1

Temat: Ra

Kontynuacja tematu Wingmakers smile

a mianowicie Marta , znalazlem takie cos

no wiesz, tyle, ze Kasjopeanie nie mieszkaja na Kasjopei, ale zniej tylko nadaja.Oto fragment z sesji 951007:

"O: Witamy.
P: Kogo dzisiaj mamy z nami ?
O: Tmoria z Kasjopei.
P:
O: Kanał.
P:
O: Nie, to jedynie punkt, o czym pragniemy przypomnieć. Zaczęliście tracić obraz, że Kasjopea, to jedynie punkt channelingu dla transferu trzech poziomów gęstości, a nie nasz "dom" jako taki."

Zrodlo: [[url=http://www.cassiopaea.org]www.cassiopaea.org[/url]] , tworcy: *Laura Knight*, *Laura Knight-Jadczyk*
and *Arkadiusz Jadczyk*

Poza tym na Kasjopei mieszkaja dosc zle istoty, o cfzym swiadczy fragment sesji nr 11 Ra:

"PYTAJĄCY: Czy jest ktoś w naszej historii, kto jest ogólnie znany, kto wszedł do czwartej gęstości służenia sobie lub ktoś kto tam wejdzie ?

RA: Jestem Ra. Liczba jednostek w ten sposób zebranych jest mała. Jednak nieliczni spenetrowali poziom ósmy, który jest możliwy jedynie do otwarcia z poziomu od sześć do siedem. Penetracja poziomu ósmego, czy też poziomu inteligentnej nieskończoności pozwala kompleksowi umysłu/ciała/duszy być zebranym, jeżeli ma taką wolę w każdym przestrzenioczasie podczas cyklu.

PYTAJĄCY: Czy jacyś z tych ludzi są znani w historii naszej planety poprzez imię ?

RA: Jestem Ra. Wspomnimy o kilku. Jeden jest znany jako Taras Bulba, jeden jest znany jako Czyngis Chan i jeden jest znany jako Rasputin.

PYTAJĄCY: Jak oni dokonali tego ? Co było konieczne do dokonania tego ?

RA: Jestem Ra. Wszyscy z poprzednio wspomnianych byli świadomi, poprzez pamięć, Antantydzkiego zrozumienia mającego dużo wspólnego z użyciem różnych ośrodków napływu kompleksu umysłu/ciała/duszy w przybywaniu do bramy inteligentnej nieskończoności.

PYTAJĄCY: Czy to prowadziło ich do czynienia tego co nazywamy magią ? Czy oni mogli robić rzeczy pararnormalne, jak byli tu wcielani ?

RA: Jestem Ra. To prawda. Dwie pierwsze jednostki, o których wspominaliśmy miały niskie użycie swych zdolności świadomie. Jednak oni mieli pojedynczo zacięcie do służenia sobie, nie poświęcając żadnych wysiłków osobistej dyscypliny, aby podwoić, czy ponownie podwoić i w ten sposób wzmocnić tę bramę. Trzeci z nich był świadomym adeptem i również nie poświęcił żadnego wysiłku w poszukiwaniu służenia sobie.

PYTAJĄCY: Gdzie są te trzy jednostki teraz ?

RA: Jestem Ra. Te jednostki są w wymiarze znanym wam jako czwarty. Dlatego kontinua czasoprzestrzenne nie są kompatybilne. Przybliżenie miejsca czasoprzestrzeni każdego z nich nie wiązałoby żądnego właściwego zrozumienia. Każdy z nich wybrał planetę czwartej gęstości, która była dedykowana do zrozumienia Prawa Jednego poprzez służenie sobie, jeden w tym co nazywacie grupą Oriona, jeden w tym co nazywacie Kasjopeą, a jeden w tym co nazywacie krzyżem południa; jednak te lokacje nie są satysfakcjonujące. Nie posiadamy słownictwa do geometrycznej kalkulacji koniecznej do przeniesienia wam tego zrozumienia."

Jest to fragment ksiazki "Prawo Jednego" autorstwa Ra - skromnego poslanca
Prawa Jednego.
Prawa autorskie: James Allen McCarty, Don Elkins, and Carla Rueckert

"Wszystkie informacje które dotarły z Kasjopei musiały przejść przez umysł pani Laury Knight zatem oczywiste jest że nie można im do końca ufać.
Tak samo jak zresztą wszystkim "nawiedzonym".
Dlaczego wyznawcy każdej religii widzą tylko "swoich" ?
Widzą co chcą zobaczyć i tyle ... "

No informacji nie musialy przejsc tylko przez umysl Laury-Kinght Jadczyk,, ale tez przez wszystkich innych siedzacych przy tabliczce Quija i rezcywiscie samo niektorym z nhim nie ufam i wrecz twirdze, ze przez Laure Knight-Jadczyk zostaly znieksztalcone. Choc sa tez w tym przekazie takie informacje, z ktorymi Laura Knight-Jadczyk nie mogla sie pogodzic.
A zgadzam sie takze z tym, ze wyznawcy religii widza tylko, to co chca zobaczyc.

"Ale skoro ci kasjopeanie żyją, to jak oni mogą bez komputerów? Ja tak bym nie mógł."

A jak bys byl umyslem zbiorowym zlozopnym z ilku miardow dusz polaczaonych ze soba telepatycznie, to po ci bylby komputer ?

"Ale napewno mają coś innego, zabawiają się ludźmi z 3 gęstości "

Z ludzmi trzeciej gestosci zbawiaja sie inne istoty i to bardzo nieprzyjemnie o czym takze mozna przeczytac u Kasjopean, ale ostrzegam nie bedzie to mile.