1

Temat: Pytanie w co wierzycie

Mnie ciekawi w co wierzycie jeśli chodzi o ewolucję w wyższą rasę. Wierzycie, że ludzie ewoluują w lepszą rasę jak w wizji Hejala o 6 gęstości czy np. coś w teorii o repitilianach?
Ja po wkurzeniu telepatycznie kosmitów dowiedziałem się od nich, że ludzie ewoluują energetycznie i chemicznie w siłowe byty które są nadzorowane (niskie istoty jak my też są) przez jeden poziom wyżej energetyczny (silniejszy i bardziej subtelny).

Dobrze wiedzieć w co ewoluują ludzie i dzięki Hejalowi za to, że nas oświecił.

2

Odp: Pytanie w co wierzycie

Zacytuję ciebie samego:

Felio napisał/a:

Każdy wierzy w co chce. Ważne by się rozwijać i by było widać efekty.

smile

3

Odp: Pytanie w co wierzycie

Trochę wymijająco, mógłbyś podzielić się swoimi myślami Antaresa.

4

Odp: Pytanie w co wierzycie

Felio napisał/a:

Trochę wymijająco, mógłbyś podzielić się swoimi myślami Antaresa.

An-Teresa odpowiada, że już podzieliła się myślami odnośnie wiary w cokolwiek niedawno.
Jednak gdyby rozwinąć to bardziej szczegółowo, to:
- nie wierzę w ewolucję w wyższą rasę, natomiast człowiek z góry został zaprojektowany z ogromną ilością kodów DNA, które następnie, w ciągu tysięcy lat, będą aktywowane - propaganda ma mówić, że to wynik rozwoju, moim zdaniem tak nie jest, jest to wynik sprytnej aktywacji określonych kodów, które u większości są nieaktywne; ta aktywacja odbywa się z początku tylko u niektórych ludzi
- nie wierzę w ewolucję w szóstą gęstość, natomiast jest taki starożytny koncept nazywany merkaba (z egipskiego mer = rydwan, ka = ciało energetyczne, ba = ciało duchowe, nazywane także "duszą" współcześnie), który jest techniką, a być może także technologią, przechodzenia w wyższe wymiary, i to bez porzucania fizycznego ciała (możesz być np. nieśmiertelny fizycznie, a jednocześnie przenosić się pomiędzy wymiarami)
- nie wierzę, by kosmici po wkurzeniu się byli skłonni mówić prawdę, zwłaszcza w przypadku wkurzenia telepatycznego, tak więc odrzuciłbym taką hipotezę smile

Życie człowieka na Ziemi trwa setki tysięcy lat, jeśli nie dłużej. Kody DNA nadal są aktywowane w bardzo małej cząstce. Plan-projekt Ziemia zakłada sukcesywne aktywowanie tych kodów genetycznych, tak więc w końcu człowiek jako rasa przestanie fizycznie umierać z powodu degeneracji organizmu (program starzenia się zostanie wyłączony), ale do tego czasu miną tysiące lat. Póki co, będą jak wspomniałem tylko wyjątki - różne kody i programy DNA będą aktywowane u różnych ludzi.

5

Odp: Pytanie w co wierzycie

Miałem 2 wystrzały z serca które opisywałem na tej stronie.
Potem telepatycznie wkurzyłem kosmitów. Powiedzieli mi, że butnych czyli siłową energię się układa jak nabroją. Normą są mózgi telepatów na tym etapie rozwoju, na ziemi przez technologie karmy nie.
Dlatego jestem w otoczcce energetycznej która blokuje mi telepatię bo pamięci nie idzie mi ustawić (zabrać pewne wspomnienia i wspomnienia o kosmitach.
Ze zwykłej duszy wylewają się wyższe siłowe dusze które z czasem mają przekształcić ludzi w sztuczne organizmy. Problem w tym, że powinniśmy mieć 2 dusze czyli siłową i telepaty a mamy dusze karmiczną. Zwykłe dusze są pozbawione życia przez co służą nam jako materiał duchowy.
Dlatego moje myśli były nagie dla innych bo moja siłowa dusza zaczyna ćwiczyć wiązania informacji i chemiczne związki w mózgu. Były nagie dopóki nie zablokowano mi tego i prawdopodobnie wykasowano innym pamięć o tym (ludzie przez życie w swoim świecie woleli z natury zapominać, że poznali czyjeś myśli).

6

Odp: Pytanie w co wierzycie

Wyobraź sobie Felio, że jesteś zwyczajnym człowiekiem. Ze wszystkimi ograniczeniami. Czyli działasz społecznie, na rzecz pariotycznych idei. Chodzisz do kościoła. Pracujesz w warsztacie, a po godzinach,realizujesz proste hobby. Zajmujesz się rodziną itd. I to ci wystarcza, jesteś szeczęśliwy, i uważasz że masz wszystko. To jest oczywiście przykład. I nagle dostajesz telepatycznego strzała. Myślę że dlatego zablokowali ci taką możliwość, bo taka terapia szokowa, może się źle skończyć. Myślę że mógłbyś zrobić krzywdę wielu ludziom. Dlatego jak się ma takie umiejętności, warto uważać. Są telepaci na ziemi, co nic im nie jest blokowane. Umieją czytać w myślach, nadawać myśli, ale sa rozważni.

W co wierzę? Ja w swoim (tym) życiu, przeszedłem kilka poglądowych przemian. Kiedyś, jako dziecko byłem bliżej ateizmowi (wiek 5-10 lat). Potem zacząłem być agnostykiem, bo informacji o "nadprzyrodzonych" zjawiskach, było tak dużo, że nie umiałem tego ignorować. Wtedy reinkarnację uważałem za najbardziej logiczną, i trzymającą się kupy teorię. Tak wtedy uważałem (wiek 10-17 lat). Dalej się trochę wachałem, między jednym, a drugim... Teraz jednak wiem że nawet to ułamek tego, co jest naprawdę. Na pewno wierzę w rozwój. W każdym aspekcie. Bo to odczuwam, w każdym aspekcie. Im więcej się rozwijasz, tym bardziej wiesz, a nie wierzysz. Wiara zanika. To zauważyłem u siebie.

7

Odp: Pytanie w co wierzycie

Dodając, że jakbyś słyszał czasem kogoś to wolał byś by kosmici skasowali tobie pamięć o tym. Wyobraź sobie, że z tobą np. tak mogło być.

8

Odp: Pytanie w co wierzycie

Ja przez to chciałem napisać, że nie każdy jest choćby psychicznie gotowy, na takie wrażenia. smile

9

Odp: Pytanie w co wierzycie

Krykers napisał/a:

I nagle dostajesz telepatycznego strzała. Myślę że dlatego zablokowali ci taką możliwość, bo taka terapia szokowa, może się źle skończyć. Myślę że mógłbyś zrobić krzywdę wielu ludziom. Dlatego jak się ma takie umiejętności, warto uważać. Są telepaci na ziemi, co nic im nie jest blokowane. Umieją czytać w myślach, nadawać myśli, ale sa rozważni.

Tacy ludzie są pod obserwacją - tak więc nie ma ryzyka. Jeśli coś takiego by się przytrafiło, to oczywiście obwinianie takiego strzelającego nie-fizycznymi energiami będzie, jednak tak naprawdę nigdy nie będzie to coś, co by nie było zaplanowane.

Tak samo jest z pamięcią. Kosmici, a raczej powiedziałbym, że istoty, które rządzą tym planem przede wszystkim, non stop manipulują pamięcią, i nie tylko w jedną stronę: tzn. powodują zarówno utratę pamięci, jak i przebłyski przypominania sobie niektórych rzeczy.

10

Odp: Pytanie w co wierzycie

Nie wszystko da się zaplanować. Nawet jak są manipulacje, i wpływy, o których piszesz, to te istoty, które to robią, nie są nieograniczone, i wszechwiedzące. Jest wolna wola, i ty jesteś tego przykładem. Poszedłeś pod prąd, i co oni mogli zrobić? smile Sam się im wyrwałeś.

Ale ok. To nie tak że chciałem "najechać" na Felio, tylko wyrazić swoje zdanie. Nawet go nie krytykuję, bo każdy jest, jaki jest. Uważam jednak że warto bardziej uważać.

11

Odp: Pytanie w co wierzycie

Według mojej wiedzy moja siłowa dusza (wg strony 6 gęstość) zbyt wcześnie się aktywowała bo powinienem mieć mózg telepaty z 5 gęstości a tak nie jest. Dlatego byłem głośny dla innych bo moja siłowa dusza ,, rozerwała " mózg telepatycznie.

12

Odp: Pytanie w co wierzycie

Ja ci Felio współczuję, bo to wygląda na nieciekawą sytuację. Na pewno ja bym nie chciał tak mieć. Mam nadzieję że się jakoś trzymasz.