1

Temat: Pogląd na świat

Witajcie kochani forumowicze , piszę do was ten tekst zarówno jako treść i pragnienie podziękowania wam i nie tylko .

Otóż od czasu kiedy wchodzę na to właśnie forum , zacząłem kochać wszystkich ( no może nie wszystkich ) takimi jakimi ci ludzie są , zacząłem kochać świat mimo tego że jest on przegniły aż do szpiku kości , po prostu kocham go takim jakim on jest . Do niedawna moją duszę opanowywała nienawiść , ale zrozumiałem że tak nie musi być i że wszystko co nas otacza tak naprawdę jest naszym odbiciem .

Od jakiegoś czasu zauważyłem że gdzie nie pójdę ludzie zachowują się bardzo przyjaznie względem innych , i czuje jak z mojej klatki emanuje dobra energia .

Więc chciałbym wam jeszcze raz podziękować za to że jesteście , możliwe że nigdy się nie spotkamy ( chociaż chciałbym ) i nie znamy , to wiedzcie że was kocham .

2

Odp: Pogląd na świat

kochany Zetio big_smile to wspaniale ze zmieniles nastawienie do otaczajacego nas swiata i ludzi...nienawisc zlosc.. i wiele innych nam znanych zachowan tak naprawde nas samych zabjaja toczy jak robak od srodka wink posylam Ci cieple serdeczne mysli i bardzo dziekuje ze z Nami jestes wypowiadasz sie i dzielisz z Nami własnym doswiadczeniem bo tak naprawde kazdy od kazdego czegos sie nauczy smile

3

Odp: Pogląd na świat

Zeito, nie trać nadziei! oczywiście, że się spotkamy, my tu, forumowicze, mieliśmy zlotów co nie miara! no.. fakt, że żaden nie wszyszedł, ale to tylko jeszcze bardziej zwiększa szansę na to, że wreszcie nam się uda:p jesteśmy starzy wyjadacze w tym temacie spotkań life, hehe.
a tak poważniej - cholernie miło było przeczytać, że ktoś tak diametralnie i na lepsze się zmienił, w dodatku uważając, że to zasługa innych (ci ludzie tu faktycznie coś w sobie mają, podzielam twoją opinię na ich temat, która z pewnością jest pozytywna) choć w rzeczywistości największy (dałbym nawet: jedyny) wpływ na twoją zmianę miałeś ty sam. Powtarzam - miło było o tym przeczytać, bo to daje nową wiarę w ludzi.

4

Odp: Pogląd na świat

A uwierzylibyście gdybyście wiedzieli że napisał to 17 latek ?

5

Odp: Pogląd na świat

jasne, a niby co w tym dziwnego?;] mało tego - ja poznałem, że to jakiś nastolatek.

6 Ostatnio edytowany przez merlin.solar (2013-05-10 18:54:55)

Odp: Pogląd na świat

Tak się składa że ja nie jem mięsa a trenuję taekwondo z doskonałymi wynikami. Wyluzuj trochę bo mam wrażenie, że pochłaniasz tonami sterydy stąd ten stan umysłu  ;-)  I pytanie po cóź przedłużać gatunek dla samego przedłużania? Jeszcze jedno - tężyzna przez z z .   :-)