1

Temat: Ciało fizyczne.Odzew

Witam zauwazyłem że lubicie wiedziec jak kto wyglada w rzeczywistości.I to zeczywisce ma moc bo ciało materialne jest bardzo wazne na 1 miejscu trzeba sie cieszyc materią a dopiero potem duchowymi dobrami.A wiec dam wam te możliwośc puki jeszcze mozna sie odruzniac po fizycznym wygadzie.

[url]http://img190.imageshack.us/img190/64/obraz178f.jpg[/url]
Naprawde ja juz dawno znikłem ale jeszcze podtrzymuje ciało w materi. mam nadzieje ze nie przeistoczycie tego tematu w rywalizacje ego. i niech wasze opinie zostana bez komentarzy.Lecz Zachecam do zamieszczenia waszych ciałek własnie  do tego tematu,i podkreśle bez zadnych komentarzy.
Zamieszczacie wasz wyglad w awatarach a tu będzie o wiele bardziej przejzysty smile

2

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

Love to Ty smile musze powiedziec ze sama miłość od Ciebie bije smile wspaniale Ciebie zobaczyć big_smile

3 Ostatnio edytowany przez Magnetronic (2010-02-20 22:39:52)

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

Aż się uśmiech mi się pojawił na ustach jak Ciebie zobaczyłem Love wink Tacka ma rację wink

4

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

Nie można się nie uśmiechnąć na Twój widok. Miło Cię poznać Love smile

5

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

Jak miło ^^.
Zamieściłabym swoje, ale obawiam się trochę na forach, bo nie wiadomo w sumie kto tu z obcych zagląda...

6

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

No no,widze ze odrazu chyba zaczelisce ogladać zdjęcie a nie przeczytalisce słów.Pokazałem sie poniewaz chciałem otworzyc tajemniczośc i zblizyc was do wiekrzej bliskosci w miłości to stawia zupełnie nowe kryteria doswiadczen z rozmówca i miłosc staje sie zywa i zaczyna iskrzec naprawde. Ostatecznie eliminuje to wysyłanie negatywności do uzytkowników blokując wracanie ich wysłąnej energi do samych siebie.więc komentarze nie sa zbytnio na miejscu bo cel moze zostac rozmyty,ale sam link z waszym zdjeciem w zupełnosci by starczył.:)

7

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

Dobrze, że nie mam twarzy  big_smile

8 Ostatnio edytowany przez jacob (2010-06-18 15:17:24)

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

[url]http://img51.imageshack.us/img51/2595/hjgkjhg.png[/url]

półtora Roku temu.
coś byle jak i nie zbyt wink
Trza nowe zrobić !

E a tamci 3ej niech nie zapominają o wczorajszej umowie ^v^

9

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

Ok. Skoro kilka osób się odważyło na zdjęcia, to pomyślałam sobie- czemu nie.

Ktoś niepowołany zobaczy? Trudno....  big_smile

[url]http://epsiloneridani.wrzuta.pl/obraz/76b1Rcx6ICn/p1040204[/url]

Fotki są aktualne.

Pozdrawiam odważniaków smile

10

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

Jesteście... piękni smile) Strasznie fajnie Was widzieć kosmiczne istoty :*

11

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

A tu ja: [url]http://yfrog.com/mvimg0387kopiaj[/url] wink

12

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

kurczę, dobrze by było jakby ten temat był jakoś zabezpieczony, bo nie wiadomo kto tu zagląda..

No ciekawe kto byle-kto się interesował jak wyglądamy :>

Wogole to sympatczna atmosfera ^^
Tak ale czekajcie , ciekaw jestem czy reszta naszych gwiazd forum doda swoje ? big_smile
-Antaresik
-Atari
-Szewee
-Marta
- Martwa big_smile
-Energy flow

Ale cały czas sie zastanawiam co mixoś dodał na awatara, co to jest XD

13

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

och jackob - aktywność jednych czy drugich jest chwilowa, ja tutaj nadal czuję się "nowa" w porównaniu nap z Tacjanna, Gabi, czy Danielem.... albo Raptorem... brakuje mi ich uwag....

14 Ostatnio edytowany przez martwa_cisza (2010-06-20 14:33:03)

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

Kto miał zobaczyć to zobaczył, ja się już usuwam smile

15

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

Gocha w listopadzie i moje nogi smile
[url]http://w429.wrzuta.pl/obraz/07416x17XqD/dscn1307[/url]

16

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

Jestem w szoku  smile Ale trafił...   To chyba telepatia. Dobrze, że mi nie ustawiał avatara  big_smile

17

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

Mixon - przyjemnie na was popatrzeć smile yourikko - fajnie ci było w tamtych włosach smile

18

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

myślimy o utkaniu sweterka smile
osobisty list dostałam smile))))

19

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

Jesteście wszyscy piękni młodzi i bogaci smile Każde z Was. Warto było utrzymywać to Forum dla Was. Ten okres mam nadzieję będziecie miło wspominali. Jakby nie było, to ważny etap w rozwoju.

20

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

[url=http://wyslijto.pl/plik/uup924bklj]Zdjecia-0039.jpg[/url]

21

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

Ojej, jakie śliczne robaczki? kim one są? smile)

22

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

marta wega napisał/a:

Mixon - przyjemnie na was popatrzeć  smile yourikko - fajnie ci było w tamtych włosach smile

Dziekuje - fajnie jak jest fajnie smile
A wlasnie tak cos chodzi za mna ostatnio...Jakas nagla potrzeba zmiany. Niby taka przyziemna sprawa z ta zewnetrzna ekspresja - a jak sie taka mysl raz uczepi to nie odpusci i trzeba cos zrobic, zmienic, inaczej nie czuje sie soba! roll
Ach, te wielkie, zyciowe dylematy big_smile


Jak milo was wreszcie widziec, Ladies & Gents!
Goraco pozdrawiam!!!

23 Ostatnio edytowany przez jacob (2010-06-24 19:54:48)

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

EnergyFlow napisał/a:

Jesteście wszyscy piękni młodzi i bogaci smile Każde z Was. Warto było utrzymywać to Forum dla Was. Ten okres mam nadzieję będziecie miło wspominali. Jakby nie było, to ważny etap w rozwoju.

E gdzie tam bogaci , no chyba że chodzi bogaci w miłosierdzie big_smile

Energiusie, dziekuje ci ze to napisałes.

tak sobie mysle, że bede musiał dać na forum numer telefonu, ale to dopiero w  pazdzierniku 2012.

Pozatym piknie wyglądacie smile

24

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

.... i tak oto zostałem Energiusem....  smile smile

25

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

heh tak sobie ogladałem cały temat i pomyslalem, zeby go jakos 'od-czyscic' zeby nie poszedl w zapomnienie.
1. hah magnecio - czyż to doktor hałs? na kopulce ? big_smile big_smile
2. czy tacjanka ma siebie w avatarze ? - jesli nie to bedzie mi trudniej pomyslec o niiej. ja lubie jak mam cos kogos , jakis przedmiot osoby lub fotografie.
3. hmm istnionko - widze ze cos cie pociaga do epsilon eridani ,tak jak mnie,  jedeo z moich ulubionych miejsc.

26

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

tak do Doktor House ;D A Tacka ma siebie na avatarze wink

27

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

jak miło wiatjcie kochani Zetio i Liso wygladacie  uroczo smile

28

Odp: Ciało fizyczne.Odzew

tacjanna napisał/a:

jak miło wiatjcie kochani Zetio i Liso wygladacie  uroczo smile

Dziekuje bardzo , zycze pogody i usmiechu