1

Temat: Imię drugiej połowy

Powiedźcie mi czy imię twego, twej wybranki ma znaczenie? czy musi do nas pasować? jak to sprawdzić? [url]http://powroz-mi.pl/barometr-milosny-imion/[/url] czy to da mi jakąś podpowiedź?

2

Odp: Imię drugiej połowy

Żadnego. Jak ma ktoś dobrze dobrane imię to go wołają wszyscy po imieniu jak źle to go wołają przezwiskiem ;-)
Jeśli uważasz, że imię ma znaczenie to tak będzie, jeśli uważasz, że nie ma znaczenia to też tak będzie. Świat jest takim jakim chcesz żeby był.

3

Odp: Imię drugiej połowy

hmmmm big_smile a ja myśle ze jednak imie ma znaczenie i oddzialowuje energia..z tego co piszesz Nemo.. to moje zdecydowanie nie jest pasujace wole nicka netowego..;) wlasnego imienia wrecz nie lubie i ogolnie nie utozsamiam sie z nim.. czasem wrecz dziwnie sie czuje jak ktos po imieniu mi mowi big_smile

4

Odp: Imię drugiej połowy

to zmień sobie Tac imię, na to nam znane ;p

5

Odp: Imię drugiej połowy

COOO??! mi ono nie jest znane! ejże! tacjanna! spowiadać mi się tu, migiem!.. że wujkowi miriadowi nie powiedziałaś.. a idz ty.

6

Odp: Imię drugiej połowy

Hehe.. to już jej się pytaj smile Mi chodziło o to że Tac mogłaby sobie zmienić swoję imię na Tacjanna - bo istnieje takowe na serio smile