1

Temat: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Hejal napisał/a:

   Meteor leci i jeżeli nie dacie mu rady, rąbnie w Ziemię i zniszczy wszystko co znacie. Nie możemy temu przeciwdziałać, bo zdarzenie zaprogramowała Kreacja, ale możemy przed nim przestrzec.


Wiemy już że leci, ale ciekaw jestem, kiedy doleci. Znacie może datę z jakichś źródeł? Jak myślicie - kiedy to nastąpi?

2

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Eee.. nie trafi. Ale nawet jak przeleci blisko nas to i tak troche zmiecie. Mozemy sobie z tym poradzic. Wystarczy myslec ze poleci w inna strone. jak wszyscy bedziemy tak myslec to tak sie stanie.
Pozdrawiam

3

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Ale nie wszyscy będziemy o tym myśleć...Z wiadomych powodów...

A przy okazji polecam wszystkim przeczytanie tego artykułu, na który natrafiłem poszukując daty...

[url]http://dziennik.pl/swiat/article141674/Kosmici_uratowali_Ziemie.html[/url]

4

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

zeczywiśce to zależy od każdej jednostki na ziemi,bo przyszłośc w świecie czasu i dualizmu nie jest do końca ustalona zawsze jest mozliwosc z wielu mozliwych wyborów nikt tego nie przewidzi.Ale ja juz wiem  wybudzenie będzie brutalne nic inego ludzi nie przywoła do wewnętrznej radości i z tego co pamietam jeszcze z przed  zycia na ziemi własnie dotyczacego uderzenia w ziemie meteorytu to uderzy i wyrzadzi szkody  więkrze lub mniejsze na moje oko prędzej niz ktos by  o tym pomyslał czyli niedługo jak juz do tego dojdzie to będzie koniec struktury politycznej,pieniadza i religi razem z tymi swietymi ksiegami co to dla was oznacza? dla jednych to ogromne szczęsce takie zycie jakie zawsze każdemu by sie marzyło przed urodzeniem na ziemi to sie stanie a nieszczęsce dla tych ktorzy wrucą jeszcze na ziemie.

5

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Za ok. 160 lat.

[url]http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090210/KRAJSWIAT/365410515[/url]

W 2036 roku.

[url]http://www.dziennik.pl/nauka/article208355/Gigantyczna_asteroida_zagraza_Ziemi.html[/url]

W 2060 roku.

[url]http://kopalniawiedzy.pl/Izaak-Newton-koniec-swiata-Ksiega-Dawida-Uniwersytet-Hebrajski-Jerozolima-2788.html[/url]


Jest tego dużo więcej. Każdy podaje inną datę. A może każda jest prawdziwa?
Jedno jest pewne - to się kiedyś stanie!

6

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Nic nie jest pewne  smile  Nie ma co się nakręcać...

7

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Nie jest pewne, że uderzy w noszą planetę, ale pewne jest, że co najmniej jeden nam ZAGRAŻA. A zgodnie ze starym przysłowiem lepiej zapobiegać, niż leczyć przydało by się, aby NASA, ESA, czy jakakolwiek inna agencja kosmiczna, albo wszystkie razem podjęły jakieś starania mające na celu chronić nas przed bezpośrednim zderzeniem.

8

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

a co ci tak zależy, żeby nie uderzył?

9

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Bo wtedy ... No cóż ... Po prostu nie chce i nie pozwolę, aby tak się stało. No chyba, że władza będzie chciała, aby tak się stało. Wtedy małe prawdopodobieństwo, że ocalejemy.

10

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Miałam kilka snów o uderzeniu meteorytu, a właściwie za każdym razie leciał i budziłam się zanim doleciał (ostatnio w tę noc przed wydarzeniami w Smoleńsku).
No nic...mam nadzieję, że to przebłyski z poprzedniego życia a nie sny prorocze..

11

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Najlepiej by bylo zwrócić się do rządu USA, aby sie zajeli tworzeniem systemu obrony, bo to nie są żarty.

12

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

a brzmi jak żart...

13

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Na pewno nie uderzy. Rosjanie już kombinują smile

14

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Xin napisał/a:

...nie chce i nie pozwolę, aby tak się stało.

A jak chcesz do tego nie popuscić? Pracujesz w Europejskiej Agencji Kosmicznej?

15

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Jeszcze nie...

16

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Oswiecony Miszczu! Pamietaj ze to mysl kreuje rzeczywistosc i rozpowszechniajac takie ploty jak ta o meteorycie ( do Hejala tez to mowie) kreujesz zla rzeczywistosc. W moja Ziemie zaden meteoryt nie trafi. kropka.

17

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Masz rację Mixon, w moją ziemię też nic nie uderzy! smile

18

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Amerykanie podobno od dawna już kombinują co zrobić z tym fantem, więc myślę, że możemy spać spokojnie... Nie ma co siać paniki. Światowa klika nie dopuści żeby im się dojna krowa (czytaj Ziemia) rozleciała  wink

19

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

takie znalazłam smile
[url]http://sierpowy.pl/28_houston,_mamy_problem.html[/url]

20 Ostatnio edytowany przez Magnetronic (2010-04-13 22:00:45)

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Takich mamy specy od broni na planecie, że na pewno coś wymyślą wink Jeszcze (jak to u nas) to wyprodukują kilka egzemplarzy w różnych designach wink

21 Ostatnio edytowany przez Rino (2010-04-13 23:06:57)

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Hejal miał na myśli ''falę'', w której są skupione setki meteorytów. Kiedy dotrze? 21.12.2012 smile. Fala ma pomóc wybrać ludziom przejść do IV wymiaru oraz wybrać system - Służących Sobie (Orion) lub Służacym Innym (Federacja Galaktyczna). Niektórzy to zauważą, inni pozostaną w dotychczasowej rzeczywistości. Wszystko zależy od poziomu naszych wibracji.

A tak naprawdę sami obserwujcie i szukajcie informacji w mediach i necie zachodzące zjawiska w pogodzie.  Wraz ze zbliżaniem się fali zmienia się np klimat - jest znacznie chłodniej niż w poprzednich latach, nawet wiosną. Ponadto ostatnia seria trzęsień ziemi i przemilczanych wszędzie (dziwne, nie?) fal tsunami. Naukowcy starają się mówić, że to normalne zjawiska - [url]http://ziemia-technologia.netbird.pl/a/39128.[/url] Tymczasem im bliżej 2012, tym bardziej te zjawiska lub podobne będą się nasilać - np katastrofa w Smoleńsku. Ma to związek z zaburzeniami magnetycznymi Ziemi, ale o tym w mediach już nam nie powiedzą. Zaburzenia mają bardzo duży wpływ na działanie narządów nawigacyjnych.

22

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Coraz zimniej? To ja już wolę efekt cieplarniany

23 Ostatnio edytowany przez jacob (2010-05-20 14:17:56)

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

o rany...
iluminaci nie dadza sobie w kasze dmuchac...
wezna wyslą rakiete zdalnie sterowaną gdzies za pasem asteroid wsadzą do niej atomówke , meteor zmieni rotacje i juz wink

niby po co mialby uderzyc w ziemie a nie np w jowisza , 12 planet nie jest dla tego zeby se latac , tylko zeby nas chronic =])

24

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Podobno Nibiru jest już widoczne obok zachodzącego i wchodzącego Słońca. Ktoś to może potwierdzić, kto szybko wstaje rano?

25

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Ja tam widziałem tylko wczoraj pomarańczowy księżyc.. najpierw był za chmurami i myślałem, że to jakieś ufo czy hatak z Jaffa z SG1. Potem patrze, że to tarcza i się śmieję i dziwię ;D

26 Ostatnio edytowany przez jacob (2010-05-30 10:01:27)

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

ja tam nic nie zuwazylem na niebie procz tego ze ksiezyc ma jakies dziwne polozenie. O tej wiosenno/letniej porze nie powinno tak byc.

a wiecie ze ta Nibiru to podobno ma zasilanie sloneczne od wewnątrz ? smile

tak jak by nasza ziemie od wewnatrz slonce grzalo smile

a co do pomaranczowych księzyców, nie zapominajmy ze na naszej stronie (kiedy jest noc) promienie sloneczne odbijają sie od ksiezyca co daje nam wrazenie ze ksiezyc swieci , no przeciez to jest wiedza z podstawówki. big_smile

27

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

HEJ smile
Temperetura Słońca wynosi 6000'C.
Dokładnie tyle samo ma jądro Ziemi 6000'C. big_smile:D

Słońce wewnątrz smile
Zbliżający się meteoryt, należy zatrzymać. Głęboko wierzę, że gdy się zbliży ludzkość będzie na tyle rozwinięta, że wraz z Ziemią zatrzymają meteoryt.

pozdrawiam.!

28

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

Shewee , dokladniej 5507,69'C big_smile big_smile big_smile xD

29

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

dokładniej co?
Ziemia czy Słońce?

zauważyliście to dopasowanie temperatury?

30

Odp: Meteoryt - uderzy ( ale kiedy ) ???

to byla temperatura powierzchni slonca ,
a temperatura jadra ziemi nie jest dokladnie znana , wacha sie ona od 4800- 5800'C

Tak rzeczywiscie to jest podobne. big_smile

ale tak jak mowie , czytalem artykul a raczej kawalek ksiazki , nie pamietam tytulu , ale wlasnie bylo opisane ze nibiru (z przekazów channelingowych ) ma jakąs powloke specialną ze nie potrzebuje slonca a do tego Annunaki i te inne nibiruanie maja dostep do wnetrza ich planety , co moze wyjasnic dlaczego planeta oddalona od naszego slonca tyle km. nie potrzebuje gwiazdy