1

Temat: Praktyczne metody wywoływania miłości

W sumie człowieka wiele rzeczy zaskoczyć może ale tego się nie spodziewałem przeglądając jeden z portali o "paranormalnym" znalazłem taki artykuł dosyć stary... ale sami poczytajcie... metody nie z tej ziemi... big_smile



Zaproś dziewczynę, której miłość pragniesz posiąść w odosobnione miejsce, tak abyście byli sami, sprowokuj ją aby spojrzała Ci prosto w oczy a kiedy wasze spojrzenia się spotkają wypowiedz z wiarą słowa:
"Kaphe, Kasita, non Kapheta te publica filii omnibus susi".

Na wiosnę w piątek utocz kilka kropel własnej krwi, weź kawałek wątroby białego gołębia i zrób z tych substancji proszek a następnie daj go do połknięcia osobie, którą pożądasz. W przypadku nie podziałania od razu powtórz czynność do trzech razy.

Weź pięć własnych włosów i złącz je z trzema włosami ukochanej. Wrzuć je do ognia wypowiadając słowa :
"Ure, igne Sancti Spiritus, renes, nostros et cor nostrum, Domine. Amen".

Jeżeli chcesz zobaczyć we śnie twarz swojego przyszłego męża pod warunkiem, że jesteś dziewicą to powinnaś wziąć małą gałązkę topoli, przewiązać ją własnoręcznie białą wstążeczką i położyć pod poduszkę. Następnie potrzyj skronie krwią dudka i przed zaśnięciem odmówić modlitwę na przemian:
"Servo tuo quam napturus sim uxorem".
"Ancillae tuae quem sim naptura virum".

Mężczyzna natomiast musi wziąć sproszkowany koral, proszek magnesowy, krew białego gołębia, wszystko to zmieszać i otrzymaną substancję zawiązać w biały jedwab. Zawiniątko powiesić na szyi, pod poduszkę włożyć gałązkę mirtową a następnie odmówić modlitwę:
"Kyrie ckementissime, qui Abraham servo tuo dadistis uxorem et filii eius obedientissimo per admirabile signum indicasti Rebeccam uxorem, indica mihi servo tou quam napturus sim uxorem, per musterium tuorum Spirytuum Baalibeth, Assaibi, Abumostih. Amen".

[url]http://www.nieznane.pl/praktyczne-metod[/url] ... ci,90.html
Docelowym źródłem jest portal paranormalium.pl

2

Odp: Praktyczne metody wywoływania miłości

hahaha,rozbawił mnie ten artykuł ale znam lepsza magie:) jesli chodzi o te miłosc co ludzie tak to nazywaja czyli isc do łózka z 2 osoba to niema nic prostszego ale  trzeba byc otwartym człowiekiem z poczuciem humoru to najlepsza magia.Emanuj że jesteś bóstwem jesli jeszcze zbytnio  nie czujesz sie na siłach to taka wizualizacja pomaga po 2 primo jak juz jestes z kobieta sam na sam to zrób tak zeby jej zrobic masaż oczywisce zależy od osobowości ale wiekszosć idzie za energia tworzenia i juz jest blisko potem tylko jakosc umiejętnie zdjąc stanik i kobieta jest wolna.

3

Odp: Praktyczne metody wywoływania miłości

nie stosujcie feromonów bo kolega sie psika to psy na niego lecą zamiast właścicielek:> ale to ze jest uwodzicielem to pomaga mu zdobyc serce wielu kobiet wie co w danym momencie powiedziec i zrobic to sztuka duchowosci.

4

Odp: Praktyczne metody wywoływania miłości

nie gonić za nia na siłe sama pojawi sie w odpowiednim momencie i czasie.. jak śpiewala Anna Maria Jopek szczęście to ta chwila co trwa Szczęście to piórko na dłoni,
Co zjawia się, gdy samo chce
I gdy się za nim nie goni Szczęście to ta chwila co trwa,
Niepewna swej urody...
To zieleń drzew, to dzieci śmiech,
Słońca zachody i wschody...
Więc nie patrz w dal,
Bo szczęście jest tuż obok nas. Szczęście jest tuż obok nas -
W zwyczajnym dniu, w zapachu domu,
Wśród chmur, w ciszy traw -
Jest blisko nas, blisko tak...Dlatego...
Najważniejsze w życiu jest
Szczęście dzielić z innymi
I uśmiechać się.
Wielka miłość płynie w nas,
Niech raduje się cały świat

nic od siebie.. ale tak pieknie ujęte w słowach tej piosenki smile czuj e to. big_smile

5

Odp: Praktyczne metody wywoływania miłości

Sam jak dorwałem ten artykuł to śmiać mi się chciało. wink
Na zdobycie miłości znam lepsze sposoby hehe ; P

6

Odp: Praktyczne metody wywoływania miłości

Trochę tej chemii by ci nie zaszkodziło ;-)