1

Temat: Rasy kosmitów

Jest to tekst skopiowany z nieistniejącej już strony:

LIRIANIE- rdzenni mieszkańcy Liry, czyli Założyciele dla istot z 3 gęstości przypominają fizycznie twory owadopodobne, najczęściej przyrównywalne do modliszek, patyczaków lub pasikoników. Mają ponad 2 m wzrostu, są szczupli i posiadają bardzo długie kończyny. Ich cechą charakterystyczną są wielkie oczy (jak u owadów) oraz zielona barwa skóry. Są najstarszą humanoidalną cywilizacją naszej galaktyki. Mogą sprawiać wrażenie złych istot, ale klasyfikuje się je do pozytywnie zorientowanych istot. Istoty z Liry uczestnuczyły w tworzeniu się Ziemskiej cywilizacji (patrz: Powstanie Ziemskiej cywilizacji)

WEGANIE- istoty z Wegi (leżącej w układzie Liry) były pierwszą cywilizacją bardzo przypominającą ludzi. Cywilizacja na Wedze jest wynikiem ingerencji Założycieli. Wyglądem przypominają ziemskich hindusów. Ich wizerunki odpowiadają też niektórym hinduskim Bogom (np. Wisznu). Weganie są zorientowani pozytywnie.

SYRIUSZanie- mieszkańcy Syriusza są najbardziej złożoną społecznością. Układ Syriusza zamieszkują istoty zorientowane pozytywnie oraz negatywnie. Rdzenni mieszkańcy ukł. Syriusza to istoty mające mające nawet 3 m wzrostu, ich cechą charakterystyczną są głowy psów (tak jak Bóg Anubis), spotkałem też wzmianki o głowach kotów. Część istot z Syriusza odrzuciło humanoidalny wygląd i przemienili się w delfiny (walenie). Istoty z Syriusza uczestniczyły w budowie Ziemskiej cywilizacji. W przeszłości (starożytność) istoty te, przebywały razem z ludźmi na Ziemi (śladami bytności ich na Ziemi są kulty Anubisa, Bogini Nomu-Szakala i wielu Bogów, nie tylko Egipskich) Dziś Syriusz jest zamieszkany zarówno przez psiogłowych jak i drakonów czy greysów (szaraków)

ZETA RETICULI (greys)- mieszkańcy Zeta Reticuli są istotami o różnym charakterze. Szaraki (greys) zamieszkują dziś zarówno Zeta Reticuli I, Zeta Reticuli II, jak i układy Oriona czy Syriusza. Wyróżnia się trzy podstawowe rasy szaraków: szaraki prymitywne, współczesne i rozwinięte. Dobre szaraki, rdzenni mieszkańcy Zeta Reticuli cieszą się wielkim uznaniem w Federacji Galaktycznej. Natomiast szaraki nie współpracujące z Federacją (zamieszkujące Oriona, Syriusza) są pod władaniem negatywnie zorientowanych mieszkańców Oriona- Drakonów (czyli jaszczurów). Istoty z Zeta Reticuli umieją dzocierać w każde miejsce w galaktyce i podróżować w czasie. Szaraki prymitywne stanowią większą część ich populacji, nie posiadają emocji, dlatego też często krzywdzą ludzi. Szaraki współczesne (w naszym kontinnum) zdołały już nauczyć się emocji, posługują się telepatią, nie są tak brutalni jak pierwsza grupa. Najmniej liczną grupą są szaraki rozwinięte (z przyszłości) które posiadają już wykształtowane emocje (podobne do ludzkich), cieszą się największym uznaniem w Federacji. Wszystkie grupy (szczególnie dwie pierwsze) wyglądem fizycznym są bardzo podobne do siebie i trudno jest je od siebie odróżnić. Mają zazwyczaj szarą skórę (stąd nazwa szaraki) duże oczy, niski wzrost nie przekraczający 1,50 m.

ORIONidzi- z Oriona są w większości zorientowani negatywnie, Orion jest szczególnie pod władaniem jaszczurowatych (Drakonów), pojawianie się MIBów (Ludzi w czerni) jest wynikiem ingerencji Orionidów na Ziemi. Często też słyszy się o ranieniu bydła a nawet ludzi. Mieszkańcy Oriona są skupieni przede wszystkim na układzie Betelgeazy. Jednak niewielka część istot Orionicznych jest zorientowana pozytywnie. Wszystko zaczęło się od narodzenia się w ukł. Betelgeazy czystej duszy. W ukł. Oriona mieszkają też negatywni szaracy. Znaczną część jednak tworzą jaszczury

PLEJADIANIE- to grupa istot z Liry, którzy ewoluowali na Ziemi i chcąc uciec od konfliktów zamieszkała grupę gwiazd którą znamy jako Plejady. Są bardzo przyjazne ludziom. Zaraz po szarakach, jest to najliczniejsza grupa ET odwiedzająca nas w statkach kosmicznych (UFO). Istoty te mają nordycką urodę. Najczęściej są to blondyni o pięknej budowie ciała. Mają duże, często błękitne oczy i wzrost około 1.80- 2 m. Pomagają ludziom.

ARKTURianie- mieszkańcy Arktura, znajdują się na 6 gęstości. Są to istoty całkowicie zbudowane z Energii, lecz potrafią być widoczne dla ludzi pod postacią Aniołów, dobrych Bogów i Bogiń. Są to istoty całkowice zorientowane pozytywnie. Są przepełnione Miłością. Zbliżają nas do Stwórcy. Istoty z Arktura są najczęściej opiekunami ludzi. Z Arkturem łączy nas specjalny "kanał czasoprzestrzenny". To właśnie tam udajemy się na odpoczynek po wcześniejszym zyciu na Ziemi i z tamtąd wyruszamy w kolejną inkarnację.

ALTEAnie- mieszkańcy Altea, mają bardzo wysokie wibracje, są półprzezroczyści. Mówi się że są to dawni mieszkańcy Atlantydy. Są zorientowani pozytywnie. W naszej gęstości istoty te są promieniste, piękne, wysokie i smukłe. Mają jasną skórę, i duże oczy. W przekazach channelingowych opowiadają między innymi o cywilizacji Hoova

HOOVA-cywilizacja Hoova, rozwinęła się na ogromnej plnecie Hoova (16 razy większej od Ziemi). Mają czarne oczy, czarne włosy i ciemną skórę. Hoovidzi są dość niscy i muskularni. Należą do cywilizacji przyjaznych Ziemi. Dali prawdopodobnie początek hebrajczykom, żydom, cywilizacja Hoova to zbiorowa świadomość przemawiająca do autorów Biblii, Hoova to prawdopodobnie Jehowa

DRAKONI, czyli jasczurowate twory zamieszkują różne rejony galaktyki. Ewoluowały na planecie Alfa Draconis. Ich wygląd fizyczny jest różny. Bardzo przypominają jednak gady szczególnie jaszczury i węże. Głównym układem gwiezdnym gdzie działają jaszczurowaci jest wspomniany już Orion. Jaszczurowaci mają też na Ziemi portal, znajdujący się na obszarze bliskiego wschodu, co może tłumaczyć odwieczne walki w tamtym rejonie. Są wyłącznie naegatywnie zorientowani. Jaszczurowaci dzielą się na wiele grup:

SERPENTOWIE- podziemne węże, których jaszczurowaci używają jako niewolnicze strażnice swoich podziemnych tuneli.

MOTHMANie- podziemne jaszczury, ma skrzydła nietoperza oraz dwa rogi na głowie. Mówiono o nich drakule, ptasznicy, pteroidy, ludzie-ptaki. Często myli się je z diabłem smile

LEVITANIE- są to morskie, wodne jaszczury. Ich przedstawicielem jest potwór z Loch Ness

NAGASowie- są to wodne smoki, węże. Ich przedstawicielem jest prawdopodobnie Naga, smok z wód Mekongu.

IGUANOIDZI- zakapturzone postacie gadów. Są wyjątkowo okrutne. Potrafią panować nad umysłem ofiary. Iguanoidzi są traktowani jak kapłani wśród jaszczurowatych. Często miały wpływ na kapłanów Ziemskich, manipulując ludźmi i rozsiewając fałszywe nauki.

CHUPACABRA- widziany wielokrotnie w Porto Rico, chupacabra jest latającym gadem o czerwonych oczach potrafiący zmieniać barwę jak kameleon. Chupacabra żywi się krwią ofiar, poluje szczególnie na bydło i zwierzęta domowe.

BOOTEANIE- gady z systemu Wolarza, dokładnie EPSILON WOLARZA, często nazywani Dousi, jest to rasa genetycznie zaprojektowana w oparciu o bazę genetyczną owada i zasymilowanego gada. Duże głowy, cienkie ciała i białą skórę. Prowadzili walki z Tau Ceti.

ESSASANI- rasa istot powstała z krzyżowania ludzi z Ziemi z mieszkańcami Zeta Reticuli

GREENS-zielone istoty, około 1,50m wzrostu. Mają zieloną skórę, ich twarze mają żabie kształty, a między palcami są błony, mówią że pochodzą z przestrzeni znajdujących się pod Europą

UMMICI- mieszkańcy planety Ummo (w systemie Liry)

SOLARIANIE- mieszkańcy układu Słonecznego, dość nieliczni, są wśród nich mieszkańcy Marsa, Wenus, Jowisza ale i Księżyca (tzw. Moon-Eyes, mają niebieską skórę, duże oczy, owinięte z powodu wrażliwości na światło)

SASQUATCH- tzw. wielka stopa. To istota dosyć prymitywna, pochodząca prawdopodobnie z Syriusza.

ALTAIR- cywilizacja powstała w wyniku ingerencji Wegan, jej mieszkańcy mają podobne cechy do istot Arktura. Są wyłącznie pozytywnie zorientowani. Mieszkańcy tego rejonu są wyzbyci agresji a charakter tej cywilizacji to kontemplacja.

NIBIRU- mieszkańcy planety Nibiru umiejscowionej prawdopodobnie za plutonem, informują nas między innymi o poczynaniach jaszczurowatych, są zwani Annunaki i mają związek z Sumerami.

BERNARIANIE- mieszkańcy systemu Bernarda, to dom "pomarańczowych", mają czerwone lub pomarańczowe, stojące pionowo włosy

ASHAN- cywilizacja Ashan, brała udział w tworzeniu na Ziemi kultury i sztuki.

ALFA CENTAURI- kolonia Wegan zamieszkana przez isoty humanoidalne o nordyckich cechach

KASJOPEA- mieszkańcy systemu Kasjopei, są w 6 gęstości, są niematerialni

PULSATI- cywilizacja Pulsati

TAU-CETI- mieszkańcy Tau Ceti są krępi, muskularni i mają około 1,65 m. wzrostu, mają szerokie twarze, uszy spiczste i równo przycięte włosy. Prowadzili wojny z greys oraz Dousami (Epsilon Wolarza- Booteanie), którzy porywali ich dzieci.

WOLF 424- znana jako Iumma, z jej zamieszkałą planetą Ummo, są to wysocy blondyni, pracują z Weganami.

PROCJON- mieszkańcy Procjona mają nordyckie cechy budowy, niewielka część z tych istot reinkarnuje na Ziemi.

DALOWIE- mentorzy wobec istot z Plejad

ANTARES- mieszkańcy związani są z Andromedą, Antares stanowi pomost między naszą galaktyką a Andromedą

ARAGON- mieszkańcy Aragonu

Nie jestem pewien zamieszczonych tu informacji. Proszę o skorygowanie lub wskazanie błędnej informacji.

wink

Pozdrawiam serdecznie!

2 Ostatnio edytowany przez jacob (2010-05-30 20:58:10)

Odp: Rasy kosmitów

80 % to dobre informacje, dziekuje ze to wkleiles.
jedyne co zle to niektore nazwy Typów Et's sa poprzekrecane.

Bo widzicie ... tutaj są opisane glowne rasy w danym systemie gwiezdnym. dlaczego...?

bo , liranie to nietylko wygladajacy jak w moim profilu, ale sa tez , blondyni i blondynki , wysocy szarzy i szaraczki , a takze istoty nie cielesne , wiecej informacji na temat np. Liry nie mamy , musialby ktos byc rdzennym mieszkancem tego rejonu. smile
pozdrawiam , jesli ktos bedzie ciekawy reszty a nawet wiecej pisac w tym temacie big_smile

aha, błąd jest w (arkturianach) , nie wszyscy sa zbudowani z energi z 6 gestosci , sa to rowiez istoty fizyczne , zreszta wkleilem obrazy w temacie arcturus

3

Odp: Rasy kosmitów

hej jacob, skąd Ty tyle wiesz o rasach? big_smile

4

Odp: Rasy kosmitów

heh , tak jak wy czytalem big_smile
wy wybraliscie rozwoj , a ja nauke/wiedze big_smile

5

Odp: Rasy kosmitów

To musisz uważać, nie wszystkie informacje jakie znajdziesz mogą być prawdziwe, szczególnie te dotyczące wyglądu kosmitów, nawet jeśli osoba się zarzeka na cuda niewidy. Przynajmniej ja mam do tego dystans. smile

6

Odp: Rasy kosmitów

oczywiscie . sama prawda Maat'i big_smile
Nie wszystkie informacje sa przez nas (alien researchers) brane pod uwage.
duzo osob robi sobie po prostu jaja, wymysla sobie ich, ma jakies urojenia i tworzy 'wlasnych przyjaciol' , lub bierze duchy za kosmitów

7

Odp: Rasy kosmitów

A Kub-sun powiedz mi jak uczysz sie/nabywasz wiedze to co sie z toba dzieje..?

8 Ostatnio edytowany przez jacob (2010-06-05 12:15:34)

Odp: Rasy kosmitów

nabywam z doswiadczen , czytam opisy uprowadzen, kontaktów, wizji. Jesli są do danego opisu jakies zdanie ''alien researcher'a'' czy to prawda czy nie , po zbadaniu tej sprawy okreslil ze to prawda czy mit sam stwierdzam czy nie ma gdzies jakiejs falszywej luki ; ale jak widze na filmie jak babka starsza placze ze nikt jej nie wierzy no to sory.
a jak zdobywam Wiedze , na temat PRAWDZIWEJ prawdy to czuje full satisfaction.
Zadowolenie głownie że nikt kiczu nie pociska i jestem bliżej poziomu ewakulacji wink
Zresztą lubie to uczucie , wczoraj czytałem jak Et's nazywają Tego prawdziwego BOG'a czyli stworce , wszechobecnego , wszechwiedzącego , najmilosierniejszego , rozumu wszechswiata i wszystkiego co jest wszystkim i bla bla bla , a mianowicie , Nazywają go: Ormiethion

P.S. Zresztą nieraz to czuć czy to prawda czy nie w swoim mózgu

9

Odp: Rasy kosmitów

Bardzo obiektywny sposób na zdobywanie informacji ;-) coś jak oglądanie uchem obrazów

10

Odp: Rasy kosmitów

ha, ha smile

11

Odp: Rasy kosmitów

dla mnie Neoman i Marta to złe reptoidy ktor3 robią na złosc , specjalnie .. dziwne ze stare dziadki przychodzą na forum zeby sie klocic  ze mną , ^^ pisząc durnowate posty , złosliwe ktore nic nie wnosza tylko sama IRONIA

A tu cos dla was ^^
http://img38.imageshack.us/img38/2857/reptoidf.jpg

12

Odp: Rasy kosmitów

jacob jak juz zbierasz te doswiadczenia i dobrze sie z tym czujesz to nie jest tak ze sie rozijasz?  Widzisz niewazne jaki wzor podstawisz do danego dzialania to wynik zawsze powinien byc ten sam.
Wiem ze czujesz sie inny i jestes inni niz wszyscy. Chyba juz kilka razy to tu przerabialismy na tym forum. my wszyscy tutaj zebrani jestesmy jakby inni. Pozdrowien moc.

13

Odp: Rasy kosmitów

Przykro mi... Mam jednak dla Jakoba pocieszającą informację - w twoim wieku byłam znacznie bardziej męcząca smile Nie wiem czy zauważyłeś, ale nie robię wpisów pod twoimi. Prawo Kalego mnie nie interesuje...

14

Odp: Rasy kosmitów

I w ten oto, jakże sprytny sposób, jacob pomiędzy razami został pogłaskany po głowie.... hmmm

15

Odp: Rasy kosmitów

A starszym trzeba caly czas przypominac ze ze to ze sa starsi nie znaczy ze wszytko juz wiedza.  Spruchniale drewno zawsze swietnie podsyca ogien ale do budowy domu skorzystamy raczej ze swiezego.

16

Odp: Rasy kosmitów

no... u mnie to już zdziecinnienie starcze big_smile

17

Odp: Rasy kosmitów

Eh... za każdym razem to samo. Ale chyba na tym polega ta robota...
Tak dla jasności ja jestem średnio dojrzałym drzewem  smile

Starzy ustawiają młodych, młodzi się stawiają. Starzy później dziecinnieją (bardzo pozytywny proces) a młodzi dojrzewają i przyznają rację starym. A my z EnergyFlow patrzymy na to wszystko  big_smile 

Co zrobić...

18

Odp: Rasy kosmitów

Jak się nie uspokoicie kochani zamknę temat i po krzyku będzie  big_smile Jeśli zaś macie sprawy prywatne to mamy coś takiego jak Priva i tam można dysputować na prywatne tematy odbiegające od tematu.

@Jacob spójrz na chat co Ci Marta napisała. Bardzo pozytywnie w stosunku do Ciebie.  Trochę nieładnie w tym poście powyżej się zachowałeś.

Wiek nie ma tu znaczenia. Nie twórzmy podziałów. Nie chcę też widzieć słów "spieprzaj dziadu" choć by w cytacie. Z biciem w pysk też się pohamuj...

Grzecznie proszę a grozić nie będę bo już mi się nie chce. Zrobię co należy i tyle  smile


Ps. Ktoś Ci zmienił Avatar? Widzę ten sam. Nikt nie ma tu takiej możliwości oprócz moderatorów i admina.

Co mogę powiedzieć: podejmij akcję - zobaczysz reakcję. Nie reaguj tak gwałtownie i bez zastanowienia bo to tworzy nieporozumienia.

Buziaki  :*

19

Odp: Rasy kosmitów

wyrazy współczucia
nic nie poradzę na to, że ktoś czegoś nie rozumie
żal patrzeć jak to niektórzy muszą się poobijać...
rzeczywiście chyba w tej formie to forum nie dla mnie będzie, szkoda, bo do tej pory było miło

20

Odp: Rasy kosmitów

To forum będzie dla każdego kto szanuje innych. Proszę o wzajemny szacunek.
Na to stać każdego. Trzeba tylko dobrej woli. Ja zaś jestem cierpliwa ale do czasu.

21

Odp: Rasy kosmitów

Mixon Dziekuje że jestes

22

Odp: Rasy kosmitów

Może pogadaj z Mixonem jeśli tylko do niego masz zaufanie. Ja czasem rozmawiam z ludźmi, którzy są podobni do mi i to mi pomaga  smile Z Mixonkiem też się dogadujemy, choć nie zawsze tak było. Nauczyliśmy się jednak szacunku i współodczuwania. Doszliśmy do porozumienia i powiem Ci warto było  big_smile

23

Odp: Rasy kosmitów

Dobra koniec tego paplania teraz wkleje moje rysuneczki ( te starsze i te nowsze )

tak jak juz powiedzialem , jestem alien researcherem.
o co w tym chodzi, biore opisy ludzi lub bazuje na roznych ilustracjach. tworzac rozne rysunki obcych przedstawicieli , ktore zostaly zgoszene naocznych swiadkow
Nie wiem czy wszystkie sa prawdzwie , tak jak mowie. Musialbym porozmawiac z tymi ludzmi w 4 oczy zeby dowiesc czy to prawda czy mit.
(wszystkie opisy są w jezyku angielskim)

http://img88.imageshack.us/img88/5879/a … page10.png

Before
http://img24.imageshack.us/img24/8918/85281243.png

After
http://img268.imageshack.us/img268/5691 … spage1.png

http://img706.imageshack.us/img706/8747/15926837.png

http://img138.imageshack.us/img138/6010/74347519.png

http://img52.imageshack.us/img52/4985/91126632.png

http://img689.imageshack.us/img689/4371/73646495.png

te dwa nizej sa to przemalowane i lekko przerobione w photoshopie rysunki pana Chace'a

http://img11.imageshack.us/img11/8493/afafafafa.png

http://img697.imageshack.us/img697/4599 … tfytfy.png

a tu znowu moje smile

http://img515.imageshack.us/img515/9329/70058620.png


http://img266.imageshack.us/img266/4059/23817440.png

http://img690.imageshack.us/img690/5990/48667658.png

http://img237.imageshack.us/img237/7347/59014923.png

http://img52.imageshack.us/img52/457/71599717.png


http://img693.imageshack.us/img693/270/67945777.png

http://img442.imageshack.us/img442/5528/79506666.png

Reszta kiedy indziej wink

24 Ostatnio edytowany przez jacob (2010-06-09 22:00:10)

Odp: Rasy kosmitów

ktos to  moze powyzej oblukał  ?? o_0

http://img179.imageshack.us/img179/7439 … spage8.png

http://img695.imageshack.us/img695/6291/another.png

http://img13.imageshack.us/img13/6758/b … onauta.png

dzisiejsze tez daje :>

http://img576.imageshack.us/img576/3906/aveks.png

25

Odp: Rasy kosmitów

Chciałem dodać, że to temat o rasach kosmitów, a na razie widzę tu tylko gwiezdne wojny big_smile

26

Odp: Rasy kosmitów

Jako stary fan do dzis, moge Tobie powiedziec ze gdzie indziej mam stuff z Star warsami big_smile big_smile big_smile po prostu nie chcialem sie narzucac X)

27

Odp: Rasy kosmitów

nie wiem jak wy, ale ja zauwazyłem coś.
Mi sie wydaje, ze kazda kosmiczna rasa miała swoją ewolucje. zaprawde. kazdy humanoid musial powstac najlpierw z bakterii ( no nie wliczam ze ktos sie bawi w Boga i sobie tworzy gatunek taki jak Terranie, czyli my )
jesli zauwazyliscie duzo kosmitów jest taka sama jak nasze zwirzęta, muchy , modliszki, jaszczurki, węze, lwy , koty, konie. Mi się wydaje ze kazdy ewoluowany gatunek ma cos wspólnego z inwolucją. a głównie ich głowy jak i ich kończyny.

28

Odp: Rasy kosmitów

słyszałam, że ta różnorodność form życia na Ziemi to dlatego, że wielu tutaj eksperymentowało, a Wszechświat przechowuje swoje zbiory - taka biblioteka smile i teraz mówimy: "nasze zwirzęta, muchy , modliszki, jaszczurki, węze, lwy , koty, konie" a to "onych" wszystko jest big_smile

29 Ostatnio edytowany przez jacob (2010-06-21 18:25:34)

Odp: Rasy kosmitów

własnie tak myslalem ze te ''NASZE'' zwierzeta nie są nasze tylko IJCH big_smile

Oj tak Wszystkie wszechswiaty, wymiary itd itp tzn kosmos tak jak plejadianie mowią to jedna wielka biblioteka smile

Ale i tak mysle ze te zwierzata które mamy na ziemi to nie są wszystkie. Bo dla najliczniejszej grupy w naszej galaktyce czyli Grays nie ma odpowiednika... dlatego też musieli byc przez kogos zrobieni... to nie moze byc rasa wychodząca. bo  wszystkie ludzio podobne czyli z twarzami czlowiekopodobnymi muszą wychodzi od
bakteria => bakterie => glony grzyby =>ryby=>( i uwaga teraz przeskok bariery) => ssaki =>małpa
czyli musiała byc np. cywilizajca . nie wiem czy w tym wymiarze czy w innej galaktyce (niekkoniecznie naszej ''milky way'' )
Nie wiemy jak to było w tej rosnącej liczbie galaktyk ktora ciedziennie sie powieksza . wiemy prawdopodobnie ze tutaj pierwszymi w naszej galaktyce  byly twory owadopodobne. zasiedlili sie jako pierwsi. moze jak ''otrzemy oczy'' po 2012 kiedy otworzy sie dla nas ''przejscie do swiadomosci prawdziwej''
otrzymamy te informacje

aha i nie zapominajmy o BESTIACH które były po erze dinozaurów.
wszelkie te tygrysy szablozębne, mamuty,olbrzymie leniwce, niedzwiedzie jaskiniowe czy tez Macrauchenia.
Z takakich zwierząt na naszej planecie, znów po epoce lodowcowej przeksztalciły swoje kształty np mamut w słonia itp itd

Chociaz jak czytalem historie zeta reticuli , rasa ta wygladala jak ludzie, tylko w zyciu w podziemiach , z pokolenia na pokolenie rasa przystosowywala sie do tych warunków.i dla tego jacy są tacy są

30

Odp: Rasy kosmitów

tu zrobiłem małe porównanie zwierzątka i kosmity

http://img717.imageshack.us/img717/6990/masdf.png

By porównac to do słonia to byłoby to lekko przesadzone


albo tu.
http://img229.imageshack.us/img229/624/bvxc.png