31

Odp: Anastazja

Pozdrawiam wszystkich ciepło, ja również przeczytałam wszystkie tomy. Ta książka zmienia coś w nas nieodwracalnie - dla mnie jest jednym z ważniejszych bodźców dla rozwoju i otwarcia się na miłość i wyższe wymiary na Ziemi. Szczególnie poruszyła mnie druga część 8 tomu. Ten sposób patrzenia na partnera jak na boga/boginkę to jest własnie to… Zauważcie, że Anastazja nie pozwala nikomu krytykować Władimira, chodź wszyscy próbują dopatrzeć się w nim samych wad. A Władimir? Najpierw patrzył na nią jak na dziwaczną ascetkę z Syberii a teraz widzi w niej cudowną boginkę - ukochaną. A Anastazja już planuje ich przyszłe wcielenie razem. Wszystko w tych książkach jest porywające, choćby świadomie tworzenie rzeczywistości za pomocą obrazowania. Nawet Hejal opisywał, że na jego planecie członkowie rodziny wyobrażają sobie przed poczęciem jakie ma być dziecko, które się pojawi. Używanie świadomie swoich myśli i słów - to jest to.

32

Odp: Anastazja

hmm gabi a wiesz ja tak wyobrazilam sobie coreczke i jest dokladnie taka jaka sobie wymarzylam:)

33

Odp: Anastazja

A ja sie czaje na jakiś hektar pola i planuje ewakułacje na łono natury …sadzić co sie da …rodzić i wychowywać dzieci …oczywiście nie sam… i takie tam…

Gabi masz może 2 część 8 tomu w pdf-ie bo coś niemogłem znaleźć i niewiem czy kupować czy jest gdzieś w głębinach internetu.

34

Odp: Anastazja

Też nie znalazłam w internecie (jest do 8t. cz.1). Książkami wymieniam się ze znajomymi ale akurat Anastazję mam całą. No - ja w ”dziczy” mieszkam prawie 10 lat, sadzę tu sobie roślinki…powolutku.
Tacjanno wierzę Ci, bo moje dzieci też ”zobaczyłam” i dlatego zapragnęłam być ich matką.

35

Odp: Anastazja

A może już się gdzieś w necie pojawiły Rytuały miłości? Znalazłam tylko wersję oryginalną, ale słabo czytam po rsyjsku...

36

Odp: Anastazja

marta wega napisał/a:

A może już się gdzieś w necie pojawiły Rytuały miłości? Znalazłam tylko wersję oryginalną, ale słabo czytam po rsyjsku...

Jestem w posiadaniu wszystkich 8-miu czesci. Moge podeslac pdf.
Pozdrawiam:)

37

Odp: Anastazja

marta wega napisał/a:

A może już się gdzieś w necie pojawiły Rytuały miłości? Znalazłam tylko wersję oryginalną, ale słabo czytam po rsyjsku...

  Marta Wega big_smile nie wiem czy o to Tobie chodzi ale zapraszam byc może tego szukasz smile
Rytuały Miłości..
[url]http://chomikuj.pl/tacjanna[/url]

38

Odp: Anastazja

Niech Miłość absolutna!!! spływa na Was wszystkich smile big_smile smile

39

Odp: Anastazja

Dziękuję i na wzajem:) Tam gdzie jest miłość bezwarunkowa nie ma miejsca na nic innego:))

40

Odp: Anastazja

Anastazja tak jak Bobik istnieje dla tego dla kogo istnieje

smile)

41

Odp: Anastazja

Też tak myślę.

42

Odp: Anastazja

Dla tych co jeszcze nie przeczytali: jest przetłumaczona na polski 2 cz. Rytuałów Miłości np. tutaj  [url]http://chomikuj.pl/koyani?fid=171436916[/url]

43

Odp: Anastazja

Książkami Anastazja zainteresowałem się dzięki Wam. Są cudowne. Wartością przekazu przewyższają wszystko co dotąd przeczytałem - wliczając "święte" teksty Biblii, Koranu i Bhagavad-Gity i wszelkiej maści inne przekazy. Choć to tylko mój odbiór i z pewnością nie przeczytałem wystarczająco by móc w miarę obiektywnie to wszystko ze sobą zestawić. Zresztą to porównywanie jest trochę nie na miejscu.
Nie ważne.
Czytam te książki wolno. Dawkuję je sobie fragmentami żeby zdążyć trochę z nich na bieżąco przemyśleć i jestem dopiero w połowie 4 tomu.
Może to głupie - nie dbam o to smile - ale często czytając je, lecą mi łzy - bólu i wielkiej radości smile
To cudowna uzdrawiająca lektura. Polecam wszystkim najgoręcej!

44

Odp: Anastazja

osobiscie jestem fanka anastazji kobieta mnie bardzo inspiruje jest niesamowita i polecam wszytkie jej ksiazki warto przeczytac smile

45

Odp: Anastazja

Ja czytam co prawda z dużymi przerwami, ale jak już się wciągnę, piękna, można sie wzruszyć, właśnie piękne jest to jak opowiada o naturze, przyrodzie, najbardziej podobał mi sie fragment jak Wladimir przyjezdzał ażeby przywitać się bodajże z wisienka. Po przeczytaniu to co czuje sie intuicyjnie czasem do natury tu jest to napisane, to nie tylko nasze złudzenie smile
Ale nie ze wszystkim się tam zgadzam z Anastazją, np z tego co pamiętam to ona miała kontakt z kosmitami, nie pamiętam dokłądnie, ale chyba wylądowali na jej łące, i nie spodobało mi się bo stwierdziła że oni są jakby pod nami, że to my ludzie jakoś jestesmy wyzej niż oni, że człowiek jest najważniejszy czy coś takiego,,, no i przewidywała wojnę, taką gdzie sie bodajze wyniszczymy, i że taki cykl tra już tysiące lat, czyli z tego wynika że nie będzie żadnej Nowej ziemi. (Te fragmenty czytałam dawno więc mogłam coś zle napisać)

46

Odp: Anastazja

też mi się nie podobało to o kosmitach i stwierdzenie, ze człowiek jest najbardziej umiłowany przez boga

47

Odp: Anastazja

gratulacje smile kot też śliczny big_smile

48

Odp: Anastazja

a jak dawno posiałeś i skąd miałeś nasionka (szyszki)?

49

Odp: Anastazja

och! to szybko wzeszły! brawo smile życzę bardzo powodzenia smile

50

Odp: Anastazja

no to życzę, żeby wzeszło 100 na 100 big_smile

51

Odp: Anastazja

mam zamiar zachodować naszą tatrzańską limbę i bardzo wątpię czy jest gorsza od tej syberyjskiej. Też nie jest łatwa w "przydomowej uprawie" ale przynajmniej zna nasz teren smile

52

Odp: Anastazja

dziękuję bardzo smile

53

Odp: Anastazja

O - Super - dzięki Daniel big_smile

54 Ostatnio edytowany przez Fenix (2011-01-19 20:45:48)

Odp: Anastazja

Witam. Przeczytałem książkę" Wszystko jest wibracją "Pytanie do Bobika,czy kobiety  są dyskryminowane na waszej planecie zajmują niższy status w społeczeństwie , podobnie jak na Ziemi  .Czy panuje hierarchia .  Co masz na myśli mówiąc,o ludziach  ze  są leniwi. Tak , do wszystkich, kosmicznych  wędrowców duchowych ,wcielających  się na ziemi   ; Czy posiadacie wspomnienia poprzednich wcieleń ?  Ciekawe,jak wygląda  na waszych planetach zwykły dzień  . Jakie zabawy czy gry możecie zaproponować,których  nie znamy  na Ziemi . I jeszcze jedno chodzi o wytwarzanie  pełnowartościowego pokarmu   dla organizmu tzn "manna"jak to wykonać i z czego się to wytwarza, by pozbyć się głodnych na ziemi . Może jakaś podpowiedz ? Czasem wydaje mi się ze żyję w świecie  wszechświatowej planetarnej dominacji płci ,męskiego ego!!!  I jeszcze jedno Bobik ,wymuszasz 3 wojnę ,to jest chore! Zobacz  w tekście , ile razu użyłeś zwrotu ; III wojna ?

55 Ostatnio edytowany przez Fenix (2011-01-19 21:13:32)

Odp: Anastazja

Tak :Dzwoniące Cedry,  Anastazja, trafia do serca ,jest piękna mądra ,cudowna wyobrażnia i  wizualizacja  scen , naprawdę hipnotyzuje !  Anastazjo bije od ciebie  siła duchowa .Potrafisz kochać nie tylko ludzi, ale cały świat przyrody zwierząt,czarujesz .Anastazjo  twoje książki czyta się jednym tchem ,jak wspaniałą  starą rosyjską baśń smile

56

Odp: Anastazja

Dziewięć tomów?! JEZU!!! Toż to co najmniej przerażające ;-) albo...grafomania dla czytatomaniaków ;-). To brzmi jak 4156 odcinek "mody na sukces" !!! Brrrr!!!
Długość przekazu można uznać za jego prawdziwość a im dłuższy tym mniej prawdziwy. Gdy chcesz coś przekazać innym to ubierasz to w takie słowa by ten ktoś jak najszybciej zrozumiał o co chodzi w przekazie, bez zbędnych opisów i ozdobników.
A co do dominacji brzydkiej nacji na planecie to...czy ktoś pięknej nacji nie pozwala wziąć spraw w swoje ręce? Najczęściej piękna nacja biadoli jak to ma źle i zaciekle zwalcza samą siebie zamiast się wspierać. No i jeszcze te opowiastki o męskim ego tak jakby kobiety nie miały swojego ego ;-)
PS wiecie czemu kobiety całują się na powitanie??
Bo nie mogą się gryźć ;-)

offtop

57

Odp: Anastazja

Tym razem ja nie mogę się powstrzymać  smile  przed offtopem. Gdzieś tam kosmiczne istoty zauważyły, że myślący człowiek ( czy też inna istota ) wstrzyma język przed wydaniem opinii do momentu, kiedy zgłębi sprawę. Jeśli zaś nie chce mu się zgłębiać smile powstrzyma się od opiniowania. big_smile Tyle

58

Odp: Anastazja

Nemo... big_smile normalnie smurf maruda big_smile ... ksiązka jest świetna  wg mnie warto przeczytac te 9 tomów.

59

Odp: Anastazja

To jakie co jest zależy tylko od nas. Czy pistolet jest zły? Zależy to od tego kto go jak użyje a to z kolei zależy od jego samoświadomości.
Pozdrawiam wszystkich, nawet feministki bo...bardzo je lubię i lubię z nimi rozmawiać choć na początku zawsze się na mnie puszą ;-)