31

Odp: Nasza Szczerość

szczerość  to wielka sztuka wg mnie.... musimy to robić celnie ale delikatnie aby niechcacy kogoś nie zranic... smile

32

Odp: Nasza Szczerość

a to juz zahacza o nieszczerosc:D Szczerosc przy jednoczesnej zdrowej dozie pokory i skromnosci oraz obiektywnego patrzenia na siebie i innych, tj skłonnosci do samokrytyki;]

33

Odp: Nasza Szczerość

Miriad wink bycie szczerym zahacza o nieszczerość ? najtrudniej nam ocenić właśnie siebie niektórym brakuje takiego zdrowego osądu.

34

Odp: Nasza Szczerość

tacjanna, nieee big_smile tongue nie sama szczerość, tylko szczerość w otoczce bawełnianej;p "musimy być szczerzy celnie i delikatnie"? wlasnie to o nieszczerość zahacza. ja wiem o co ci chodzi, dlatego mówie to też z takim uśmiechem poniekąd. tym niemniej, naprawdę zahacza to wówczas o nieszczerosć. ktos sie ciebei o cos pyta, dodając "ale szczerze", a ty np odpowiadasz taką właśnie owijką w bawełne, która czesto sklada sie z malutkich nieszczerosci.
-lubisz mnie?
;] rozumisz.

35

Odp: Nasza Szczerość

tak rozumiem Miriad smile ... być może inni tak robia ,natomiast ja  robię to tak jak napisałam..   mowiąc komuś o jego wadach
(pamietam też o swoich i pracuje nad nimi) nie jest mściwościa czy zgryzliwością ale też nie należy do przyjemności dla osoby która tego słucha dlatego trzeba  aby otulić tę osobę  płaszczykiem miłości w postaci bawełny o której piszesz smile staram się też wysłuchać jego punkt widzenia i spokojnie mu  opowiadam o moim, w każdym razie  sa rożne sytuacje w życiu i do każdej  trzeba podejść indywidualnie.
Oczywiście że bardzo Cię lubie  big_smile big_smile big_smile

36

Odp: Nasza Szczerość

ueee??? coś jest nie tak. ja nie napisałem "lubisz mnie" tam było dużo więcej! ;/ taki przykład, jak ktos komuś mówi: "nie lubie. ale wiesz, to nie twoja wina, moze to ja jestem glupi. nie lubie cie, ale jestes spoko gosc"
jakie gupie;/ czemu mi to skasowało?;/
no nieważne.
zgadzam sie z tym co piszesz, tac. dokladnie tak jak powyzej napisałas powinno byc.