1 Ostatnio edytowany przez Magnetronic (2010-04-17 23:02:06)

Temat: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Ze strony: [url]http://pokazywarka.pl/yh4nyq/[/url]

Czy zauważyliście i pozostali znawcy również, że zakaz lotów w przestrzeni powietrznej W OGÓLE NIE DOTYCZY….LOTÓW SAMOLOTÓW WOJSKOWYCH!, o czym wczoraj powiedziano zupełnie otwarcie!

Pomyślcie co można zrobić przez 48 godzin, gdy macie CAŁKOWICIE pustą przestrzeń powietrzną, jeśli do czegoś się w tajemnicy przygotowujecie i nie chcecie, by nagły wzmożony ruch w powietrzu na dużych wysokościach zobaczyły, jakieś cywilne samoloty, jak również ich pasażerowie, a potem gardłowali o tym wszystkim dookoła?

Ta historia z rzekomym zagrożeniem pyłu wulkanicznego dla bezpieczeństwa lotów, to ściema na całego!

Wczoraj rano i to o ironio losu w telewizji Tusk Vision Network 24, był jakiś profesor, specjalista właśnie od wulkanów i mówił, że pył z erupcji tego wulkanu na Islandii, który bynajmniej nawet do największych nie należy zagrożeniem dla lotów nie jest ŻADNYM!

Ma bowiem taką gęstość jak zwykły piasek unoszony przez wiatry z pustyni, które unoszone są w ten sposób nawet na wysokość kilkunastu kilometrów i nikt z tego powodu nie odwołuje lotów!

Powiem wam więcej. W 1991 roku na Filipinach wybuchł wulkan Pinatubo. Siła eksplozji był kilkadziesiąt razy większa od tej dzisiejszej na Islandii.

Pył z jego erupcji bowiem unosił się na wysokość aż 40 kilometrów! Zmiecionych zostało ponad 20 miasteczek w jego pobliżu i dwa razy tyle wiosek. Zginęło kilkanaście tysięcy ludzi!

A o ironio losu Filipińczycy zamknęli jedynie kilkuset kilometrowy pas przestrzeni powietrznej wokół wulkanu i powiadomili wszystkie linie lotnicze świata, których samoloty przelatują tamtędy w drodze do Chin, na Tajwan, do Japonii, Australii, obu Ameryk i do Azji Pd.-Wsch, by tylko omijali po drodze ten zamknięty przez władze Filipin pas przestrzeni powietrznej wokół najbliższej strefy wybuchu i nic poza tym!

Teraz zaś, gdy erupcja wulkanu na Islandii w porównaniu z eksplozją Pinatubo to w skali porównawczej to ledwo beknięcie (najbardziej zabawna w tej superniebezpiecznej wedle oficjalnych kłamstw erupcji tego wulkanu na Islandii, jest scena wycieczki, która jakiś kilometr od tego wulkanu w chwili głownej erupcji w najlepsze robiła sobie fotki, wcale nie wyglądając na przerażoną i bynajmniej nie uciekając z tego miejsca, gdyż w najlepsze cykali zdjęcia dalej, tak straszliwa była to erupcja), a zamyka się dla lotów cywilnych przestrzeń powietrzną połowy kuli ziemskiej od Ameryki Północnej aż… PO IRAK!!! Przypadkiem aż do tego właśnie miejsca?

Innym powodem dla którego również zamknięto przestrzeń powietrzną połowy kuli ziemskiej są przelatujące w bardzo bliskiej odległości ziemi, na bardzo małych wysokościach, bardzo dużych rozmiarów meteoryty, których początek zaczął się w pierwszych dniach marca tego roku i narasta z każdym kolejnym dniem.

Zobaczcie tutaj uchwycone przez kamery przeloty na bardzo małej wysokości od ziemi tylko 4 przykłady takich przypadków z ostatnich trzech dni nad samymi tylko Stanami Zjednoczonymi! Ile takich przypadków jest nad całą naszą planetą możemy tylko się domyślać.

Słyszeliście o tym, by cokolwiek było o tym w mediach jakiegokolwiek kraju Europy? W USA zaś jedyną stacją, która o tym wspomniał była CNN i to też tylko lakonicznie! Większość zaś z tych czterech filmów pochodzi z niezależnych źródeł!

Meteor w Wisconsin - powód zamknięcia lotnisk? 14.04.2010:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=AZZAqj9TJXk&feature=player_embedded[/url]

2

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Te meteoryty nad stanami to przez 15 minut sobie spadały.
Oglądaliście 2012? Może właśnie zaczął się program pt wejście na pokład ;-) a to co sie działo i dzieje to pic by ludzie nie domyślili się dlaczego tylu wojskowych i polityków nagle znika ze sceny publicznej.

3

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Myślę, że politycy i media wykorzystują każde wydarzenie, by skierować opinię publiczną na jakiś temat. Ponieważ właśnie wydarzyła się katastrofa polskiego rządu, mogą wykorzystać ten fakt, by o tym właśnie pisać i zarazem nie pisać o czymś innym, co nie powinno dotrzeć do opinii publicznej - czy jest do tego lepsza okazja?

4

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Powiem Wam tak  smile  Trzy dni temu miałam sen o spadających na Ziemię meteorytach. Jeden z nich nawet "zainkasowałam" do kolekcji w tym śnie. Najśmieszniejsze jest to, że dopiero po przeczytaniu posta Magnetronic (po moim śnie) zorientowałam się, że mamy ostatnio wysyp meteorytów  wink

5

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Magnetronic - 2012!. To nie tylko wulkany na Islandii, ale zobaczcie tez ile mamy trzęsień ziemi w ostatnim czasie - Haiti, Chiny, Chile. Im bliżej 2012 tym te zjawiska będą narastać

6

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Jeśli będziemy tak myśleć to na pewno,
ja tam ciągle mam nadzieję, że jedynym końcem świata jaki nas czeka będzie klapa na mistrzostwach w piłce nożnej Polska-Ukraina 2012 czy jak to tam się zwie tongue

7

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Ale ja chcę, żeby było. Przynjmniej szybko wróci się do domu na Serpo smile

8

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Gwoli ścisłości - najbardziej będzie mi żal planety, zwierząt i roślin, a nie ludzi, dlatego nie chcę by się Ziemia rozpadła na pół.

9

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Maat '

Ziemia, jako planeta przetrwa ...
Co do zwierząt i roślin, no trochę ich odejdzie ...
A jeśli chodzi zaś o ludzi, to zależy od (ich) "poziomu świadomości" .

10

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

[url]http://www.globalnaswiadomosc.com/kataklizmy.htm[/url]

Naukowe spojrzenie na ostatnie dramatyczne zmiany na Ziemi

11

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

filmy typu 2012 nakręca medialność cyfr i instytucje strachu - dla lubiących tego typu sensacje i filmy wysyłam wyrazy współczucia i zrozumienia
rok 2012 to niedomówienie które wykorzystano do wielu książek i wywiadów
- trzeba na początek coś się dowiedzieć o tej dacie - po pierwsze wykład Ian Xel , po 2 wykład Drunvalo Melchizedek - dwie najbardziej kompetentne Istoty w tej sprawie - pierwsza Osobistość opuściła już swe ciało i opiekuje się obecnie Planetą, "czeka na powrót", druga Osobistość istnieje w fizycznej postaci więc odwołanie jest można rzec "świeże"
zaufacie swemu Sercu zamiast egoizmowi bo nigdzie nie pójdziecie, chyba że na nowy sprawdzian, macie ochotę powtarzać lekcję w nieskończoność? nie wydaje mi się
myślicie że wszystko skończy się wraz ze zgonem ciała? - nie bądźcie naiwni - nie pojawiliśmy się w tych formach po to by beznamiętnie umrzeć i wrócić do domu, to lekcja którą trzeba odrobić starannie, chcecie recepty jak to zrobić? proszę bardzo - oczyśćcie swe ciała na początek, rozwikłajcie sprawy z poprzednich wcieleń (oczyśćcie ducha)  i zacznijcie z całej siły Kochać Wszechświat, a najbardziej Ziemię, bo to moment tej Matki, jeden z ważniejszych

12

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Powrócę jeszcze do tematu meteorytów. Po sieci chodzą słuchy, że te dziwne ostatnio pożary co to sie nagle w dziwny i niewyjaśniony sposób zdarzają na całym świecie powodują właśnie upadki meteorytów. To co działo się na dniach ostatnio w Kaliforni, gdzie niby to sam z siebie gazociąg sobie wybuchł i zgotował mieszkańcom piekło czy też dziwne pożary w innych miastach stanów. W Polsce też z resztą były dziwne i tajemniczo wielkie pożary.

13

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Całkiem niewykluczone, nemomen. Już parę osób w sieci też miało takie skojarzenie jak ty, zwłaszcza, że można znaleźć zdjęcia spadających z nieba "ognistych kul"
(np. na [url=http://www.globalnaswiadomosc.com/)]www.globalnaswiadomosc.com/)[/url]

14

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

[url]http://wiadomosci.wp.pl/gid,12811625,title,Ta-dziura-pochlonela-caly-samochod---zobacz-zdjecia,galeria.html?ticaid=1b2ae[/url]

nie przypomina wam to innych dziur, które pojawiały się w ostatnim czasie?

15

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Tak meteoryty spadają w znacznych ilościach na Ziemię od marca tego roku. Ciekawe jednak, że dziura pochłonęła samochód ale meteoryt jeżeli był) nie zmiażdżył go.

16

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Nie wygląda to na krater po meteorycie, to raczej zapadlisko. Czyżby ktoś nieuważnie drążył tunel i zrobił to za płytko? Może to miało być miejsce awaryjnej ewakuacji z podziemi albo wejście do ale coś tam poszło nie tak i wszystko się zawaliło ;-)

17

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Projekt Camelot?  wink

18

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

[url]http://news.yahoo.com/s/yblog_upshot/20101109/od_yblog_upshot/no-one-seems-to-know-where-mysterious-missile-launched-near-la-came-from[/url]
No patrzcie nikt nie chce się przyznać do wystrzelenia tej rakiety!
Co najmniej ciekawe ;-)

19

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

to to nic zobacz tu.. ponoc miala channeling ze plejaranie zestrzelili te rakiete.. nad Kalifornia moze przetulmaczy to ktos mniej wiecej.. kto lepiej zna angielski
[url]http://www.youtube.com/watch?v=7UAeSsvHhTg[/url]

20

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

To co już kiedyś pisałem. Teraz to mogą tylko siedzieć i patrzeć. Wszelkie ich działania zostaną powstrzymane. Owszem oni bardzo chcą odzyskać kontrole ale...mogą tylko chcieć ;-)
A tu czyżby ponowna próba?
[url]http://www.myfoxny.com/dpp/news/another-mystery-missile-spotted-in-new-york-dpgonc-20101111-fc1289513157863[/url]

21

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Witajcie - Tacjanna i Nemoman '

Jeśli chodzi o wulkany (i podobne zjawiska, pozwolę tak sobie to określić),
ma to związek ze zmianami zachodzącymi obecnie na Ziemi .
Ziemia, jest zanieczyszczona i to nie tylko w sensie ekologicznym .
"Brudy" naszych energii/ myśli, które to wpływ na nią miały,
z tego właśnie musi się oczyścić - to jeden z powodów .

Pozdrawiam przy okazji ...

22

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

SitaP  wink no to czeka nas wielkie sprzątanie big_smile i nie będzie to dla nikogo przyjemne

23

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

No ja tam lubię porządki  smile Dla mnie to sama przyjemność...

24

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Nie tylko wulkany wybuchają.. ludzie też wink I następuje wielkie oczyszczanie, poprzez wychodzenie wszystkiego na zewnątrz...

25

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Magnetronic '

Tak, w pewnym sensie jest, tak jak to napisałeś ...

26

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

W pewnym sensie? A masz jakieś inne spostrzeżenia? wink

27

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Ludzie, a ściślej mówiąc; osobowość "wybucha" ...
Mam na myśli emocje, i ich nie kontrolowany wybuch ...

28

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Kolejna dziwna sprawa
[url]http://www.bbc.co.uk/news/world-asia-pacific-11793926[/url]

29

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

Teraz na naszym podwórku! Wybuchające kuchenki! Hmmm. Niby wszystko pod kontrola niby takie cacy a tu w 14 domach kuchenki się zbuntowały. I jeszcze dziwne awarie z ciepłą wodą. Hmm czyżby strefa T-T straciła stabilność?!
[url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Strefa_T-T[/url]
To tak po skosie z tą wodą i Pomorze i Biłgoraj ;-)

30

Odp: Wulkan, meteoryty i wstrzymanie lotów

cos mi sie wydaje że czeka nas ciekawy przyszły rok.. i ciekawe czasy, nie chce byc  pesymistka i czarnowidzem ale  pewnie bedzie obfity we wszelkiego rodzaju katastrofy  zdaje sie ze faktycznie byly katastrofy kleski ale nie az tak bardzo nasilone  moze ta zmiana biegunow juz sie zaczyna pomalu...
Nemoman  może to byc powiązane ciekawy link smile