241

Odp: Zapytania do Hejala

To co piszesz jest bardzo ciekawe. Czy masz potwierdzone dane o tych atakach nuklearnych czy po prostu wyczytałeś to z jakichś stron w necie? To dziwne bo Rosja ostatnio powiększyła swój potencjał rakiet balistycznych zgodnie z porozumieniami zawartymi z USA. Jest teraz równowaga. Ale jaki jest tego sens wiedząc że w przypadku użycia uran zniknie z pocisków? Natomiast rozmawiałem osobiście z pilotem MIG'a21 mjr Muszyńskim, który mi oopowiadał jak obiekt UFO przejął kontrolę nad MIGiem tak że nic nie mógł zrobić. Obiekty UFO widziałem osobiście jako kilkanaście świetlistych kul latających nad jeziorem w Malinówce. Poruszały się jakby zygzakami, zmieniały swoje polożenie skokowo. Od tego czasu zacząłem interesować się napędami i technologiami związanymi z kosmonautyką.
Mój poziom agresji jest na właściwym poziomie i nie jest skierowany w żadną żywą istotę. Ciekawy jestem kiedy jako ludzie przestaniemy zabijać zwierzęta w celach konsumpcyjnych. Mnisi buddyjscy nie jedzą mięsa, nie piją alkocholu, dbają o swoje ciała ćwicząc codziennie. Słowo "Mnich" oznacza w dosłownym tłumaczeniu "Ten który poddaje wszystko w wątpliwość". Tak chyba trzeba rozumieć rozwój duchowy. A Polacy? Dokładne przeciwieństwo.
Pozdrawiam

242

O atakch nie ale o znikajacym uranie wypowiadali sie wysokiej rangi oficerowie rzadowi. Caly arsenal ktorym jestesmy dzis terroryzowani to prawdopodobnie kupa latjacego zlomu bez wiekszej mozliwosci razenia. Dlatego medialnie jest lansowane to pozorne niebezpieczenstwo zeby utrzymac energie strachu wsrod ludzi. To strach trzyma nas ryzach i jestesmy wtedy jako ludzie latwiejsi do kontrolowania.
Co do niejedzenia miesa absolutnie sie zgadzam i bardzo jestem zaskoczony ze pan to tutaj wypunktowal. Jako ciekawostke powiem ze sa mnisi buddyjscy ktorzy jedza mieso z przekonaniem ze robia w ten sposob temu zwierzeciu przysluge. Ponoc wszystko to kwestia wiary smile Pozdrawiam

243

To mnie uspokoiłeś. Mi też zaczęło się udzielać- przyznaję. Co do mnichów to nowicjat w Szaolinie zaczyna się od siedzenia pod świątynią przez miesiąc, gdzie prawie się nie je i nie pije. To jest pierwszy test. Głodówka to jedna z form oczyszczania organizmu. Niektórzy w tym stanie potrafią trwać tygodniami. Trzeba jednak mieć wiedzę jak wchodzić i wychodzić z głodówki aby sobie nie zrobi krzywdy. W religi też są posty tylko nikt ich nie przestrzega. Ponadto oni jedzą o wiele mniej od nas. I żyją o wiele dłuże od nas. A głodówki robią na sucho- bez wody. Podobnie taoiści i ci z tybetu. Nie ma rozwoju duchowego bez zmiany swoich przyzwyczajeń. To wszystko idzie ze sobą w parze. Pozdrawiam

244

Witam mam takie pytanie,gdyby zdarzyło się zagrożenie wojny atomowej jaka jest możliwość aby przeżyć? czy jest możliwość tak jak przy OOBE,aby dusza wychodząc z ciała znalazła bezpieczne miejsce?

245

Hejal prosze napisz cos na temat czakr. jak je odblokować. jak z nimi pracować. muzyka odpowiednia do prac z nimi  i inne.

246

Tak się zastanawiam - czym się różni połączenie z Kreacją od aktualnego stanu?
Kreacja jest wszystkim co było, jest i będzie. A my niewątpliwie jesteśmy, niektórzy byli i wielu będzie. No to znaczy, że jesteśmy częścią Kreacji. Więc po co mamy się z nią łączyć? Żeby zacząć od nowa? Czy żeby zatracić świadomość i stać się jednym bytem

247

Ja mysle ze mozna sie polaczyc i znowu odzielic.
A bedac polaczony z kreacja wiesz i czujesz to co wszystkie istoty we wszechswiecie jetes nimi i one jednoczesnie sa toba ,jestes tym co bylo jest i bedzie - to bardzo dziwne uczucie - przynajmniej ja tak to odczuwam jak mysle o tym.
Mnie bardziej interesuje to czym jest kreacja - generalnie czemu jest cos i czemu to cos akurat tak wyglada ?
Jak wygladaja inne kreacje jesli istnieja - dokad to siega ?
Moze to jest tak ze kazdy kiedys stanie sie kreacja i sam bedzie mugl dzielic sie na mniejsze byty - cos jak paczkowanie w nieskonconosc ?

248

Słyszałem kiedyś taką teorię, że kiedyś każdy zostanie Bogiem w swoim własnym wszechświecie, tu by pasowało, że po zostaniu Kreacją tak jakby jesteśmy tym Bogiem we własnym wszechświecie.

249 Ostatnio edytowany przez krykers00 (2015-02-20 20:33:45)

A mi się wydaje że kreacja przechodzi ewolucję, bo dusze ją przechodzą. Każda dusza jest częścią kreacji, i bardziej według mnie by pasowało stwierdzenie- że jesteśmy częścią boga, bo razem wszyscy tworzymy jedność. smile

250

A ja mam pytanie czy Hejal jest jeszcze na forum?

251

Problem tylko w tym, że człowiekowi ciężko ogarnąć jakie to może być uczucie być Kreacją. Czy to tak jakby nieskończona ilość istnień (no może nie nieskończona, ale nie wiem jak duża) była w jednym ciele i każdy myślał osobno, czy tak jakby cechy wszystkich tych istnień zostały zmieszane w jedno i jest to jeden "organizm", który choć ma cechy wielu, to jest pojedynczy. W takim wypadku rzeczywiście Kreacja by ewoluowała, z każdą nową istotą która się do niej przyłącza, coś w niej by się zmieniało.
Mixon, dobre pytanie.

252

To jest skończona liczba istnień (na dany moment, ponieważ cały czas część dusz „powraca” do Kreacji, a część z niej „wychodzi”) i nieskończona liczba możliwości – każde istnienie doświadcza i eksperymentuje we własnym zakresie, przy czym otwiera nowe obszary. Można powiedzieć, że to jeden organizm o wielu częściach, a każda z nich po prostu zajmuje się tym, co ją najbardziej interesuje (czego efektem ubocznym jest rozwój).

253

Mixon napisał/a:

A ja mam pytanie czy Hejal jest jeszcze na forum?

Oczywiście, że mnie nie ma na forum. Niby dlaczego miałbym tu zaglądać?

254

CCORD- Wyobraź sobie że kupiłeś puzle. I każdy puzel, jest wyjątkowy(unikalny) , i nie ma drugiego takiego w opakowaniu. Jednak jak zaczynasz układać, i ułożyłeś cały obraz, który przedstawia coś (np samochód z tłem oceanu). Mimo że każdy puzel był inny, połączone stanowią całość. Podobnie może być z kreacją. To oczywiście moje takie wyobrażenie, i nie do końca wiem czy trafne...

255

Oczywiście, że mnie nie ma na forum. Niby dlaczego miałbym tu zaglądać?

To jakim cudem napisałeś tego posta, skoro nie zaglądasz na forum? smile Tutaj widzę sprzeczność, bo pisząc na forum że nie zagląda się na forum, jest samo w sobie sprzeczne. I teraz można filozofować na tym, dumać rozmaicie, i okaże się że rozwiązań jest tysiące, a jeśli nie miliony. smile

256

Myślałem, że słowo "sarkazm" nie jest Wam obce.

Tłumaczenie łopatologoczne mojego poprzedniego wpisu: "Nie zamierzam pisać, gdy nie mam nic do przekazania."

257

Jeżeli ciebie uraziłem w jakiś sposób, to przepraszam. Nie wszyscy ludzie są źli, niedobrzy, i sieją destrukcję. Ja nie używam sarkazmu, i MI jest obcy, a to że komuś innemu nie jest to nie moja wina. I dla czego piszesz w liczbie mnogiej? Niestety są rzeczy na które wpływu nie mam (wojny, zarazy, manipulacje itp), ale jakbym miał jakikolwiek wpływ, żeby coś zmienić, to wykorzystałbym szanse.

258

To ja mam znowu pytanie : Hejal czy wiesz co to znaczy nudzić się i czy robiłes to kiedyś? Jesli nie to z góry dziekuje za wyrozumiałośc. Pozdrawiam smile

259

Wiem i robię wszystko co w mojej mocy, aby jak najczęściej doświadczać nudy.

260

Ja mam pytanie. Czy siłą woli można powstrzymać (uśmierzyć) ból? To ważne.

261 Ostatnio edytowany przez Mixon (2015-02-25 17:42:28)

Boli cie coś? Jak cos to wal jak w dym.

262 Ostatnio edytowany przez krykers00 (2015-02-25 17:49:04)

Czasami. Czekam na operację, i czasem daje mi się we znaki. Fajnie byłoby się dowiedzieć, czy można siłą woli wyeliminować ból.

Na przykład dzisiaj- wystarczyło że podniosłem głupi koszyk, a już szarpnęło w stawie kolanowym, i ahhh. Operację będę miał za miesiąc, i nie chcę jechać na środkach przeciwbólowych.

263

Czy to twoje prawe kolano bol promieniujacy na zewnetrzna strone?

264

Nie to lewe kolano. I nie odczuwam bólu cały czas... Ale jak ściśnie, to normalnie, ból wręcz promieniujący jest. Ciężko wytrzymać... Ale wiesz co? Daję redę smile

265

no dobra to widocznie bylo jakies inne kolano w otoczeniu sieciowym smile pozdrawaiam

266

poszuka na yt nagrań z częstotliwością theta, czasem pomagają na ból

267 Ostatnio edytowany przez koster43 (2015-03-07 19:30:32)

Witam serdecznie.
Jestem na tym forum od kilku dni, przeczytałem no prawie 50% wszystkich wpisów, stwierdzam jedno wielkie LENISTWO ze strony forumowiczów, zadajecie pytania nie zastanawiając się zupełnie o co pytacie. Wystarczy te pytanie wpisać w Google i tam znajdziecie odpowiedź ale to jest zbyt trudne. Pytacie o Duchy, Duch to jesteś ty sam ale bez ciała fizycznego, dowiecie się wszystkiego o Duchach z książek Allana Kardeca.
Przyjacielu czy byłbyś tak dobry i ustosunkował się to tekstu na tej stronie o ile tak to miałbym kilka pytań. https://soulowicz.wordpress.com/2013/03 … a-we-mnie/
Oczekuję odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo cierpliwości.

268

Witam ponownie.
Książkę przeczytałem bardzo uważnie, jest wspaniała, porusza chyba wszystkie najważniejsze sprawy, wyjaśnia bardzo dużo spraw, które mnie interesowały. Pewne dziedziny i tematy zostały tylko delikatnie zarysowane, oględnie opisane ale dlaczego tak, tego nie wiem, zresztą my Ziemianie wielu rzeczy nie wiemy, dużo jeszcze czasu upłynie zanim dojedziemy do wzniesienia się do następnej częstotliwości a dalej? Długa to i na pewno pełna niespodzianek droga. Czekam z niecierpliwością na nową pozycję.
Bardzo podobał mi się pomysł walki z chamstwem na forum, tak powinno być na każdym jednym forum, na niektórych forach aż strach zabrać  głos. Raz odważyłem się na dyskusję na forum spirytystycznym i powiedziałem sobie zanim się odezwiesz to sprawdź czy warto ryzykować?
Pozdrawiam serdecznie, czekam na następną pozycję.
Z wyrazami szacunku
Maciej Komosiński.

269

Cześć Hejal. smile Mam do ciebie pytanie, takie na luzie. Jak ci się żyje na Ziemi? Zauważyłeś coś o ludziach, czego nie napisałeś w książce? Pozdrawiam serdecznie. smile

270

Witaj przyjacielu.
1.    Oczyszczarka jedzenia. Wspaniały wynalazek, coś fantastycznego.
2.    Mam takie pytanie czy choćby namiastkę tego urządzenia można skonstruować na Ziemi?
W obecnej chwili nasze jedzenie jest tak niesamowicie zatrute, że strach cokolwiek przetworzonego kupować a samemu nie jestem wstanie wszystkiego wyprodukować w warunkach domowych.
Przyjacielu z tego co już napisałeś dowiedziałem się że czosnek jest cudowną rośliną, żadna inna jej nie dorównuje no i o soi, którą u nas tak szeroko polecają i reklamują a ona nie nadaje się do spożycia. Te i inne wiadomości bardzo poszerzają moją wiedzę.
3.    Najważniejsze pytanie. Czy taki zwykły śmiertelnik jak ja może inkarnować na Waszej
      planecie? Czy taka możliwość istnieje choćby teoretycznie.?                                                          To co się dzieje obecnie na planie Ziemskim jest  nie do przyjęcia, bardzo to
      wszystko mnie męczy. Telewizji nie oglądam, radia prawie nie słucham, jeżeli już to wiadomości, muzyka jest nie do przyjęcia a ponadto stosunki miedzy ludzkie są fatalne, Agresja, agresja i jeszcze raz agresja, kłamstwa, oszustwa itd. o czym sam zdążyłeś się przekonać. Dałbym bardzo dużo  aby wyrwać się z tego zaczarowanego kręgu inkarnacji Ziemskiej.
Brak pamięci minionych żywotów powoduje nie możność wyciągnięcia wniosków z błędnych decyzji w poprzednich żywotach. Mówiąc krótko: człowiek niczego nie poprawi, gdyż musiałby pamiętać listę błędów, a tą jak wiadomo, nasza pamięć nie dysponuje. Jak mogę coś poprawić, skoro nie mam o tym żadnego pojęcia, kieruję się w obecnym żywocie intuicją, otwartym umysłem, logiką i nazwijmy to rozumem. Zupełnie nie wspominam tutaj o wpływie innych czynników od nas niezależnych na nasze postępowanie a jest ich wiele, wiem iż jesteśmy kontrolowani przez inne cywilizacje i one traktuję planetę Ziemię i jej mieszkańców jak wielki doświadczalny ogród.
4.    Kiedy można się spodziewać wydania następnej książki?

Pozdrawiam serdecznie.