1

Temat: 7 czakramów Ziemi

Wzgórze wawelskie jest
miejscem mocy i jednym
z siedmiu najpotężniejszych
czakramów Ziemi.Siedem czakramów ,Ziemię oplatają tajemnicze linie,
którymi płynie życiodajna energia System energetyczny Ziemi również ma być oparty na siedmiu głównych czakrach. Energia, jaka z nich płynie, ma tworzyć kształt wirującego krzyża, czy też czteroramiennego wiatraka, którego ramiona się zwiększają lub zmniejszają w zależności od aktywności czakry. Wiruje ona lewoskrętnie (cokolwiek by to nie znaczyło w przypadku kuli), co mistycy uznają za korzystne dla człowieka. Energia ta powoduje pewną harmonię w umyśle człowieka, poprawia koncentrację, ułatwia medytację, a także osiągnięcie wyższych stanów świadomości.
Według podania, około 90 r. n.e. wędrowny filozof, prorok i jasnowidz, Apoloniusz z Tiany w Kapadocji (Turcja), miał zakopać tutaj, w miejscu dawnego, pogańskiego ośrodka kultowego, szlachetny kamień o niezwykłych właściwościach. Kamienie pozostawił też w sześciu innych miejscach na Ziemi, uświęcając je w ten sposób i wiążąc z ciałami niebieskimi. New Delhi związał z Księżycem, Mekkę - z Merkurym, Delfy - z Wenus, Jerozolimę - ze Słońcem, Rzym - z Marsem, Velehrad - z Saturnem i Kraków - z Jowiszem. Czakramy te promieniują energią wysokich wibracji astralnych, udzielających się ludziom.
Legenda o Apoloniuszu jest zapewne tylko echem pradawnej wiedzy i potwierdza istnienie sieci energetycznej oplatającej Ziemię. Ponieważ kanały przesyłowe sieci zostały zniszczone, działanie smoczej energii ogranicza się obecnie tylko do miejsc mocy.
Zgodnie z chińską wiedzą, Wawel należy uważać za smoka uśpionego, a rzekę, Wisłę, za smoka w ruchu. Jego działanie może w Krakowie odczuć intuicyjnie każdy przybysz. To miasto trwa niezniszczone od stuleci, żyje, ma ducha, nastrój, kulturę. Smocze linie biegły ze wzgórza wawelskiego do Kościoła na Skałce, do zamku w Niepołomicach i zapewne dalej, do wzgórza w Częstochowie, które niewidzialną tarczą zawsze broniło klasztoru.
Nasuwa się więc wniosek, że wielkim błędem Polaków było przeniesienie stolicy z Krakowa do Warszawy. Nowa lokalizacja od początku przynosiła klęski i zniszczenia miastu i krajowi. Takie są skutki nieliczenia się z zasadami geomancji. Dzisiejszy obraz Warszawy świadczy dobitnie o tym, że nie działa tu żaden inspirujący duch, żadna twórcza energia. Odnosi się to również do rezydujących tu władców.
Lokalizacja czakr Ziemi według pierwszej wersji:
* czakra podstawy - Góra Shasta w Kalifornii
* czakra przyjemności - Machu Picchu w Peru
* czakra osobowości - Ayer’s Rock w Australii
* czakra miłości - Avebury i Glastonbury w Anglii
* czakra kreatywności - Piramidy egipskie w Gizie
* czakra transcendencji - Kun / Lun / Gobi-Lop-Nor Desters w Mongolii
* czakra absolutu - Góra Cooka na Nowej Zelandii
Lokalizacja według drugiej wersji:
* czakra podstawy - Góra Shasta w Kalifornii
* czakra przyjemności - Jezioro Titicaca w Ameryce Południowej
* czakra osobowości - Uluru w Australii
* czakra miłości - Avebury i Glastonbury w Anglii
* czakra kreatywności - Piramidy egipskie w Gizie, Sfinks i Góra Oliwna w Egipcie
* czakra transcendencji - Glastonbury i Shafterbury w Anglii
* czakra absolutu - Góra Kalias w Tybecie

2

Odp: 7 czakramów Ziemi

w Krakowie na wawelu naprawde jest jakaś dziwna energia…siedziałem na tym kamolu z godzine..po sobie nic nie poczułem ale za to naładowala mi sie komóra…  smile

3

Odp: 7 czakramów Ziemi

Daniel, Ty mówisz poważnie, czy sobie teraz żartujesz…? Ja byłam tam może 5 lat temu i czułam tylko ból tyłka od siedzenia….

4

Odp: 7 czakramów Ziemi

Hej smile
Niedawno miałem okazję być na parę dni w Krakowie. Po zaniesieniu plecaka do miejsca spoczynku, pobiegłem w te pędy na Wawel. Prowadzony znalazłem się w soim miejscu na Wawelu. Przez każdy dzień pobytu o poranku przychodziłem tam by wsłuchać się w Rytm Ziemi.

Wibracje jakich doświadczyłem były niedoopisania słowami. Energia przepływała przezemnie nieustannie. Wypełniła mnie miłość Ziemi.

Odwiedziłem to miejsce również z grupą 7 osób. Jedna osoba nic nie odczuwała. Później przyznała się, że jest mocno zamknięta na takie "czary".
Wszyscy czuli się jakby weszli do jakiegoś magnesu.

Kocham.

5

Odp: 7 czakramów Ziemi

hm.... fajnie to musialo byc naprawde ciekawe przezycie tez bym chcial to poczuc wink

6

Odp: 7 czakramów Ziemi

Ciekawie opowiada David Wilcock o liniach geomantycznych na kuli ziemskiej,
jeżeli to prawda to zadziwiająco równo to wszystko jest rozmieszczone.

[url]http://www.youtube.com/watch?v=x4nRYLdNIQU[/url]

7 Ostatnio edytowany przez anna.barnys (2017-07-10 15:31:48)

Odp: 7 czakramów Ziemi

Bardzo ciekawe informacje, jeszcze się z nimi nie spotkałam. Bardzo często bywam w Krakowie i rzeczywiście właśnie w tym miejscu czuję jakby inną energię. Nie myślałam nigdy o tym, nie zastanawiałam się, więc muszę poszukać więcej informacji na ten temat.

a co sądzicie o tym: [url=http://dotykprzestrzeni.pl/czakr/czakramy/]Czakramy[/url]