1

Temat: Komiks o Saleinji ;)

Efekt nudy w szkole wink
[url]http://img18.imageshack.us/img18/6871/img9693p.jpg[/url]

2

Odp: Komiks o Saleinji ;)

A dlaczego właśnie MC D właśnie?? I taki fajny kawałek muzyczny do tego big_smile  Współczuję tym ludkom. Jak im się jedna dziurka przytka od kataru np to już zapachu nie czują. My jednak mamy lepiej  smile
No i bujną wyobraźnię masz Magnet. Myślę jednak, że nie ma takiej planety jak Saleinji  wink  choć... oczywiście wszystko możliwe.

3

Odp: Komiks o Saleinji ;)

wzrok zdziwionego saleinjiczyka - bezcenny ;D

4

Odp: Komiks o Saleinji ;)

McDonald, Armstrong, flagi amerykanskie oraz peace&love jako ironia doskonała wink Wiesz.. humor i głupota Ziemian ;D

5

Odp: Komiks o Saleinji ;)

Heh SUPER KOMIKS big_smile - I like it!

(Myślę jednak, że nie ma takiej planety jak Saleinji)
-'' Dopuki nie zobacze to nie uwierze ! ''
nastepnego dnia
-'' Przepraszam CIE o wielki! sad '' 


-''Wiele istnien pozaziemskich, aniołow i nie cielesnych istot , a takze zlych duchów i istot które Wy nazywacie Demonami ''
..............................

Czy to co mówił Hejal to niby Blef?

bo też mnie jedna rzecz nurtuje
- jesli przybyl tu 2005r. ma teraz 5 lat
-jesli przybyl w 2005 i ma teraz 20- 50 ziemskich lat to w takim razie kim są jego rodzice?
-Czy on zabił rodziców?
-Gdzie mieszka
-jak teraz wygląda
-Kim Jest.

Najwazniejsze jest to że oni naprawde istnieją!

6 Ostatnio edytowany przez Magnetronic (2010-05-22 10:13:10)

Odp: Komiks o Saleinji ;)

Hmm..no wiemy, że na Ziemi żyje 5 lat, ale wcielił się w ciało dorosłego człowieka. Może nie utrzymuje kontaktu z ziemskimi rodzicami ;P kto tam wie naszego Hejala wink

7

Odp: Komiks o Saleinji ;)

ja jestem najbardziej ciekawy jak jest zapisany do komputerowego systemu obywatela, czy jako Hejal na-nana' ha-a.-es?ed'ano  czy np. Dżony Kalesiński big_smile

Powiedzmy sobie, tylko jest to przyklad.

Powiedzmy umownie ze jest 2005 np, <ktory dzis jest> 05.22 czsu ziemskiego blablabla
no i Przyjleciał [umownie wszystko wink ]
http://astralvoyage.files.wordpress.com/2009/06/dusza.jpg
no dobra.
ale jak stworzył z niczego cialo jakiego kolwiek gostka, z niczego , albo sobie wzioł ciało jakiegoś świeżo 'umartego' pijaka
<weźmy se zwyklego brodatego Pana kolo 50 big_smile >
http://joanna.fandom.art.pl/oramus/fotki/brodacz.jpg

no i co to mialby byc? happy end?
nie no ale np. ten gosciu jak by byl pijokiem to jego rodzice nie zyliby.
ale jesli by mial (ten stary koles) rodziców ale nie wiedzieli by o jego smierci bo byl on poza domem a gdzies spadl z urwiska w lesie zbierajac grzyby.
To Hejal by był tak jak robot ktory sie wciela w ludzkie cialo poprzednika (kiedys ogladalem taki film ale jak zombich ozywiali big_smile )
no bo raczej by w szkieleta sie nie zamienił z grobu wink

no ale nie wazne- jak sam wspominał, nie lubi ludzi z głupich sklepów ktorzy Go szturchają i są glupi i nie wdzieczni

Ale jak on wszystko wie ze sa glupi to do czego Ma pretensje ze chce do domu czy tam gdzies do szwecji czy nie wiem gdzie

co to mały dzidziuś żeby fochował na wszystko i wszystko by chcial jak powinno byc w UTOPII ?

Coś jeszcze chciałem dopisac ale zapomniałem big_smile

A wy co sądzicie?

8 Ostatnio edytowany przez Magnetronic (2010-05-22 19:33:15)

Odp: Komiks o Saleinji ;)

Drogi Jacobie: [url]http://kosmita.ofp.pl/1.01.html[/url] wink Hejal pisał, że wcielił się w ciało wysoko rozwiniętej duszy, która bardzo cierpiała na Ziemi i po całej "transformacji" poleciała na inną planetę, gdzie narodziła się na nowo ;D Zresztą.. czy to ważna jak to zrobił i czy w ogóle jest kosmita.. liczy się że treść jego książki może zainspirować lub nawet przebudzić wink

9

Odp: Komiks o Saleinji ;)

Jakob, widzę, że się nudzisz w tej chorobie, więc przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisał Hejal i to co zostało napisane na forum,a później jeżeli czegoś nie znajdziesz (a to jest mało prawdopodobne, bo wiele tematów już było poruszanych) albo czegoś nie zrozumiesz to wtedy pytaj. I przeglądnij forum zanim założysz nowy wątek i zdrowia życzę i przypominam, że jest tak jak myślisz, ze jest - zdrowia dotyczy to także big_smile

10

Odp: Komiks o Saleinji ;)

no dobra ale co z tym 'dzidziusiowaniem' nikt nie odpowiedzial big_smile

ale no nie, to jest nie zrozumiale.
nie ma rzeczy która jest nie zrozumiała, mozna o rzeczy czegos nie wiedziec ale nie da sie nie zrozumiec.

Niech no Napisałby kawa na ławe a nie tam takie wywody jak cyganki jakieś wierszyki tworzą niby mądre a głupie big_smile


http://img37.imageshack.us/img37/1497/zagfdsd.png

tu stworzyłem hieroglif big_smile

Jednego pojąć nie moge.

Jak Helal , Et poleciał z Ciałem i duszą do miejsca zwanego zawieszalnią ,
potem jego ciało zostało w zawieszalni (:D xD) Jego dusza poleciała nie wiadomo gdzie do jakiejś ultra duszy z ziemi , gdzie ta ultra dusza miała ciało pijaka z ziemi
i nagle przylecial z tym cialem gdzies np, do Bydgoszczy , usiadl w fotelu ze swoją wyciskarką do jedzenia , wlączył sobie Jackie Chan'a Przyjemniaczka i tyle , jakby nigdy nic .

nie no rozumiem ze nie chce rozglosu , bo iluminaci z wojskiem oczywiscie amerykańskim  by go zabrali i molestowali !

11

Odp: Komiks o Saleinji ;)

Nie wiem czy jest coś w książce o tym, co się stało z duszą tego człowieka.. ale pamiętam że tak było napisane za czasów, kiedy strona miała jeszcze tło z mgławicą wink

12

Odp: Komiks o Saleinji ;)

Było, Hejal pisał, że jego dusza przejęła ciało tej wysoko rozwiniętej osoby, a dusza tej osoby poleciała hen hen do gwiazdozbioru Byka.
[url]http://kosmita.ofp.pl/4.02.html[/url]
smile

13

Odp: Komiks o Saleinji ;)

o to mi chodziło.. nie mogłem znaleźć wink

14

Odp: Komiks o Saleinji ;)

Znow jakies niewiadome,
jak mogl przejac cialo bardzo rozwinietej osoby , jak przeciez dusza jest madra a nie cialo... big_smile
a ta dusza tej osoby (niby!)poleciala do tego -||-Taurusa i tam znowu kogos podmienila gdzie tamten osobnik zrobil to samo co Hejal nie no weźcie to jakieś baje są , chyba że tak jak w poscie nr.7 moja teoria umarlaka pijaka sie potwierdzi no to wtedy okej big_smile

15

Odp: Komiks o Saleinji ;)

jacob, czytaj ze zrozumieniem big_smile

"Dwa ziemskie miesiące temu narodził się ponownie i trafił do dobrej rodziny która wie, kim był wcześniej."

Wg. mnie tu jest wszystko jasne.
Nie bierz na serio wszystkich książek jakie przeczytasz, bo sobie tylko w głowie namieszasz tongue

16

Odp: Komiks o Saleinji ;)

xDDD big_smile big_smile big_smile heh
maat smile ,  ale dalej mi to spokoju nie daje big_smile

jak to zmartwychwstal ? big_smile
ale zaraz po co sie rodzil zas... co tamta rodzina to rzeczywiscie byly pijoki ze ich pozabijal ?

skad ta nowa rodzina wie kim byl wczesniej ,co to zas ufole czy co big_smile
a nie ufole to nie , no ale tak XD , skad kochajac sie polska rodzinka ma cokolwik wiedziec o ufach xD

od teo to juz we lbie sie przewraca xDDDD big_smile

17

Odp: Komiks o Saleinji ;)

Ja mam pomysł i podpowiedź dla Ciebie.

Dobrze, że kwestionujesz. Tylko widzisz, większość tu zebranych już przechodziła etap, który obecnie Ty przechodzisz, więc dla zrozumienia o czym mówię warto przejrzeć jednak forum dokładniej a zauważysz, że  twoje dylematy już były omawiane.

Jeśli jednak nie dotrzesz do tego miejsca ja podpowiem, że...  [url]http://kosmita.ofp.pl/forum/viewtopic.php?id=185[/url]

Ładnie by było z Twojej strony gdybyś przemyślał tekst zanim napiszesz bo... ciężko się z Tobą rozmawia a mam wrażenie, że starasz się zrobić zamieszanie a nie zależy Ci na konstruktywnej rozmowie jacob. Mogę się mylić i może jeszcze zaskoczysz mnie?

Robisz jakiś test psychologiczny na punkty? Z tego co zauważyłam..

18

Odp: Komiks o Saleinji ;)

Pamietam tez tak rozrabialem jak sie pojawilem na forum. Ksiazki tez mi sie nie chcialo czytac. Przegladac calego forum tymbardziej. Interaktywnosc nieznajomych fikcyjnych postaci ma poprostu cos w sobie.

Kubus no normalnie wzial i wstal i do tego jeszcze z martwych w ramach programu duszy ktora byla zaprogramowana na poziomie duchowym poprzez specjalne umodulowanie i zsynchronizowanie czakr w pratykularny sposob . Ta polska kochajaca rodzinka to taka przykrywka dla niepoznaki. Bo wlasnie kto uwierzy ze zwykla kochajaca rodzinka posiada najbardziej sktryte tajemnice wszechswiata. Wiadomo afiszuja sie tylko glupcy. Stary musisz troche kminic na wlasna reke.

19

Odp: Komiks o Saleinji ;)

mam wrażenie, że starasz się zrobić zamieszanie
Błąd, nie nawidze takiego typu gadki jak juz wczesniej pisalem , i nie zamierzam sie klocic

A co do punktów , +2 punkty na twoje konto Mixon big_smile

Było sobie Isntnienie - punkty sa przyznawane dla Was ode mnie , gdzie ja te punkty przeksztalcam w to , jaki kto jest

Mixonku : - ja nie rozrabiam XD! hej , cos tam sie zapultałes w drugim zdaniu big_smile XDDDD

Eh najlepiej jakbyscie to narysowali i opisali big_smile , bo jak to bedzie sciema , to sobie nie warto glowe zaprzatac bajami wink

20

Odp: Komiks o Saleinji ;)

OK jacob- widze ze naprawde latwo sie denerwujesz. Nie wiem jak zareagujesz na wiesc o tym, ze to co powyzej napisalem bylo calkowicie zmyslone. Wiem jak ciezko znosisz wytykane wady bo sam ciezko to znosze. Lubie Cie jestes energiczny zadziorny i pomijajac niektore odzywki ktore sa twoja osobista sprawa, trzymasz sie w granicach grzecznosci. (tylko moje zdanie)

Ogolnie chialem zwrocic twoja uwage na to ze slowa  pisane i mowione czyli system znakow fonetycznych i graficznych ktorymi poslugujemy sie na Ziemi jest stosunkowo primitywny. Zwroc uwage ze gdybym poswiecil troche wiecej czasu na stworzenie mojej powyzszej historyjki podejrzewam ze przekonal bym Ciebie do uwierzenia mi. Do czego zmierzam? Sa rzeczy ktore naprawde moga nie pasowac w rzaden sposob do logiki a byc jaknajbardziej rzeczywiste i analogicznie z pozoru logiczne rzeczy moga okazac sie zwykla bajka.
 
Zwyczajnie chce zebys nauczyl sie rozpoznawac prawde zupelnie nowym nieznanym tobie do tej pory ssposobem. Zaczynasz od poznania znakow graficznych badz glosowych i stosujesz logike. Pamietaj ze im wiecej zadajesz pytan tym bardziej narazasz sie na wprowadzenie swojego rozumowania w zakamarki niedoskonalosci jezykowych. (troche jak bys zapuszczal sie w labirynt z ktorego nie znajdziesz wyjscia spowrotem) dlatego starasj sie poznac jak najbardziej ogolny zarys sprawy ktora Cie interesuje zeby do tego nie dopuscic. Na poczatek musisz uzbroic sie w cierpliwosc, ktorej sam przyznasz nie masz zbyt wiele. To jest wlasciwie najtrudniejsze zadanie. Pomocne do tego jest glebokie oddychanie i jakies przyjemne dzwieki mi pomaga cisza ewentualnie szum lasu badz strumienia. kiedy juz bedziesz mial w glowie szkic myslowy usiadz wygodniei zloz rece w piramide nad splotem slonecznym na swojej klatce piersiowej i glemboko oddychaj. Jeli nie zaczniesz odczuwac pozytywnych wibracji bedac skoncentrowanym na sprawie ktora Cie iintersuje nie oznaczac to bedzie wcale ze sprawa nie ma sensu. oznaczac to bedzie raczej ze nieudalo Ci sie wprowadzic sie w stan odpowiedniego spokoju.

Punktem mojej wypowiedzi jest to ze prawdziwa logika wychodzi z twojego wnetrza i tego co odczowasz i niekoniecznie musi miec to swoje odzwierciedlenie w suchej logice a tym bardziej w tym co ktos napisal. Ale tutaj jest tez warunek jeli szkic myslowy ktory sobie narysujesz bedzie mial braki badz skazy twojej wlasnej wyobrazni.. wiesz co bedzie dale.

Ostatnia spraw jaka chcialbym tu poruszyc. Jak zauwazyles Hejal bobika na forum nie uswiadczysz i na interaktywna rozmowe sa nikle szanse. mozesz sprobowac zadac pytanie przez prywatna wiadomosc  ale gwarantuje Ci ze jesli zadasz pytanie na ktore jest odpowiedz w ksiazce badz na forum nic Ci nie odpowie. Zwroc tez uwage ze ksiazka ktora wydal wyszla w nakladzie 50 sztuk byla sprzedawana po kosztach druku jakies nascie zlotych. Zostalo jeszcze 17 sztuk. Ksiazka jest absolutnie niekomercyjna a Hejalowi nikt nawet nie mysli wysylac datkow ani nic w tym rodzaju. Kwestia tego czy on jest kosmita czy nie jest, absolutnie tez nie ma najmniejszego znaczenia bo jesli nie potrafisz zwyczajnie pszeskoczyc tego etapu prawdopodobnie jestes jescze zbyt pozamykany energetycznie. Mam nadzieje ze rozumiesz takie pojecia jak aura i czakramy.
Spotykamy sie na tym forum nie po to aby sobie udwadniac istnienie obcych czy oceniac sie nawzajem. Staramy sie zaznaczam staramy sie rozwijac  duchowo uzupelniac swoja wiedze a czasmi sie tez wygupiamy jak male dzieci. Juz calkiem spory czas jestesmy razem znamy swoje zachowania zwyczaje mamy za soba niezwaszki i klotnie. niemalze w kazdym wypadku mamy na sprawe calkowicie odmienne podejcie ale rozumiemy nasza roznorodnosc i staramy sie ja uszanowac. Kazdy z nas tak samo jak ty dolaczal tu po koleii i zajelo nam troche czasu aby sie dostosowac. Jest nam bardziej niz przyjemnie kiedy przychodzi tu kolejna osoba i wnosi nowa roznorodnosc bo wiemy ze poszerza to nasze horyzonty i wzbogaca nas o doswiadczenia.  Powinienes zrozumiec tez ,ze takie rozpychanie sie lokciami na samym starcie moze byc odebrane z niezbyt duzym poklaskiem. dlatego nazwalem Cie piesczotliwie lobuzem i poprosilem zebys nie rozrabial. Nie trafiles tutaj przypadkiem i czy zostaniesz czy odejdziesz zalezy tylko od Ciebie ale wiedz ze czy zwracamy sie do Ciebie z szacunkiem czy walimy do Ciebie prosto z mostu i bez ogrudek to bezwzglenie i bezwarunkowo Cie kochamy!
Pozdrawiam

21 Ostatnio edytowany przez jacob (2010-05-24 21:20:31)

Odp: Komiks o Saleinji ;)

Za to cie lubie Mixonku big_smile  dzis dostajesz +5 pkt smile
jedynie narazie Maat  Antares i Ty cokolwiek zauwazyles wink


co jeszcze
-z grzecznością można zaleźć daleko , nawet jesli jej nie otrzymujes smile

niektore odzywki ktore sa twoja osobista sprawa,
nie ,ja nie przeklinam 


Ogolnie chialem zwrocic twoja uwage na to ze slowa  pisane i mowione czyli system znakow fonetycznych i graficznych ktorymi poslugujemy sie na Ziemi jest stosunkowo primitywny. Zwroc uwage ze gdybym poswiecil troche wiecej czasu na stworzenie mojej powyzszej historyjki podejrzewam ze przekonal bym Ciebie do uwierzenia mi. Do czego zmierzam? Sa rzeczy ktore naprawde moga nie pasowac w rzaden sposob do logiki a byc jaknajbardziej rzeczywiste i analogicznie z pozoru logiczne rzeczy moga okazac sie zwykla bajka.
 

Otóż to

Zwyczajnie chce zebys nauczyl sie rozpoznawac prawde zupelnie nowym nieznanym tobie do tej pory ssposobem. Zaczynasz od poznania znakow graficznych badz glosowych i stosujesz logike. Pamietaj ze im wiecej zadajesz pytan tym bardziej narazasz sie na wprowadzenie swojego rozumowania w zakamarki niedoskonalosci jezykowych. (troche jak bys zapuszczal sie w labirynt z ktorego nie znajdziesz wyjscia spowrotem) dlatego starasj sie poznac jak najbardziej ogolny zarys sprawy ktora Cie interesuje zeby do tego nie dopuscic.

E no dzis mialem biezmowanie , to otrzymalem , te dary ducha sw. jak są zwane przez K.katolicki wink jedna z nich jest mądrość big_smile


Na poczatek musisz uzbroic sie w cierpliwosc, ktorej sam przyznasz nie masz zbyt wiele.
-No tak teraz na forach to  juz jej nie mam
- czlowiek na internecie to dla mnie wlaswne yang


To jest wlasciwie najtrudniejsze zadanie. Pomocne do tego jest glebokie oddychanie

no tak to slyszalem do medytacji , tak tak




i jakies przyjemne dzwieki

em, ostatnio od 2 miesiecy zaczalem sluchac meditation music , jak i space music wink ale i tak to rock'n'rollo'n'metala nie przebije big_smile XD



mi pomaga cisza ewentualnie szum lasu badz strumienia.

Są takie wyswietlacze na ekran big_smile typu amazing aquarium big_smile


kiedy juz bedziesz mial w glowie szkic myslowy usiadz wygodniei zloz rece w piramide nad splotem slonecznym na swojej klatce piersiowej i glemboko oddychaj.


a przed tym mam te rece trzymac w formacji ''kulko i 3 palce? big_smile'' na kolanach czy ''ogniste kule z dloni''?






Mam nadzieje ze rozumiesz takie pojecia jak aura i czakramy.

Kolego Ty mój big_smile,Takie rzeczy to ja 5 lat temu wiedzialem jakie są wink
nawet juz wiem co to merkeba jest


uzupelniac swoja wiedze
Wlasnie

a czasmi sie tez wygupiamy jak male dzieci

jahahah xD ja to robie codziennie big_smile XD

rozpychanie sie lokciami na samym starcie moze byc odebrane z niezbyt duzym poklaskiem.

Wiem , lepiej byc na srodku ... niz wyzej lub nizej

Nie trafiles tutaj przypadkiem

rok temu kolega dal mi link ale bal sie zarejestrowac , ja tez , wiec czytalem wszystkie informacje zawarte w temacie WAŻNE !!!!!!!!
I tak sobie przypomnialem pewnego dnia o stronie , przeciskajac sie po forach , tego typu

i czy zostaniesz czy odejdziesz zalezy tylko od Ciebie ale wiedz ze czy zwracamy sie do Ciebie z szacunkiem czy walimy do Ciebie prosto z mostu i bez ogrudek to bezwzglenie i bezwarunkowo Cie kochamy!


JEJ ! big_smile kij, i tak zostane i tak , nie splawicie mnie tak latwo big_smile XD
Ja , ja ciebie, ja ,,, ja ciebie , Was też ! XD big_smile


Pozdrawiam

a Ja daje pozdro big_smile

22

Odp: Komiks o Saleinji ;)

Kolejna historyjka: [url]http://img404.imageshack.us/img404/6084/img0746i.jpg[/url] big_smile

23

Odp: Komiks o Saleinji ;)

heh fajne , tylko ej xD
gdzie byla mowa o olbrzymich slimakach ? XD

24

Odp: Komiks o Saleinji ;)

Nie wiem.. tak wymyśliłem sobie ;P

25

Odp: Komiks o Saleinji ;)

haha dobre ;D mina Hejala - bezcenna xD

26

Odp: Komiks o Saleinji ;)

Ej, tez cos narysowałem XD

[url]http://img43.imageshack.us/img43/3002/gfdrdbf.png[/url]

troche bylejak od niechcenia i na szybko ale 1-wsza strona moze byc big_smile

27

Odp: Komiks o Saleinji ;)

Fajne rysunki smile A Twój avatar nabrał barw w końcu.

28

Odp: Komiks o Saleinji ;)

heh , a avatar to mi Hejal pokololował  big_smile

29

Odp: Komiks o Saleinji ;)

a mowilem ze bedzie fajnie.. smile w tytke jaguara nierozpedzonego ja tez chce.. ale nie mam awatara sad wiem- kubus narysujesz mi awatar? BTW komisik rewelacja smile

30

Odp: Komiks o Saleinji ;)

Jakiego chcesz chlopka  Miksio ? big_smile
najwyzej Hejalek ci pokoloruje big_smile 
a wogole thx ^_^