzkości czy to w religii, kulturze czy tradycji to wyłuskuję ją na światło dzienne, ośmieszam. Świętości nie mają dla mnie znaczenia. Taki byłem zawsze. Jako małe dziecko będąc w kościele czułem w słowach księży sprzeczności, uproszczenia i brak logiki. W tradycji i kulturze widzę dużo zachowań, które przyczyniają się do niskiej jakości życia człowieka w Polsce. Zwłaszcza w kulturze i tradycji wywodzącej się z ostatnich kilkuset lat.

Z drugiej strony, z czasem zrozumiałem ludzi religijnych, pobożnych i kochających tradycję. Religia czy to tradycja daje im poczucie jedności, przynależności do grupy społecznej i siłę do życia. Ci ludzie cenią sobie działanie grupowe, obrzędy dodają im pewności siebie. Analiza słów padających z ambony czy pochodzenia danej tradycji nie jest dla nich istotna. Znacznie bardziej cenią sobie charyzmę mówiącego, jego przekonanie i zaangażowanie, którym spaja społeczność, dodaje otuchy, pomaga myśleć pozytywnie.

Trzeba przecież kochać coś by żyć, ja mam swoją siłę napędową, inni mają swoją. Dziś już nie mam odwagi zabierać innym tego co ich nakręca. Dodam jeszcze jedno. Za zasłoną nawyków ludzie często skrywają te same dobre i ciepłe emocje.

60

Odp: Przesłania dobrych kosmitów

yana smile tam dom Twój gdzie serce Twoje smile
nie wiem dlaczego ale jak tylko przeczytałam pierwszy raz Twój post na forum poczułam cos dziwnego w sercu ....ale to takie miłe.. smile melodia serca jest najpiękniejszą melodią smile 
Polska imperium... jak dla mnie to super big_smile