1

Temat: Rok 2012

Witam ludzi zainteresowanych wzrostem duchowym. To piękne że żyjemy w czasach rozpoczęcia się wzrostu świadomości na ziemi. Jak do tej pory to żadne media, rządy, religie nie propagowały i nie propagują rozwoju duchowego. Byliśmy oszukiwani przez tysiące lat.
Na szczęście dzięki publikacjom i internetowi coś naprawdę zaczyna się dziać. Ale żeby osiągnąć pozytywne wyniki to potrzebna jest nasz praca i udział w tych procesach.
Nic samo się nie zrobi. A obietnice o pomocy kosmitów to bajki. Inne cywilizacje bardziej rozwinięte nie mogą bezpośrednio fizycznie ingerować w nasz rozwój. Tak samo nie przyślą tu żadnych statków żeby nas ewakuować! Nie wylądują żeby nas uczyć. Dlatego robią to na drodze duchowej. Wspierając nas ile mogą. Ale całą pracę tu na ziemi musimy wykonać sami. Od ery Wodnika dzieli nas 17 lat. Tak że mamy trochę czasu do rozpoczęcia piątego poziomu. A potem długie lata wznoszenia się. I nikt nie będzie umierał z tego powodu. Ci co nie będą chcieli się doskonalić zestarzeją się i umrą i więcej tu nie powrócą. Nowe pokolenia będą się rodzić już oczyszczone. Rok 2012 jest normalnym rokiem jak każdy następny i nie będzie żadnych katastroficznych wydarzeń! Najważniejsze żeby co raz więcej ludzi zaczęło medytować aby wspomóc procesy wibracyjne wznoszenia. Jeżeli chodzi o kalendarz to nie spotkałem takiego. Moja wypowiedź opiera się na informacjach z internetu.
Wracając do roku 2012 to osoby badające kulturę Majów
zainspirowały ludzi do różnych domysłów na temat tego roku.
Dodatkowo dodam że wizualizacja złych wydarzeń może je spowodować tak że radzę wyobrażać sobie pozytywne wydarzenia w przyszłości (dotyczy to również naszego prywatnego życia). Pisał o tym m/i Łazariew.
Janusz

Życzę wysokich lotów i miłych doznań wznoszenia
Janusz

2

Odp: Rok 2012

Dla zainteresowanych dodam że sami autorzy tych sensacji
nie dają żadnych konkretnych informacji na ten temat.
Oni po prostu próbują odgadnąć o co w tym wszystkim chodzi.
A tu szczegóły;  http://projektinfinitus.pl/rok-2012/maj … -2012-cz-1
A tu fragment;
Era Wodnika
"Nasza planeta w ciągu swej podróży przez układ słoneczny przechodzi przez 12 konstelacji i zatrzymuje się w każdej z nich na okres około 2150 lat, a cały cykl przejścia przez wszystkie konstelacje trwa około 25 800 lat (czyli w przybliżeniu 26 000 lat)
Według astrologicznych wyliczeń jesteśmy w momencie domykania Ery Ryb i wchodzenia w nową Epokę Wodnika, która ma być początkiem złotego wieku pełnego obfitości i wzajemnego zrozumienia.
Ma ona być końcem świata iluzji, w której żyliśmy przez tysiące lat.
Teraz przejdźmy do głównych bohaterów całego zamieszania wokół daty 2012, czyli do samych Majów. To ponoć na podstawie ich kalendarza wyliczono, że 21 grudnia 2012 roku nastąpi koniec świata lub jak podają niektórzy wielka transformacja duchowa.
Oczywiście doniesienia o przewidywanym końcu świata w grudniu tego roku należą do grubo przesadzonych, chodzi jedynie o zmianę Epoki, jednak do tego przejdziemy później".

Czyli okres ery wynosi 2150 lat a mamy 2012 (widocznie rok 00 jest
pomylony, ale o ile kto to wie?)
Ale na pewno wiemy że jesteśmy w okresie przejściowym gdzie kończy się jedna era a zaczyna druga.
W każdym razie prawdopodobnie data 21.12.12 to następny wzrost wibracji ziemi i niektórzy przypuszczają że będziemy po tym terminie odczuwać "Błogość" i mogą otworzyć się nowe poziomy duchowe w nas. Dlatego powinniśmy tak jak radzą nam nasi bracia bardziej rozwinięci w przekazach, wizualizować pozytywne przemiany w naszym świecie. Wyobrażać sobie jakich pozytywnych zmian chcielibyśmy dokonać itp. To co myślimy dzisiaj urzeczywistni się w przyszłości. To jest zasada kreacji-tworzenia.
Janusz

3

Odp: Rok 2012

Od ery Wodnika dzieli nas 17 lat.

Skąd taka liczba?

Nasza planeta w ciągu swej podróży przez układ słoneczny przechodzi przez 12 konstelacji i zatrzymuje się w każdej z nich na okres około 2150 lat

Konstelacji zodiakalnych jest 13, a znaków zodiaku jest 12. Nasza planeta podróżuje przez konstelacje, a te nie mają równej długości, więc nie jest prawdą, że zatrzymuje się w każdej z nich na 2150 lat. Ponieważ nikt dokładnie nie wie ile wynosi każda era rozumiana jako przejście przez konstelację, to nikt nie wie kiedy zacznie się Era Wodnika.

4

Odp: Rok 2012

Hejal wiedział i podał dokładną datę.
Dokładnie to era Wodnika rozpoczyna się 03.02.2029.
Niektórzy podają że 2032.
A w przekazach widziałem datę 12.12.2012
fragment;
"W prowadzące do wzniesienia stopniowanie Ziemi włożono więcej wysiłków, niż możecie sobie wyobrazić. Wzniesienie Ziemi nastąpi 12-12-12, a wzniesienie masy krytycznej ludzkości dokona się w ciągu 15 pokoleń. Chcemy wam powiedzieć, że taką potwierdzającą informację przekazali wysłańcy z przyszłości, z różnych hologramów epok czasowych".
Moim zdaniem jesteśmy w okresie przejściowym a do wzniesienia na 5 poziom
to musimy trochę nad sobą popracować.
Czas pokaże, wszystko przed nami.

5

Odp: Rok 2012

Przyporządkowanie konstelacji to tylko uproszczenie - w celu identyfikacji regionów na niebie. Znaki nie mają tak naprawdę wiele wspólnego z samymi konstelacjami. Za tysiące lat konstelacje będą zupełnie inne (w wyniku ciągłego przesuwania się gwiazd i innych obiektów w kosmosie względem siebie), a znaki zodiaku pozostaną te same - już w innych konstelacjach.

6

Odp: Rok 2012

No to oczywiste że w roku 2012 nic się nie stanie. (oto moja wypowiedź z roku 2011).

Miałem rację. Nic się nie stało, chociaż wtedy wielu się bało że "to już koniec". smile