1

Temat: Anastazja

Witam.
Widzę że bardzo was zainspirowała książka Hejala i lubicie tego typu książki więc polecam wam książkę Anastazja, którą proponuje także Hejalowi. Książka naprawdę ciekawa i interesująca. Nie żebym robił konkurencje bo nie o to mi chodzi, tylko żebyście poszerzali swoją wiedzę i uświadamiali sobie kim jesteście.
Książkę polecam przeczytać Każdemu!
Pozdrawiam smile

2

Odp: Anastazja

Autor W. Megre zapomniałem napisać.
Naprawdę dobra książka. Po przeczytaniu jej 7 tomów nie musielibyście zadawać z połowy pytań które zadaliście na forum i w komentarzach.
Pozdrawiam smile

3

Odp: Anastazja

A kim jest ten W. Megre?? Jakiś jogin?? czy po prostu uczony??

4

Odp: Anastazja

Nie czytałem jeszcze ale zgadzam się z qwerty123 w jednej kwestii: wiele zostało na tym forum napisane i wiele rzeczy zostało wyjaśnione. Pozdrawiam.

5

Odp: Anastazja

”A kim jest ten W. Megre?? Jakiś jogin?? czy po prostu uczony??”

Rosjanin, akurat tak się składa że jest zwykłym przeciętnym człowiekiem.
Tu masz cytat z innej strony z opisu książki:

”Wyjeżdżając w handlową podróż po syberyjskiej rzece, autor nawet nie przewidywał, że przydarzy mu się coś takiego. W głuchym zakątku tajgi spotkał kobietę, której dany był przez Boga dar przewidywania. Przed nią stanęły otworem wielkie tajemnice istnienia wszystkiego, co ziemskie. Droga do zdrowia duchowego i fizycznego, zdaniem Anastazji, jest zupełnie inna, niż myśli większość z nas. Nie tylko ma takie zadanie, ale również bardzo duży czyni dla ludzi. Na czym polega jej dar? Czytelnik dowie się, zagłębiając się w ciekawą treść książki.
Zachwycająca wiedza, sięgająca starożytności, doświadczenia wielu pokoleń, obserwacje sposobu życia rozmaitych społeczeństw na kuli ziemskiej doprowadziły do tego, że wszystkie tomy tej książki wykupiło ponad pięć milionów czytelników w Rosji. Również wielką popularność zyskała książka w dziesięciu państwach na obu półkulach, między innymi w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Francji, Izraelu…”

6

Odp: Anastazja

Może jeszcze taka ciekawostka że książka pisana ta jest tak, że przy braku sztucznych dźwięków mechanizmów i urządzeń tylko przy naturalnych dźwiękach np. śpiew ptaków, szum wiatru itd., pozytywnie oddziaływuje na czytelnika.
Pozdrawiam.

7

Odp: Anastazja

I co? Podjął się ktoś czytania? Jest ktoś z kim można by było podyskutować? Książka naprawdę ciekawa, każdego powinna zainteresować bo jest w niej trochę i o kosmitach i o innych cywilizacjach, o wizualizacji, jest nawet napisana zasada działania statku kosmicznego, no i mnóstwo innych różnych rzeczy nie tylko dotyczących kosmosu.
Zachęcam także Hejala do przeczytania i wypowiedzenia się na jej temat.
Pozdrawiam.

8

Odp: Anastazja

właśnie pobrałem z sieci. Jeśli kogoś interesuje jak szybko praktycznie znaleźć dowolną książkę to ”magiczne” zapytanie google wygląda następująco :
Anastazja W. Megre site:chomikuj.pl
lub
ewentualnie zawsze stronę peb.pl można analogicznie przeszukać.
Zabieram się za czytanie smile

9

Odp: Anastazja

Jakby ktoś chciał, to mam 7 tomów Anastazji (w sumie 4,5mb), mogę mu posłać. Sam zacząłem czytać pierwszy tom, ale musiałem na jakiś czas przerwać, ze względu na inne nurtujące mnie zagadnienia smile, więc ze mną w tym temacie jeszcze podyskutować nie można  wink

Zamówienia proszę na maila, nie wiem kiedy tu znów zajrzę.

10

Odp: Anastazja

Przeczytam,będziemy dyskutować.Chętnie skorzystam z pomocy Raptora w tej kwestii smile

11

Odp: Anastazja

Wczoraj przeczytałem tom I-szy.. Byłem wytrwały bo skończylem dzisiaj od 0200
Ta lektura wciąga nie dla jakiejś błyskotliwego , pisarskiego warsztatu, bo go tam brak, tylko dlatego właśnie, że jest to jakby dosłowna relacja , jak sprawozdanie kogoś, kto wierzy , ze to przeżył . Ja w tym dostrzegam mieszaninę przepięknych rosyjskich baśni ( opowieści o idealnym miejscu w otoczeniu spolegliwych zwierząt i wiewiórek przynoszących orzeszki ) z tęsknotą do pełni harmonii z naturą, marzeń, że człowiek jest kimś znacznie większym niż nam sie wydaje i że cała natura została stworzona by nam służyć. Musimy tylko nauczyć się tego , jak ją wykorzystać .Ludzkość ma już wszystko , czego od zawsze potrzebowała, tylko zapomniała jak z tego korzystać. Przypominają nam o tym istoty takie jak Anastazja.
Prawdziwie szokujące jest założenie, że ludzkośc jako jedyna rasa we wszechświecie została ”wybrana” przez Boga/Kreację by zostać obdarowana na prawdę wolną wolą. Mamy tym samym przewagę nad wszystkimi innymi , nawet doskonalszymi (lecz ukierunkowanym ) rasami, przewagę ,z której nie potrafimy w pełni skorzystać. Czas się przebudzić . To co uważamy za szczyt naszych technologicznych możliwości to zaledwie brzydkie zabawki w opinii człowieka doskonałego, zsynchronizowanego z przyrodą i całym kosmosem. jakże inaczej w kontekście Anastazji brzmią słowa ”Kosmiczny Ogrodnik” . Książkowa Anastazja fascynuje się ogrodnictwem, które wg niej , jest szkołą harmonii człowieka z naturą. Naturą, która ma nam służyć i nas chronić. Któż z nas nie chciałby żyć całkowicie wolnym od wszelkich cywilizacyjnych uzależnień. A jednak to Wiktor, człowiek na wskroś ”zepsuty” cywilizacją zostaje wybrany na tego , który poniesie światło w mroki cywilizacji. I on rzeczywiście odkrywa w sobie to powołanie.
Cały rozdział I-szy , jest moim zdaniem swego rodzaju przesłaniem świata natury dla każdego z nas, przesłaniem, które brzmi , że każdy człowiek nosi w sobie moc i światło , którego nie jest świadom, a które jest potężne. Nie zdając sobie z tego sprawy, samą swoją arogancją, przebojowością, pychą, ciągle wpływamy na otaczającą nas rzeczywistość przekształacając ją mimowolnie i bezpowrotnie. Ten świat cudownej i potężnej natury jest w całości uzależniony od bardziej lub mniej odpowiedzialnego postępowania każdego niepokornego , szalonego ludzkiego ducha. Ale mimo wad i zatracenia tak łatwo jest przecież wrócić do harmonii. Brama jest zawsze szeroko otwarta, jeśli tylko TO w sobie poczujesz. Potem już nic nie będzie takie samo.

12

Odp: Anastazja

Już na pierwszych stronach czytam czym jest sen, podobnie jak główny bohater pomyslalem o bliskiej mi osobie (kolezance) no coz nic mi się nie przysnilo, ale z rana pisze mi ta osoba ze jej się snilem heheh cos w tym jest:) pozdrawiam

13

Odp: Anastazja

Bardzo fajna książka Władimira Megre ”Anastazja” przedstawia życie i mądrość kobiety żyjącej na łonie natury w dalekiej krainie w głębi Rosji. Jest ona osobą spontaniczną i czyniącą dobro, umiejącą przywrócić w człowieku harmonię i pomagającą uzyskać naturalną mądrość pełną żywego uczucia kochającej i kochanej bliskości.

14

Odp: Anastazja

Przeczytałem 3 tomy i muszę przyznać że zdecydowanie warto a książka trafia do ścisłej czołówki na mojej liście:)

15

Odp: Anastazja

Tez zassałem 8 tomów z bezpłatnej strony z torrentami
[url]http://tnttorrent.info/[/url]

zapowiada sie dłuuugie czytanie…
pozdrawiam

16

Odp: Anastazja

Jeśli macie konto na torrenty.org to też można sobie ściągnąć [url]http://torrenty.org/torrent/262266[/url]
Naprawdę warto!!!

17

Odp: Anastazja

czytałam i polecam,

18

Odp: Anastazja

Hejalu a ty przeczytałeś?

19

Odp: Anastazja

Przeczytaj Hejalu.

A propo znalazłem przez przypadek Anastazje na www do ściągnięcia jak ktos nie lubi ściągać torentami. Niestety tylko 6/8 tomów.

[url]http://chomikuj.pl/Kariona/Poczytajmy/Megre+W*c5*82adimir[/url]

kopiujcie calego linka i wklejajcie w http://www.

20

Odp: Anastazja

i niech twoi Salejinczycy też przeczytają.

21

Odp: Anastazja

Niech mi ktoś prześle przez gg tą książkę - 11530581

22

Odp: Anastazja

Mam prośbę jak ktoś ma książkę na dysku to żeby udostępnił ja dając na rapidshera czy jakiś inny portal.

23

Odp: Anastazja

Wszystkie 8 tomów jest choćby tu

[url]http://chomikuj.pl/nesti2/eBooki/Anastazja[/url]

24

Odp: Anastazja

qwerty123 swietna propozycja smile)) dziekuje na pczatku myslalam ze chodzi o anastazje z rodziny carskiej jestem w trakcie czytania..:)) bardzo mi sie podoba ta ksiazka..pozdrawiam:) anastazja tez porusza ciekawe kwestie np jesli chodzi o jedzenie zycie w zgodzie z natura oleju cedrowym.. i te duchowe.:)

25

Odp: Anastazja

[url]http://anastazja.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=54[/url]

26

Odp: Anastazja

smile

27

Odp: Anastazja

Czy ktoś z Was ma doświadczenia związane z [url]http://anastazja.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=54[/url] ? Najlepiej takie wynikające z wieloletniego stosowania i racjonalnego przyglądania się bez emocji, czy pomaga czy nie smile

28

Odp: Anastazja

Niedawno pobrałem tę książkę dzięki propozycji qwerty123 smile Początek dosyć ciekawy, mam zamiar przeczytać wszystkie 8 tomów.

29

Odp: Anastazja

”mam zamiar przeczytać wszystkie 8 tomów”

Ja również! smile

30

Odp: Anastazja

A ja przeczytałem wszystkie 8 tomów i niewiem czy jest wam wiadomo ale jest jeszcze 9 tom, a dokładniej druga częśc 8 tomu…szkoda tylko że niema jej w werji pdf do ściągnięcia.przynajmniej ja nigdie nieznalazłem.. mozna ja zamówić na stronie -
[url]http://anastazja.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=100&Itemid=30[/url]
wszystkie części poprostu wymiatają wszystko co do tej pory czytałem…polecam wszystkim …pozdrawiam i miłego czytania