1

Temat: Duchy

Witajcie przyjaciele i nieznajomi smile
Od pewnego czasu zaczynam interesować się takimi sprawami jak oobe, duchy itp

Przyzwyczaiłem się do myśli iż dusze się inkarnacją - mogą się wcielać ale i pozostawać w przestrzeni astralnej według własnej woli.

ale skoro tak to dlaczego w internecie (wprost) huczy o przywoływaniu duchów???
ponocz można przywołać od tak sobie  ducha Napoleona!
Ciekawe na czym to polega...

Można także poprzez oobe - po kontrolowanym wyjściu z ciała (już jako dusza) dostrzec inne dusze, - pewna dziewczyna mi nawet opowiadało ze taka sytuacja może nastąpić np w parku, gdzie duchy wieczorem przechadzają się na świeżym powietrzu... - to wyglądało jakby opowiadała mi wrażenia z gry komputerowej smile

Na stronie: [url]http://www.megapedia.pl/jak-wywolac-ducha.html)[/url]
jest nawet podana instrukcja przywoływania duchów

co wy o tym wszystkim w ogóle sadzicie?

2

Odp: Duchy

duchy temat zawsze na czasie big_smile kiedys  jako mala dziewczynka mialam wiele przygod z duchami.. wink trzeba uwazac bo nigdy nie wiadomo kogo przywolamy do siebie jak wiadmo niektore sa sprytne i potrafia niezle zmanipulowac podawac sie za kogos kim nie sa itd.. przekazywac falszywe informacje ogolnie zachowac dystans do tego trzeba:) tak mysle

3

Odp: Duchy

Ty to tak nazywasz. Nie wypowiedaj się za innych. Grupa ludzi ustaliła te kryteria. Jakie sa dowody na ich prawdziwość? Prawda to pojęcie względne. Mamy tysiące różnych możliwości. Człowiek dla wygody i odciążenia mózgu ustala pewne kryteria- schematy. To tyle  :-)