121

Odp: Zapytania do Hejala

a ja tylko chcialem wycinek twojej skory zeba i troche wlosow. Paznokcia juz sobie daruje bo wszyscy beda chcieli. No i oczywiscie dotkchnac. A tak to nic..

122

Odp: Zapytania do Hejala

Z ust mi to wyjąłeś (ale na szczęście nie zęba)... No i dlatego nie chcę się publicznie pokazywać.

123

Odp: Zapytania do Hejala

heh,było by tak jak dawniej,uczniowie po śmierći mistrza rozkradali jego częsci ciała aby miec pamiątke.W tych czasach było by to samo tylko w nowej szacie graficznej.

124

Odp: Zapytania do Hejala

Inna sprawa, że gdybyście mnie zobaczyli, to powiedzielibyście: "Łeeee... To on TAK wygląda? Żeby jeszcze chociaż jedną dziurkę w nosie miał, a on ma dwie..." Macie o mnie różne wyobrażenia, a rzeczywistość bywa brutalna...

125

Odp: Zapytania do Hejala

no bobik wez nawet mnie nierozczarowuj! Przeciez oczywiscie ze musisz zrobic numer ze smarknieciem bo inaczej lipa. Juz widze tez to rozczarowanie na wszystkich twarzach jak by przyszlo do tlumaczenia zasady dzialania bombla czasu ueeee

126

Odp: Zapytania do Hejala

a wlasnie hejal a na klate ile bierzesz?

127

Odp: Zapytania do Hejala

przecytalm cala ksiazke i nic na ten temat nie znalazlem. Mozesz mje te kwestie wyjasnic? I czy w ogole macie silki na Saleniji?.. Hyhyhy

128 Ostatnio edytowany przez sulaco (2011-08-24 23:19:52)

Odp: Zapytania do Hejala

Jesli to żeczywiscie tak wygląda to za ileś tam wcieleń jesli stopień rozwoju bedzie dostatecznie wysoki to się pewnie da urodzić na którejś z tych wyższych planet jesli żeczywiscie dusza nie jest przypisana do konkretnej planety - wiec sam zobacze jak to jest mieć jedną dziurke w nosie.
Jedyne co mnie naprawde zmartwiło to to że dusza jest śmiertelna to jest tak straszne dla mnie że boje sie nawet myśleć o tym sad
Ciekawe też co byście powiedzieli jak by was spytać czego nie wiecie niż co wiecie.

129

Odp: Zapytania do Hejala

Jest chyba taki temat: śmiertelność duszy... Dusza może się rozpaść ale duch jest niezniszczalny  :-).   Dusza gromadzi wspomnienia i doświadczenia, duch to świadomość istnienia. Tak więc nie masz się czego obawiać  :-)

130

Odp: Zapytania do Hejala

są rózne wyzsze ciała i swietliste,wszystko jest jednosća więc nie mozna unicestwić miłosci ponieważ sama nawet tego nie może zrobic.Każdy jest nieśmiertelny w wiecznym teraz.Są pewne rodzaje kar dla tych duchów które sa bardzo niewyrozumiałe.wszystko jest energetycznie połonczone więc co by sie nie stało zawsze musi byc powrót do pierwotnego  stanu czyli szczęsca radości i miłości.

131

Odp: Zapytania do Hejala

"a wlasnie hejal a na klate ile bierzesz?"

Tajemnica. Od tej informacji zależą losy moje, Ziemi i wszechświata, więc sam rozumiesz...

"przecytalm cala ksiazke i nic na ten temat nie znalazlem."

O dziurkach w nosie jest tutaj: [url]http://kosmita.ofp.pl/1.03.html[/url]

"I czy w ogole macie silki na Saleniji?"

Masz na myśli siłownie? No, są generatory sztucznych światów. Jak ktoś chce to może sobie zrobić mięśniownię i poćwiczyć na różnych sprzętach do gimnastyki. Ale nie należy przeginać, bo przeginanie boli a leczenie przegięć zawsze komplikuje życie...

Dobra, ale na tym koniec, bo znów dam się wciągnąć w dyskusje...

132

Odp: Zapytania do Hejala

Ciekawe jest też to zjednoczenie potem z kreacją już na koniec duchowej scieżki rozwoju - ja to czuje tak że to będzie chyba tak jak bym był wszystkimi istotami które kiedykolwiek żyły albo bedą żyć w całym wszechświecie a jednoczesnie one będa jak by mną - cieżko mi to nawet ująć w odpowienie słowa.

133

Odp: Zapytania do Hejala

dokładnie sulaco, jakiej kolwiek istocie  cięzko to pojąc. Poprostu to musi się stać faktem dopiero wtedy zostanie przywrucona harmonia miłosc i radosc i wszystko co zostyało utracone chwilowo.Jak substancja zjedna wszystkich wtedy nie będzie miejsca już na nic innego i nikt ani nic nie będzie mogło przeszkodzic w procesie wypełniania się światłą którym już będziecie.To naturalne w wyzszych wymiarach niema miejsca na niższe częstotliwosći a im istota jest bardziej spełniona tym jej wola staje sie wola białego światła czyli wraca do zródła i jedyny sposób który zaplanowała miłosć i najskuteczniejszy bo tylko on daje  spełnienie ponieważ tym wszystko jest.OM

134 Ostatnio edytowany przez nowymixon (2011-08-26 02:44:41)

Odp: Zapytania do Hejala

Hejal napisał/a:

a wlasnie hejal a na klate ile bierzesz?"

Tajemnica. Od tej informacji zależą losy moje, Ziemi i wszechświata, więc sam rozumiesz...

"przecytalm cala ksiazke i nic na ten temat nie znalazlem."

O dziurkach w nosie jest tutaj: [url]http://kosmita.ofp.pl/1.03.html[/url]

"I czy w ogole macie silki na Saleniji?"

Masz na myśli siłownie? No, są generatory sztucznych światów. Jak ktoś chce to może sobie zrobić mięśniownię i poćwiczyć na różnych sprzętach do gimnastyki. Ale nie należy przeginać, bo przeginanie boli a leczenie przegięć zawsze komplikuje życie...

Dobra, ale na tym koniec, bo znów dam się wciągnąć w dyskusje...

Dyskusje? A kysz! Pobrechtac przyszlem. Hyhyhyhy
A jesz drzem? Ale taki nieoczyszczony aby. Malinowy i truskawkowy..bardzo lubie.

135

Odp: Zapytania do Hejala

wiem wiem nie mozesz nieoczyszczonego.. Zgaga

136

Odp: Zapytania do Hejala

Witam ponownie wszystkich forumowiczów, ostatnio posiadam tzw. „chroniczny brak czasu”, ale jakoś sobie radze. Bardzo chciałabym podzielić się z wami moimi przemyśleniami, tak bardziej przemyśleniami niż pytaniami odnośnie książki.
Nie wiem kiedy była napisana książka, ale skoro strona powstała w 2009 roku to zapewne w tym czasie. Przez te ostatnie dwa lata bardzo dużo się zmieniło wokół nas, zmieniają się ludzie, zmieniły się również energie, dzięki osobom-istotom którzy wznoszą wibracje Ziemi, wcielonym Aniołom, Mistrzom Duchowym, Istotom wysokorozwiniętym z zaawansowanych światów wibracyjnie i wszystkich innych których nie wymieniłam a które przynoszą nam pomoc, wsparcie, i oczyszczają z negatywnych energii, przez to ludziom łatwiej oczyszczać się i zamykać koła karmy, ludzie się zaczynają się budzić, i to naprawdę widać, ale przechodząc do sedna. Bardzo chciałabym dowiedzieć się więcej o Gwiezdnym Ogrodniku, tzn. ten który stworzył Ziemię. Z tekstu książki wynika że zależy mu cytuje „tylko na ciągłej produkcji energii życiowej przez wszystkie ziemskie organizmy. Energia ta jest w dużej ilości wydzielana podczas wielkich emocji i zgonu. Jest niezbędna do realizacji projektów w innej części kosmosu”, ciekawi mnie co to mogą być za projekty ale oczywiście zdaję sobie sprawę ze te informacje mogą być nie dostępne, bądź nie zrozumiałe na tym poziomie świadomości ale jednak warto było by wyjaśnić, rozwinąć ten temat, jakiej jakości energii potrzeba do tych celów, być może dowiedzielibyśmy się dlaczego było na ziemi tyle wojen, nienawiści i wynikających z tego całej masy negatywnej energii po co komu było tyle negatywnej energii, a może ta energia nie w jakości jest potrzebna tylko w ilości?  Po tym stwierdzeniu nasunęły mi się odpowiedzi że to prawo karmy tzw „wtyczka do programu” to spowodowała. Nasuwa mi się również myśl że skoro Stwórca rzadko okazuje zainteresowanie Ziemią , mianowicie ( [url]http://kosmita.ofp.pl/6.04.html)[/url] dzieje się to podczas wielkich katastrof to czy  tzw. „tajny rząd”, czy jest o tym świetnie jest poinformowany i może wykorzystuje tzn symuluje takie sytuacje aby nawiązać kontakt z Stwórca tzn z Gwiezdnym Ogrodnikiem.
Cieszę się że napisałeś o religii że nie jest potrzebna na Ziemi i że służy no właśnie komu? My to wiemy. Wiem jedno na pewno nie zwykłemu szaremu (nie mylić z szarakami:) ) człowiekowi, zastraszonemu , który w imię miłości potrafi nienawidzić do bólu, Az żal patrzeć jak bliska osoba nienawidzi cię tylko za to że masz zupełnie inne spojrzenie na świat i otaczające energie...
Z treści wynika że, Hejal jesteś z nami od ok. 2005 roku tzn. ze już trochę się zaaklimatyzował, nawet ostatnio (prześledziłam forum) kilka razy odpisywał, więc mogę stwierdzić że rzeczywiście są już o wiele lepsze i wyższe energie wśród ludzi. Bardzo mnie to zdziwiło bo deklarował że nie będzie pisał, a tu taka miła niespodzianka smile
Hejalu - Mam nadzieje że po wypełnieniu swojej misji tutaj i powrocie do Siebie otrzymasz zgodę na upragnione dziecko, czego Ci z całego serca życzę, bo z tego co odczułam, jesteś bardzo zaangażowany w troskę o dzieci i bardzo pragniesz potomka na swojej ojczystej planecie.
Cdn. Pozdrawiam

137

Odp: Zapytania do Hejala

Z gory przepraszam moze to pytanie juz bylo, ale nie mam czasu na przegladanie forum. Do ksiazki zagladam czesciej lub rzadziej, ale systematycznie od trzech lat. Czekam na druga ksiazke o Saleinji, a takze na forum powastalo wiele ciekawych pytan. Tak wiec bedzie druga ksiazka?:)

138

Odp: Zapytania do Hejala

Stwórca "rozsiał" po wszechświecie cząstke siebie by móc siebie doświadczać w wszystkich przeróżnistych istnieniach. Niezgodze się z twierdzeniem że Stwórca, rzadko okazuje zainteresowanie Ziemią. Jest to wszechświat wolnej woli, a poza tym Ziemia tysiące lat temu wg Plejadian pełniła rolę "żyjącej biblioteki" dzięki której wszyscy na Ziemi mogli wymieniać doświadczenia. Następnie przez kolejne tysiące lat troche się pokiełbasiło, ludzie zostali zmanipulowani itp. i pierwotny charakter Ziemi uległ zniszczeniu. Poprzez transformację my-ludzie mamy się przebudzić-przypomnieć sobie wszystko i to odbudować. Jeśli chcesz nawiązać kontakt z Gwiezdnym Ogrodnikiem, to może mógłbym Ci pomóż, a o co chciałabyś się zapytać???

139 Ostatnio edytowany przez watri10 (2012-02-04 19:17:57)

Odp: Zapytania do Hejala

Mam pytanie do hejala : czytałem gdzieś że, istnieje planeta nibiru i że, okrąża układ słoneczny. Czy to prawda?

140 Ostatnio edytowany przez sulaco (2012-02-11 18:25:30)

Odp: Zapytania do Hejala

Podróżnik napisał/a:

Jeśli chcesz nawiązać kontakt z Gwiezdnym Ogrodnikiem, to może mógłbym Ci pomóż, a o co chciałabyś się zapytać???

Ja bym się chciał zapytać czego nie wie oraz czego sama kreacja nie wie ?

Czyżby sama nie wiedziała czym tak naprawde jest i skąd pochodzi ?

Tu mam ciekawą animacje

[url]http://images.4channel.org/f/src/589217_scale_of_universe_enhanced.swf[/url]

Wiec co jest dalej poza wszechświatem i co jest niżej pod długoscią plancka (jesli ta teoria jest prawdziwa) Gdzie jest kres tego wszystkiego zarówno w dół jak i w góre ?

141

Odp: Zapytania do Hejala

hej Sulaco,Kreacja to poprostu świadoma substancja która jest nie potrzebuje myśleć ani sie zastanawiać.Jest świadoma wszystkiego bo wszystko nia jest.Sulaco kres stanie się faktem jak przyjdzie odpowiednia energia miłośći bo energia to informacja i wiedza za razem, wiedza bez miłośći mogła by cie zniszczyć i zaszkodzic.Niema poczatku ani nie będzie zadnego końca.A doświadczając dualizmu ma przednią zabawe bawi sie sama ze sobą!

142

Odp: Zapytania do Hejala

Chciałbym się zapytać o to czy naprawdę istnieje planta Nibiru

143

Odp: Zapytania do Hejala

O Nibiru ostatnio znów głośno, ale na tym forum
Watri10 - Nie daj się zwieść bzdetom na ten temat,

Osobiście oczywiście wieże że Nibiru zmierza w naszym kierunku
ale przypomne że pierwsze nagrania przedstawiające nibiru nad horyzontem nieba pojawiły sie już ok 2000r

A to znaczy że leci tak od co najmniej 10 lat!  to śmieszne!
od 10 lat zbliża się do naszej planety i na coraz to nowszych nagraniach na YouTube jej masa nie nie zwiększa!

To pierwszy niezbity dowód głupoty internautów i fanów kosmosu!

Wyobraź sobie teraz ile ludzi na całym świecie ma teleskopy, tysiące ludzi!
tysiące ludzi patrzy w niebo i żadnego Nibiru nie widzi!

A gdyby było tak wielkie jak na filmikach na YouTube to uwierz mi tysiące prostych ludzi zrobiło by aferę o to co wisi nad naszymi głowami.

144

Odp: Zapytania do Hejala

Dusza ci sie zregeneruje za pare dni,musisz to przetrzymać.Hejal żadko cos pisze na forum;)

145 Ostatnio edytowany przez Tomi (2012-08-07 20:40:49)

Odp: Zapytania do Hejala

Prawa Kreacji
Jeden z punktow mowi:
"...16. Wszelkie formy życia osiągają wiek odpowiedni do stopnia rozwoju umysłowego..."

Stopnie gestosci:
"...2. Rośliny (zdolność do zbiorowej świadomości gatunkowej i rozprzestrzeniania się).
3. Zwierzęta (zdolność do świadomego poruszania się i samodzielnej świadomości)..."

Chodzi mi o to, ze niektóre rośliny np drzewa żyją dłużej niż zwierzeta. A na pewno stopień umysłowy psa, jest większy niż stopień umyslowy drzewa. Jak mam rozumiec punkt 16. Praw Kreacji?
Nie bierzcie pod uwage ludz,i bo my niby mamy żyć 700lat

146

Odp: Zapytania do Hejala

Sorki że tak powiem, ale ten temat nie ma sensu. Ktoś wcześniej napisał że nie ma czasu przejrzeć forum i dlatego pyta o coś. Jeżeli nie ma czasu lub chęci to w jakim celu oczekuje odpowiedzi na pytania? Szanujmy innych, szanujmy nasz czas i doświadczenie. Ktoś wcześniej także napisał że informacja jest powiązana z energią - prawda - dlatego jeżeli szukasz odpowiedzi na jakieś pytanie, które (zapewne) zostało zadane przed tobą, to najpierw poszukaj. Wykorzystaj swoją energię do poszukiwań, przecież istnieją biblioteki (skarbnice wiedzy), fora, strony internetowe, prasa itp. źródła - nie idź na łatwiznę. Informacja bez poparcia jej w doświadczeniu nie jest wiedzą - wiedza jest informacją poznaną z doświadczenia. Coś czego nie rozumiesz, nigdy nie będzie przez ciebie mogło być w pełni wykorzystane. A zatem nie będziesz miał satysfakcji z tego co wiesz bez zrozumienia. Pozdrawiam.

147

Odp: Zapytania do Hejala

Po to jest to forum by rozmawiac na temat książki Hejala i inne ciekawe interesujace sprawy. Doskonale wiem, ze nie uzyskam odpowiedzi, ale może usłyszę ciekawe teorie.

148 Ostatnio edytowany przez nowymixon (2012-08-09 13:56:57)

Odp: Zapytania do Hejala

Drzewa sa wyzsze od ludzi w rozwoju dlatego wlasnie, ze nie potrzebuja rozumu aby rozumiec.
My ludzie mamy gdzies zaszczepione ze zdolnosc do logicznego myslenia okresla wysokosc pozycji w hierarchi gatunkow. Trudno jest pojac ze brak rozumu to najlepsze rozwiazanie biologiczne na ziemi. Bez rozumu nie rozumiesz takich rzeczy jak czas bol zawisc nienawisc itp. Taplasz sie beztrosko w swietle .
Kiedy jestes psem dzialaja tylko twoje instynkty ale nadal jestes blizej zrudla niz ludzie.
Tak. Tak wlasnie sugeruje, ze jestesmy slabiej rozwinieci niz byty ktore uwazamy za slabo rozwiniete.
(a o ortografie to rosliny juz na 100 proc niedbaja; )
Pozdrawiam

149

Odp: Zapytania do Hejala

Właśnie, rozum to jedno z naszych największych ograniczeń. Wszystko musimy rozumieć i tracimy często na to mnóstwo czasu i energii. Zapomnieliśmy, że rozum miał być narzędziem a nie nami. Człowiek to istota zdolna do tworzenia. Jesteśmy twórcami i rzeczy dzieją się jeśli używamy do procesu twórczego całych siebie (pełnej istoty we wszystkich wymiarach). Tworząc nie należy oczekiwać jak to się stanie (nie musimy tego również rozumieć) - ważne, że się stanie poneważ jesteśmy twórcami. Nie tylko my funkcjonujemy w różnych wymiarach ale drzewa czy zwierzęta również i mogą się tam przejawiać zupełnie inaczej nż tu... 

Śwetny przykład w tym filmiku jak nasz umysł/rozum jest ograniczony. Uwielbiam Bashara - jego prostotę i poczucie humoru. Często zwjam sę ze śmiechu na jego filmikach  :-D

Polecam

Bashar - fizyczny umysł i wyższe JA
[url]http://www.youtube.com/watch?v=x9Ulqc8NP64[/url]

150

Odp: Zapytania do Hejala

szyryn napisał/a:

Ktoś wcześniej napisał że nie ma czasu przejrzeć forum i dlatego pyta o coś. Jeżeli nie ma czasu lub chęci to w jakim celu oczekuje odpowiedzi na pytania? Szanujmy innych, szanujmy nasz czas i doświadczenie. Ktoś wcześniej także napisał że informacja jest powiązana z energią - prawda - dlatego jeżeli szukasz odpowiedzi na jakieś pytanie, które (zapewne) zostało zadane przed tobą, to najpierw poszukaj.

Fora internetowe do pewnego stopnia są użyteczne, ale są przede wszystkim przeznaczone dla rozmowy i rozrywki. Nie ma reguł, które by porządkowały dyskusje ani organizatora, który by wszystkie dyskusje dokładnie czytał, weryfikował, czy jest w nich coś wartościowego (dla różnych osób mogą być to różne rzeczy), a następnie dla każdego indywidualnie tworzył katalogi rozmów, niektóre dodatkowo oznaczając jako "mniejszy" lub "większy offtopic".

Trudno oczekiwać w takim miejscu, że ktoś będzie przebijał się przez wiele wątków, by ewentualnie znaleźć jakąś odpowiedź. To problem w ogóle forów, które w dodatku z czasem tylko się rozrastają. Jeśli nie - to z kolei znaczy, że są martwe. Tak więc, może jakieś bardziej konstruktywne rozwiązanie?