1

Temat: Nowe technologie

Witajcie !
Od wiele lat zajmuję się poszukiwaniami technologi do produkcji urządzeń do wytwarzania “wolnej energii” tzw. ENERGI ODNAWIALNEJ.
Uzbierało mi się już trochę pomysłów i nawet patentów.
Ale wszystkie te urządzenia są bardzo kosztowne w swojej budowie,
więc na uruchomienie produkcji urządzeń do wytwarzania darmowej energii, stać tylko potężne firmy, które i tak czerpią zyski z nas obywateli.
Jak wiadomo energii wokół nas jest pod dostatkiem, trzeba tylko mieć technologię
by z niej korzystać.
Obecnie narody korzystają z energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, atomowej oraz wykorzystują złoża kopalniane węgiel i gaz.
Mi przyświeca Idea by obywatel mógł się energetycznie uniezależnić, by mieć własne lokalne domowe i darmowe źródło wolnej energii i ciepła.
Nie chciałbym wyważać otwartych drzwi, czy też pójść w niewłaściwym kierunku.
Nie chcę gotowych rozwiązań, ale potrzebowałbym informacje naprowadzające.
Coś wspominałeś Hejalu że u was, każda rodzina ma swój własny generator prądu ?
pozdrowienia

2

Odp: Nowe technologie

Nano, zainteresuj się Whipmag’iem. Wszystko zaczęło się od tego video opublikowanego przez Pana Alsetalokin’a:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=-7fh2RP_uEs[/url]

To obiecujący, tani silnik magnetyczny. Spora grupa osób pracuje nad rekonstrukcją tego silnika i ustaleniem tego co właściwie wprawia silnik w ruch. Strona projektu [url]http://www.peswiki.com/index.php/Directory:OC_MPMM_Magnet_Motor.[/url] Polecam również [url]http://www.youtube.com/results?search_query=Alsetalokin[/url]

3

Odp: Nowe technologie

Również znalazłam pewną stronę: [url]http://www.ekoenergia.pl[/url]. Tutaj ludzie prezentują swoje wynalazki

4

Odp: Nowe technologie

The Venus Project , Jacques Fresco - architekt , futurysta, wizjoner - czlowiek ktory poswiecil cale zycie propagujac idee ekonomii opartej na energii odnawialnej. Od niemalze 80 lat projektuje miasta przyszlosci. Mysle, ze jego wlasnie szukasz?

[url]http://www.thezeitgeistmovement.com[/url]

Pozdrawiam

5

Odp: Nowe technologie

Bardzo interesujący ten Venus projekt,
dziękuję też za linki do silniczków magnetycznych.
Lecz uważam że one nie rozwiążą problemów ludzkości w sprawie energetyki,
bliższy już mi jest projekt; [url]http://www.solaris-system.pl/html/e_fal_morskich.html[/url]
Chociaż uważam, iż naukowcy powinni się skupić nad badaniami np. nad pozyskaniem prądu, z energii statycznej będącej w powietrzu lub wykorzystać promieniowanie kosmiczne. Nasze złoża ropy i innych surowców, ponoć w ciągu 50 do stu lat ulegną wyczerpaniu,
Interesująca jest też koncepcja “zasad kosmicznej zjednoczonej teorii pola”, może trzeba najpierw pojąć zasadę działania Wszechświata, Kreacji by zaprojektować coś co będzie odbierać tę energie;
Nie mogę tu wkleić strony z schematem urządzenia gdyż cenzura blokuje i traktuje ten link za spam, ale kto do mnie napisze to mu prześlę.
[email protected]
Przydałaby się od naszych kosmicznych braci z innych galaktyk, chociaż schemat koncepcyjny pozyskania energii z alternatywnych źródeł.
Ponoć energii wokół nas jest pod dostatkiem [wszystko jest energią] kwestia tylko technologi by ją pozyskać !? 

Co Ty Hejalu byś nam poradził w tej kwestii, na czym wyście się oparli w tej kwestii ?

6

Odp: Nowe technologie

Może teraz się uda wkleić link, jak to mówią Polak potrafi
koncepcja “zasad kosmicznej zjednoczonej teorii pola”
[url]http://www.objawienia.pl/sub/denaerde/denaerde12.html[/url]  smile

7

Odp: Nowe technologie

ja usuwam http:// i upewniam się że na początku jest “www” i wtedy autocenzura się nie włącza.

8

Odp: Nowe technologie

Może Generator Searla?
[url]http://free.of.pl/z/zlabs/technika/freee/searl/searl.htm[/url]

9

Odp: Nowe technologie

Generator Searl’a to bardzo ciekawe urządzenie ale nikt nie widział żeby działało. Setki materiałów wprowadzają tylko zamieszanie. Co do powyższego linka, autor zdaje się być pasjonatem prac Dr. Pająka, a ten ma wątpliwą reputację. Na podobnej zasadzie działa podany przeze mnie powyżej whipmag, ale ma lepszą dokumentację.

Osobiście mimo wszystko uważam, że tajemnica darmowego ruchu obrotowego tkwi w magnetyzmie. Zainteresujcie się również tym co już działa. Np silnik magnetyczny bazujący na pulsie w pewnym momencie obrotu. Cały obrót wykonywany jest siłą magnesów. Tylko w jednym krytycznym momencie musi przyjść puls z zewnątrz.

Przed klikaniem proszę włączyć wyobraźnię;)
[url]http://www.metacafe.com/watch/802759/magnet_motor/[/url]
[url]http://www.youtube.com/watch?v=qUHgn9xjO2k[/url]
[url]http://www.youtube.com/watch?v=icTeEATQlDU&feature=related[/url]
[url]http://www.youtube.com/watch?v=gZ0AeuqU9Jk&NR=1[/url]

A tak wygląda ten ruch bez pulsu w momencie krytycznym
[url]http://www.youtube.com/watch?v=D4q-pWjb5EQ&feature=related[/url]

Uważam, że technologie są, ale ludzie średnio do nich dorośli. Ktoś coś wymyśla a inny to niszczy i tuszuje. I to jest cały problem.

10

Odp: Nowe technologie

Chodziło o pokazanie zasady działania a nie propagowanie jakiejś idei szaleńca
Mamy jeszcze pana Teslę i jego pomysły…

11

Odp: Nowe technologie

O właśnie , skoro o Tesli mowa. Pan ow wynalazł ponoć generator , który zasilał żarówki w energię elektryczną wetknięte w ziemię 40 mil od tegoż generatora. Brzmi to jak bajka, ale w każdej bajce jest źdźbło prawdy .
Niedawno Intel ogłosił,że zacznie wprowadzać , na razie testowo , urządzenia do bezprzewodowego przesyłu prądu elektrycznego , na lotniskach. Wykorzystywane jest tu zjawisko rezonansu magnetycznego. Po prostu prąd płynie poprzez pole magnetyczne. Technologia ta znana jest pod nazwą WiTricity , więcej o niej tutaj [url]http://manager.money.pl/hitech/artykuly/artykul/witricity;-;bezprzewodowy;prad,167,0,246183.html[/url]
Na czym polega rezonans magnetyczny ? Tak, jak ja, laik to rozumiem, to gdy nadajnik i odbiornik nadają na tej samej częstotliwości - mamy przepływ informacji. Tak w skrócie działa odbiornik radiowy odbierający fale elektromagnetyczne. Rezonans magnetyczny to - analogicznie - odbiór fal magnetycznych, które niemalże w ogóle nie oddziaływują na organizmy żywe i dlatego prąd przesyłany tą drogą nie zrobi człowiekowi krzywdy. Jeżeli teraz uświadomimy sobie ,że we wszechświecie występują potężne, niewidzialne pola magnetyczne i pola elektryczne to moze wystarczy ”tylko” odnaleść/ poznać tą charakterystyczną częstotliwość magnetyczną w paśmie której przenosi się energia elektryczna we wszechświecie i do tej energii dostroić nasz potencjalny odbiornik. W okolicach okołobiegunowych można dostrzec zorze polarne , które są niczym innym, jak świecącą plazmą. Plazma świeci, ponieważ przez zjonizowany gaz przepływa prąd elektryczny. Indianie północnoamerykańscy mówią, że podobno , gdy się człowiek odpowiednio (nomen omen) nastroi , to może usłyszeć w płynące z zorzy głosy przodków …hmhm , a może to mózg ma możliwości dostrojenia się do pewnych częstotliwości na których nadają kosmiczni ”internauci” ??
Na ile w tym fantazji , a ile naukowej prawdy ? któż to wie. Może każdy człowiek , ba, każda istota , jest przystosowana do odbierania informacji z pól energoinformacyjnych o częstotliwościach właściwych danemu gatunkowi. Niektórzy nazywają to polem morfogenetycznym , które obserwowane jest poprzez efekty. Wg niektórych badaczy to właśnie pole , a nie ewolucja darwina , jest powodem rozwoju gatunków i przystosowywania się,. Odkryto pewne fenomeny w świecie zwierząt, zsadnicze zmiany w zachowaniu niektórych zwierząt , które zachodzą już w czasie jednej generacji w całym gatunku na całej Ziemi - to niemal natychmast. Ewolucjoniści wyśmiewają sie z tych teorii.
Mogłoby się wydawać, ze pomieszałem ze sobą kilka wątków i pojęć. Ja jednak uważam, że częstotliwość pola energoinformacyjnego (zwana polem morfogenetycznym) może być przenoszona w ten sam sposób, co prąd elektryczny -za pomocą pola magnetycznego Ziemi.
Stwierdzono, ze we śnie mózg człowieka przechodzi w stan głębokiego relaksu ,co obrazuje tzw stan Alfa fal emitowanych przez mózg. Właśnie ten stan głębokiego relaksu wykorzytuje sie nota bene do nauki języka obcego metodą Sita. To niemal hipnotyczny stan ( ten sam zresztą stan , który pozwala w głębokiej hipnozie cofnąć się ddo swojej odległej przeszłości - regresja hipnotyczna ) . Powiązałem te fakty z tym co wiem o Księżycu i co jeszcze rozbudował Helaj informując nas ,że Księżyc jest swego rodzaju ”magazynem energii” i jednocześnie jej przekaźnikiem . Helaj nie wyjaśnia istoty tej energii , ale mnie się wydaje , z prostego powiązania faktów, że skoro Księżyc pojawia się w nocy , a w nocy śpimy i emitujemy fale Alfa, to oznacza, że mózg jest wtedy z jednej strony bardzo podatny na hipnozę ( lub programowanie - jak kto woli) , a z drugiej strony może wtedy pozbywać się wszystkich emocji nagromadzonych w ciągu dnia - emocji rozumianych jako forma energii - transportując je do księżycowego magazynu. Po co komu nasze emocje ? Może we wszechświecie jesteśmy jedyną tak rozemocjonowaną rasą nie przez przypadek.( Helaj pisał o tym ,że emocja wyrażona przez człowieka stojącego w kolejce w sklepie omal nie zdmuchnęła jego energii życiowej.) . Zatem tych emocji starczy by obdzielić nimi wszystkie znudzone rasy we wszechświecie. Ciekawe ile i jaką walutą płaci się tam za poczucie miłości lub nienawiści ?
Wracjając do technologii. Medytując świadomie człowiek też dostraja się do pewnych kosmicznych wibracji ( wszak wszystko jest wibracją prawda ?). Może wcale nie potrzebujemy żadnych wymyślnych urządzeń, by podłączyć się do energii wszechświata. Wystarczy ludzki mózg - najdoskonalsze narzędzie. trzeba się tylko dowiedzieć JAK ? Co więcej - wydaje mi się, ze człowiek może tą magnetyczną częstotliwość zestroić z odbiornikiem Witricity , a dopiero ten odbiornik zamieni częstotliwość w energię elektryczną, Czy nie takim właśnie sposobem Pan Tesla zasilił odbiornik w samochodzie z silnikiem elektrycznym i jeździł nim sobie przez tydzień ( wg świadków ) zanim okrzyknięto go szarlatanem ?

12

Odp: Nowe technologie

Vooyoo i east’ie, oczywiście to co robił Tesla było fascynujące. Tylko szkoda że na dziś dzień pozostały nam, niewtajemniczonym tylko pasjonujące opowieści. Tak więc o Tesli możemy opowiadać, ale żeby odtworzyć jego prace, pozostaje eksperymentować i to często od zera. Z drugiej strony, uważam że wielkie firmy elektroniczne, w których są pieniądze na badania, potrafią wiele fenomenów Tesli zrekonstruować i to nie od dziś.

No tak, east w końcu wszystko jest wibracją. Pozostaje umiejętnie z niej korzystać.

13

Odp: Nowe technologie

bart - Bracie, to nie wiesz, że fantastyczne opowieści nieraz są cenniejsze niż fakty ? Bo rozbudzają wyobraźnię hehe
[url]http://www.eioba.pl/a76782/nikola_tesla_serbski_konstruktor_i_wynalazca[/url]
wkleiłem link o życiu Tesli celowo. Na tutejszym forum mozna znaleźć kilku takich ”niespokojnych ” duchem Wędrowców , którzy nie uświadamiają sobie jeszcze swojej potęgi . Moja rozbudzona wyobrażnia podpowiada mi ,że Tesla mógłby być kimś takim , jak nasz Hejal , tylko że miał odebraną wiedzę o swoim pochodzeniu , ale umiejętności pozostały w nim niezmienione .Kilka podobieństw do Hejala widzę w życiorysie Tesli . Charakterystyczne jest np to zdanie, które Tesla sam o sobie wypowiedział ( wg linkowanego źródła jako ciekawostka) : ” Jestem wyjątkowo wrażliwym i dokładnym instrumentem odbierającym sygnały - innymi słowy - medium - zapisał Tesla. Jednak taka cecha mózgu łączy się z wielkim niebezpieczeństwem dla życia. Gdy zdarzały się niebezpieczne przeciążenia umysłu, Tesla, po prostu się wyłączał.” . Gdzie indziej czytamy ,że ”przepuszczał przez swoje ciało prąd o napięciu tysięcy wolt! ,udowadniając przy tym samym, że jego teoria jest całkowicie bezpieczna dla życia ludzkiego” . I robił to publicznie. Mógł zatem posiadać wiedzę JAK da się transponować energię w bezpieczny sposób , czyli sposób w jaki dzisiaj funkcjonuje WiTricity na przykład . Mógłby być istotą wyposażoną w wiedzę intuicyjną, lub inaczej mówiąc - w bezpośrednią wtyczkę do pola energoinformacyjnego , które w jego przypadku po prostu natychmiast udzielało żądanych wyników podobnie jak komputer pozyskuje dane z kości pamięci. Podobnie jak Hejal korzysta z bazy Pamięci Wszechświata. Wrażliwość u Tesli i Hejala , ogromna wiedza i potęzne , z punktu widzenia człowieka, możliwości - oto cechy wspólne obu Panom. Być może od wieków na Ziemi inkarnowały się istoty -opiekunowie, o róznych ambicjach, umiejętnościach i poziomie świadomości , tacy jak Budda, Jezus , Tesla czy Hejal , którzy dawali nam, ludziom odrobinę nadziei i wiary w to,że jesteśmy jednak częscią wielkiej , potężnej międzygalaktycznej Rodziny. Trochę jak niebezpieczni , dalecy krewniacy zamknięci , dla ich własnego bezpieczeństwa , w odosobnionym miejscu, ale jednak pamiętani .

14

Odp: Nowe technologie

Potęga to świadomość tego,że tak naprawdę nie istnieją ograniczenia.Tego powinien nauczyć się każdy człowiek.

15

Odp: Nowe technologie

Ja jestem zwolennikiem fantastyki, nawet tej pseudonaukowej opierającej się na techno-bełkocie. Dlaczego? Tak jak piszesz East, rozbudzają wyobraźnię. Lepsze to niż nic. Programów naukowych z prawdziwego zdarzenia jak na lekarstwo.

Wszystkie wyjątkowe istoty łączy pewne podobieństwo. Zazwyczaj są na tyle silni aby nie dać się stłamsić przez materializm konsumpcyjny. Przez co są w stanie realizować swoje plany i wizje. Są w stanie inspirować i utrzymywać należny dystans do ziemskiej rzeczywistości. Jednym słowem fajnie że są  smile

16

Odp: Nowe technologie

Całkowicie się z wami zgadzam, moje bratnie dusze smile, gdyż myślimy podobnie jeśli nie tak samo. Do tych wniosków co doszedł ”east” kiedyś też doszedłem. Szkoda tylko że Hejalowi tak dużo wymazano pamięci lub zakazano mówić, gdyż prawie przestał odpowiadać na pytania. Z jednej strony rozumiem jego szefów, którzy obawiają się że wiedza ta, trafi w niepowołane ręce, a w przyszłości zostanie użyta przeciwko innym istotom w Galaktyce. Być może tajemnica wolnej energii jest kluczem do budowy statków międzygwiezdnych lub innych technologicznych urządzeń. Jak wiadomo ujarzmienie energii daje olbrzymią władze i nieograniczone możliwości technologiczne. My jednak tej Free energy potrzebujemy dla dobra ludzkości.
Tylko kto nam zaufa?, Gwiezdnym Wędrowcom pewnie i tak, lecz to co wyprawiają z Ziemią jej rodowici mieszkańcy, jest bardzo przykre. Może ktoś z was słyszał lub ma jakieś informacje na temat ”Energi próżni” ? pozdrawiam

***NANO***

17

Odp: Nowe technologie

Hejal już i tak dużo nam przekazał . Na przykład Istnieje coś takiego jak ”zawieszalnia” , czyli bezczas. Istnieją bąble czasowe i przestrzenne niewidoczne dla ludzkiego oka. Istnieje energia elektryczna dostępna we wszechświecie w nieograniczonej ilości. Ktoś kiedyś poskłada wszystkie fragmenciki układanki w jedną całość i wyjdzie mu COŚ.
Co myślicie na temat zablokowanych możliwości jakie posiada człowiek ? Już te możliwości mózgu jakie znamy są niesamowite. Dysponujemy biologicznymi komputerami które przetwarzają informacje płynące z zewnątrz , analizują, łączą ze sobą, przetwarzają. Mózg odczytuje w określony sposób wiązkę impulsów elektrycznych i stąd ”wie” jaka jest rzeczywistość. Gdyby odciąć mózg od zmysłów to nie wiedzielibyśmy nic o tym otaczającym nas świecie. W jakim świecie wówczas żyłby mózg ? . Czy istnieje odwrotna zależność ,ze wytwarzane impulsy organizują rzeczywistość na zewnątrz ? Gdybyśmy WIEDZIELI czym jest masa, z czego się składa i jak ją wytworzyć, i wykonali taki model wewnątrz własnego umysłu , a następnie go z siebie ”wydalili” to czy zaistniałby w rzeczywistości ? Powiecie - ”czary”, ”magia” , a czy nie jest inaczej rozumiana , wyższa technologia ? Technologia oparta na biologicznym komputerze i wewnętrznych energiach , a nie na krzemowych układach i dostarczanym z zewnątrz prądzie elektrycznym.

18

Odp: Nowe technologie

"Może ktoś z was słyszał lub ma jakieś informacje na temat ?Energi próżni? ? pozdrawiam"

…inaczej energia punktu zerowego
[url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Energia_punktu_zerowego[/url]
Prawdopodobnie ludzie już z niej korzystają w wojskowych projektach

19

Odp: Nowe technologie

Czy energia punktu zerowego to inaczej energia orgonu a po Saleinjiańsku “Aura Kreacji”? Bardzo ciekawy temat. Przytoczę cytat z komentarzy blog’a.

# michal 11.06.2007 16:54 :
Hajal, czy na Waszej planecie wykorzystujecie wiedze o energii orgonu?

# Hejal 11.06.2007 16:55 :
My to nazywamy energią kosmiczną, lub energią wszechświata. To taka aura Kreacji. Można do tej energii się podpiąć i zamienić na prąd, wykorzystywać do poprawy zdrowia, tworzenia z niczego przedmiotów, itd

20

Odp: Nowe technologie

To fajnie , że można do tej energii się podpiąć, tylko trzeba wiedzieć - JAK .
Szukamy tej wiedzy w gwiazdach, szukamy w próżni i we wnętrzu atomu , szukam tego CZEGOŚ, punktu zaczepienia, który da nam odpowiedź. Szukamy , pytamy . Otrzymujemy to właśnie - odpowiedzi które rodzą jeszcze więcej pytań , które otwierają nowe ścieżki poszukiwań. Czy wiedza znajduje się ”gdzieś tam” ? Dostępna tylko nielicznym, najbystrzejszym umysłom uzbrojonym w najnowocześniejszą technologię ( CERN, teleskopy , statki badawcze, superkomputery i zawiła teoria matematyczno-fizyczna ) ?
A może by tak zaufać naszemu Kosmicznemu Ogrodnikowi ? Jeśli nasz świat jest zbudowany w doskonały sposób, tak , że działa , to znaczy ,że każdy jego element wyposażony jest we wszystko co jest mu niezbędne. W tym także ludzie. Poza tym istnieje jakaś, aura, pierwotne pole energo-informacyjne , które stanowi doskonałe zaplecze logistyczne dla wszystkich istot żywych. W tym także dla nas. W tym polu zawiera się wiedza oraz informacja , a także instrukcje - jak poprawic sobie zdrowie, jak zmaterlializować sobie dowolny przedmiot, jak energię zamienić w prąd. Skoro zwierzęta wykorzystują to pole do nauki i rozwoju własnego gatunku ( nawet w obrębie jedego pokolenia ) to i my także jesteśmy w stanie skorzystać z tego pola , aury Kreacji ( ciemnej materii ?) . Zwierzęta nie wykorzystują do tego matematyki, fizyki ,czy zaawansowanej technologii. My też nie musimy. Może odpowiedzią jest właśnie rezonans. Myśli ? Uczuć ? Buddyści preferują wyciszenie , całkowite odcięcie się od rzeczywistości , by dotrzeć do tego pierwotnego pulsu wszechświata. Medytacja.
Dalajlama zwykł mawiać ”nie potrzebne nam świątynie, nie potrzebne nam są żadne skomplikowane systemy filozoficzne - Twój własny umysł i Twoje własne serce są Twoją świątynią ”
Wsłuchiwanie sie w siebie, w rytm oddechu , w rytm serca, łagodność , wdzięczność. Czytałem o tym, że ludzkie serce jest żródłem toroidalnego pola elektromagnetycznego ( torus =pączek z dziurką w środku ) krążącego w obiegu zamkniętym, niczym linie pla magnetycznego ziemskiego. To właśnie w środku tego serca , we własnym wnętrzu znajdują się drzwi do wieloświatów , do nieograniczonych możlowości jakie daje wszechświat. To musi być proste. Wystarczy polubć siebie, zaprzyjaźnić się z własnym sercem , wybaczyć sobie i innym niedoskonałości, czuć wdzięczność za to kim się jest. To jest dobry początek, aby zagłębić się w siebie i uwierzyć we własne możliwości. Wizualizować sobie podłączenie się , lub złączenie, z pierwotną aurą kosmosu , pobrać wiedzę, intuicyjną wiedzę , narzędzia.. .. chyba właśnie tam, właśnie wtedy najbardziej potrzebna jest wyobraźnia. Przecież to nie słowa są uniwersalnym językiem wszechświata, lecz obrazy. Wy-obra-źnia. wykreowane-obrazy- z jaźni.
Wiecie dlaczego telewizja jest niemal za darmo ? Żeby zastąpić wyobraźnię, żeby ją stłamsić , zamknąć gdzieś w najmniejszym zakamarku mózgu, doprowadzić do stanu nieużywalności.
A przecież to ludzie z wyobraźnią , tacy jak Leonardo Da Vinci , Kopernik , Einstein, to oni i im podobni przesuwali granice tego , co niemożliwe za pomocą wyobraźni. Swoje pomysły materializowali we wzorach, teoriach ,czy w wynalazkach. Po jakimś czasie ich ”szalone pomysły” stawały się powszechnie stosowaną praktyką. Dlatego w moim domu nie ma telewizji, nie ma radia. Mam tylko komputer z Internetem, których używam do pracy i do komunikacji na forach, do słuchania muzyki.
I wciąż brakuje mi odwagi, by zagłębić sie tak do końca w siebie, chociaż czuję , że tam właśnie znajdę odpowiedzi i bramę do materialnego i niematerialnego świata. Musze jeszcze wiele krępujących mnie więzów odrzucić.

21

Odp: Nowe technologie

Do podobnych wniosków doszłam już jakiś czas temu east !To o czy piszesz jest bardzo bliskie temu co wiem.Dlaczego wiem?Tego nie wytłumaczę. Niestety nie da się logicznie wytłumaczyć(w obecnym jeszcze pojęciu logiki).Wiem pewne rzeczy,czuję je.
To czego szukają ludzie jest na wyciągnięcie ręki,co jak piszesz,jest bardzo proste.
Tego nie trzeba rozumieć(w naszym pojęciu),to trzeba czuć.Ta tajemnica kryje się w człowieku,w jego wnętrzu.Nie mówię o czymś wyimaginowanym.To technologia całkiem inna od tych które znamy.Opiera się na innej percepcji,gdzie KAŻDA komórka ciała jest inteligentna.Nie mamy granic jakie przywykliśmy sobie narzucać własną fizycznością.Sama fizyczność ma o wiele większe możliwości niż nam się wydaje.Nie ma granic.Myśl/wyobraźnia tworzy rzeczywistość-to część nowej technologii.

22

Odp: Nowe technologie

Tak Istneinie, istnieje technologia, którą mamy pod ręką ( pod czaszką moze lepiej napisać heehh) .Mam nadzieję, ze mi wybaczycie cytat, który lepiej niż ja wyjaśni tę kwestię ”
”David ICKE w Avebury - Maj 2007 cz.1 Fragment:
(…) TA RZECZYWISTOŚĆ NIE JEST FIZYCZNA TYLKO WYDAJE SIĘ TAKĄ BYĆ. | Jedynym miejscem, gdzie ten najwyraźniej trójwymiarowy świat, na który teraz patrzę istnieje, jest moja głowa, mój umysł.
eśli spojrzycie na pięć zmysłów - czym one są? Są one procesem przejmowania pól wibracyjnych, zmienianiem ich w sygnały elektryczne, przekazywaniem ich do mózgu, który dekoduje to na holograficzny świat,

…o którym myślimy, że jest na zewnątrz nas, ale który w tej formie |istnieje tylko w naszych głowach. Jest z tym bardzo podobnie jak z przekazem telewizyjnym. W tej przestrzeni, w której teraz stoję,Mamy wszystkie stacje telewizyjne, które nadają do Avebury.
I one nie są świadome siebie nawzajem, ja nie jestem | świadomy ich, ale jeśli mamy telewizor ustawiony na jeden | z tych kanałów, odbierze on go i nagle to co było, czym? - niczym, staje się telewizyjnym obrazem na ekranie.
Jedynym miejscem, w którym istnieje telewizja jak ją rozumiemy, (programy jako takie) jest tylko na ekranie. Wszędzie indziej są | tylko elektryczne obwody i częstotliwości nadawane z nadajników.
Tak więc na zewnątrz nas, jeśli wolicie, wszystko jest polem energii. Jest to energetyczno - wibracyjna konstrukcja. Na kolejnym poziomie jest to cyfrowo - matematyczna konstrukcja, bardzo podobna do Matrycy w filmach ”Matrix”.

Dlatego kiedy patrzysz na zmianę kształtu, powiedzmy, że patrzę teraz na kamerzystę… nie zmienia jeszcze kształtu, ale dajmy mu trochę czasu…Patrzę teraz na kamerzystę i widzę ludzkie ciało.
To istnieje jedynie w mojej głowie po tym, jak zostało zdekodowane z pola energetycznego, którym to ciało | naprawdę jest. Opowiem wam historię z jednej z moich książek, dającą wam przykład tego o czym mówiłem.
Niektórzy ludzie mogli to czytać, o gościu który siedział na krześle i został wprawiony w hipnotyczny trans przez scenicznego hipnotyzera. Tuż na chwilę przed obudzeniem go z transu, hipnotyzer powiedział mu, że nie będzie widział w pokoju swojej córki, gdy się obudzi.
Córkę umieszczono tuż przed nim, i gdy się obudził, patrzył się prosto na jej brzuch i nie widział jej, ponieważ jego mózg został zmanipulowany, by nie odczytywać tego pola energetycznego.
I ponieważ jego mózg nie mógł odczytywać pola energetycznego, to pole energetyczne nie mogło zamanifestować się tuż przed nim w fizycznej formie, tak więc nie mógł go zobaczyć.
Widział wszystkich innych w pokoju, ponieważ jego mózg nie został zakodowany przez hipnotyzera, by nie odczytywać pól innych osób. Wróćmy więc teraz do zmiany kształtów.
Zmiana kształtów to nie ruch czy tranzyt pomiędzy | fizyczną ludzką formą i fizyczną gadzią formą i z powrotem. JEST TO RUCH POMIĘDZY DWIEMA FORMAMI| DEKODOWANIA W MÓZGU.
Jeśli patrzę na ludzkie ciało, mój mózg dekoduje to pole energetyczne i widzę ludzkie ciało. Jeśli ta energetyczna konstrukcja zmienia się, ENERGETYCZNA KONSTRUKCJA, A NIE FIZYCZNA FORMA…
…wtedy mój mózg zaczyna odczytywać to drugie pole energetyczne, które przesunęło się teraz na pierwszy plan, a gdy wraca - ludzkie pole zajmuje pierwszy plan i mój mózg zaczyna to dekodować.
W mojej rzeczywistości, tym co zobaczę będzie fizyczna, gadzia|forma i z powrotem ludzka forma. Tak więc zmiana kształtu nie jest zmianą pomiędzy dwoma fizycznymi ciałami, to zmiana ENERGETYCZNA i zmiana w tym, jak mózg dekoduje to, co jest postrzegane.
I ponieważ tak jest, to pozwala to tym, którzy rozumieją całą tą holograficzną, dekodowaną naturę naszej rzeczywistości by mieć… ..widzicie tą historię w starożytnych legendach i mitach przez cały czas.

To pozwala ci stać tu w formie, w której jesteś, powiedzmy w gadziej i wyświetlać wokół siebie jakby zewnętrzne pole. Tak długo jak będzie to pole, które obserwator odczytuje, mogę tu stać i wiecie wyglądać jak Kaczor Donald.

Ale nie będziesz odczytywał Kaczora Donalda, bo będziesz odczytywał pole wyświetlane wokół mnie i dlatego będziesz widział mnie jako cokolwiek, co jest wyświetlane w tym polu.

Stykasz się z tymi historiami przez cały czas w starożytnych podaniach i mitach o tym, co byśmy nazwali holograficzną tarczą wokół ludzi - taką, że prawdziwa osoba nie może być widziana.

Biorąc pod uwagę, że cała ta rzeczywistość jest hologramem, jest holograficzna i nasz mózg odbiera te pola energetyczne i zmienia je w najwyraźniej trójwymiarową rzeczywistość……oznacza, że ci którzy rozumieją, jak to wszystko działa, mogą ”zasadzić” w tej holograficznej iluzji inne hologramy, które nasz mózg odczytuje i bierze za prawdziwe.
Kryje się w tym ogromna możliwość manipulacji - na poziomie implantowania holograficznych pól, które my odczytujemy i o których myślimy, że są prawdziwe.

I znów, kiedy dochodzisz do punktu, GDY WIDZISZ RACZEJ ILUZORYCZNĄ I ENERGETYCZNĄ NATURĘ | RZECZYWISTOŚCI, WTEDY NIC NIE JEST JUŻ NIEMOŻLIWE.
”O nie! To niemożliwe! Nigdy nie mógłbyś tego zrobić!”. Nie! Nie jeśli postrzegasz świat jako fizyczny. To nie! To jest niemożliwe!
Ale jeśli zdasz sobie sprawę, że świat jest energetyczny i staje się fizyczny tylko wtedy, gdy dekodujesz go w holograficzną iluzję, wtedy wszystkie założenia typu ”To niemożliwe!” tracą ważność —– ponieważ NIC TAKIE NIE JEST…”

koniec

23

Odp: Nowe technologie

Bardzo ciekawy tekst  smile

24

Odp: Nowe technologie

Skoro ktoś już wcześniej wspomniał tutaj o Venus Project, oto krótki film o Jacque Fresco i jego wizji przyszłości:
[url]http://pl.youtube.com/watch?v=g3cBXHLgC7s[/url]

25

Odp: Nowe technologie

I przewodnik po jego koncepcjach:
[url]http://www.4shared.com/file/75168690/5de06dda/Jacque_Fresco_-_Designing_the_Future.html[/url]

26

Odp: Nowe technologie

Znalazłem identyczny tekst w książce ”Ręce precz od tej książki” Jana van Helsinga, ISBN 83-882-12-49-4 wydanej w Katowicach w 2005 roku. Pozdrawiam.

27

Odp: Nowe technologie

Na nowym forum PCH ktoś wkleił tekst - przekaz Plejadan o naturze dźwięku, jak o swego rodzaju technologii. Oto fragment tego przekazu.
”Nadejdzie czas, kiedy dzieci zgromadzą się i, wykorzystując swoją wyjątkową telepatię, wydadzą bezgłośny dźwięk. Przy użyciu swoich umysłów, będą tworzyć symfonie o innych wymiarach istnienia. Wewnętrznie i zewnętrznie wykorzystają dźwięk, aby na całej planecie stworzyć harmonie, przypominające świetlne tarcze. Dzieci będą się gromadzić setkami, a potem tysiącami, i zostaną wprowadzone w zespołowy proces tworzenia wyobrażeń. Będzie to rytuał, wprawiony w ruch jako święte wydarzenie. Gdy dzieci wydadzą ów bezgłośny dźwięk, osadzą i ustalą ogromne geometryczne tożsamości, które ostatecznie będą strzegły Ziemi i zarządzały nią jako psychiczne siły myśli. Owe geometryczne tożsamości staną się być może wyższym ?ja” tego, co wy nazywacie gadami ? wyższym ?ja” wielu istot pozaziemskich i bogów, zarazem fizycznych i eterycznych. Poza nimi jest geometria, a poza nią dźwięk. Dźwięk zarządza istnieniem. Mistrzowie Gry wykorzystują dźwięk, światło i geometrię jako podstawowe narzędzia swojej pracy i zastanawiają się co zrobicie, kiedy odkryjecie narzędzia służące poznaniu prawdy.

Wielu ludzi nauczy się wykorzystywać dźwięk. Dzięki temu pojawią się wielkie odkrycia i przypływy energii. Wyobraźcie sobie, co się stanie, kiedy zjednoczy się sto tysięcy ludzi, i pozwoli harmonijnie grać na sobie jako na instrumentach świadomości! Wszystko bierze się z dźwięku. Dźwięk jest pierwotną energią wykorzystywaną do tworzenia. Pierwszy pojawił się dźwięk.”
Z tego przekazu wynika, że najnowocześniejsze technologie cały czas nosimy w sobie. Geometria ( świeta geometria ) i dźwięk, jako narzedzia tworzenia. Do tego jeszcze światło ( mamy nasze Słońce).
Wyczekiwanie nowoczesnych technologii , które dopiero co powstają gdzieś w laboratoriach wielkich koncernów , a które potem możemy sobie kupić jest , moim zdaniem pomyłką. Jest uzależnianiem się od tych Koncernów. Jestem przekonany o tym, że w tajnych laboratoriach wojskowych istnieją technologie daleko wyprzedzające nasze czasy. Przykładowo , w latach 70-80 , gdy świat bawił się odtwarzaczami taśm magnetofonowych ,które odtwarzały muzykę z popularnych kaset, w wojsku już od dawna stosowano dyskietki CD, a ich kolejne wersje leżały w szufladach tajnych sejfów. Dzisiaj ta technologia trafiła na półki, ale od tamtego czasu rozwój elektroniki poszedł znacznie do przodu. Jeśli przyjąć, że nieujawniona jeszcze technologia wyprzedza nasze czasy o 10-20 lat to widać jak na dłoni, że marzenie o nowoczesnych technologiach dostępnych dla wszystkich , dla każdego to mrzonka. Zawsze bedzie istniało coś, lub ktoś, jakaś instytucja, która będzie kontrolowała rozwój technologiczny znacznie wyprzedzając nasze czasy. tzw ”kowalskiemu” dostaną się ochłapy.
Trzeba nam więc szukać nowych , niekonwencjonalnych technologii, które są pod ręką. Wskazówka jest wyraźma - geometria, światło i dźwięk.

28

Odp: Nowe technologie

Zależy jaki rodzaj technologii masz na myśli east.Technologia oparta na na maszynie,czyli kaseta-płyta CD owszem jest sprzedawana po ”terminie gwarancji”.
Geometria-światło-dźwięk oparte są między innymi na strukturach budujących człowieka.
Dostępne są więc dla wszystkich.Tutaj panuje wielka równość.Tego właśnie boją się ci,którzy lubią sprawować kontrolę.Kiedy ludzkość nauczy się w pełni wykorzystywać nową technologię nie będzie już miejsca na władzę w dzisiejszym pojęciu.

29

Odp: Nowe technologie

Wspomnianą wyżej przez Szyryna książkę - ?Ręce precz od tej książki? Jana van Helsinga można sobie ściągnąć stąd:
[url]http://www.4shared.com/file/75166818/71a335d9/Jan_van_Helsing_-_Rce_precz_od_tej_ksiki.html[/url]

Polecam.

30

Odp: Nowe technologie

To powinno was zainteresować;

z przodu musi byc http://

wolnemedia.net/?p=6731
wolnemedia.net/?p=12190
wolnemedia.net/?p=12192
wolnemedia.net/?p=12194

pozdrowienia