31 Ostatnio edytowany przez martwa_cisza (2010-06-20 18:03:58)

Odp: Projekt Cheops

Eh Istnienie:) Ty to jesteś mądra głowa big_smile
Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Zwróć tylko uwagę jak on ściąga tłumy, które niemalże go wielbią, pewnie łożą też na ten cel kasę, sama kiedyś chciałam to zrobić. Niektóre przekazy są do przyjęcia, mówi nawet konkretne rzeczy, ale to zniecierpliwienie i rozdrażnienie w głosie mnie odrzuca.

32

Odp: Projekt Cheops

Tobie kochana rozumu też nie brakuje. Dobrze zauważyłaś naciągactwo. Dziwi mnie tylko, że ludzie dają się łapać na takie rzeczy. No ale ja też pewnie daję się łapać na wiele innych wymysłów i nawet nie zdaję sobie sprawy z tego  big_smile  Plus jest taki, że jestem poniekąd tego świadoma.

33

Odp: Projekt Cheops

en-ki jak sie nie myle bo nie jestem pewny zakonczył swoją działalnosc ratowania ziemi,no chyba że miał czas do 11 roku to wtedy jeszcze cos moze zadziała.Nikt nie wie do końca co ma na celu en-ki jedno jest pewne czy chce czy nie transformacji nic nie zatrzyma.

34

Odp: Projekt Cheops

"Chciałbym zapytać o projekt Cheops


- A co chcesz wiedzieć ?


Jakie on ma znaczenie dla ludzkości ?


- Szczerze, to żadne. Albo prawie żadne.


To, co ta Lucyna Łobos kłamie ?


- Nie kłamie tylko fantazjuje. Faktycznie piramidy zostały zbudowane w określonym celu, ale nie po to, żeby chronić przed rokiem 2012.


To po co ?


- Zastosowanie były różne. Generalnie jest to koncentrator energii. Kto umie nim sterować ma dostęp do sporego źródła energii.


Masz na myśli energie elektryczną ?


- Dobrze wiesz, że nie. Czystą energię.


Tak, żeby można tworzyć materię ?


- Między innymi. Także dokonywać potężnych zmian w świadomości.


Czyli kontrolować umysły ludzi.


- Jeśli nie znają mechanizmów kontroli, to tak.


Czyli to taki atlantydzki projekt panowania nad umysłem ?


- Też. Jak powiedziałem jej zastosowania były różne.


Wróćmy do projektu Cheops. Czyli Ziemia nie zostanie uratowana przez działania grupy Lucyny Łobos.


- Takie działanie, to nie sądzę. Zresztą Ziemia sama się uratuje tylko może to być kosztem przynajmniej części jej mieszkańców. A ku pewnej części radości.


Czyli mówisz o przejściu do IV gęstości.


- A masz jakieś co do tego wątpliwości ?


Szczerze to nie. Ale inicjatywa Cheopsa nie powstrzyma katastrof ?


- Jakiekolwiek i gdziekolwiek katastrofy musi powstrzymać świadoma część ludzkości czyli ty również. Jeśli ludzkość będzie działała tak dalej w tak niemądry sposób to Ziemia i Słońce zrobią z tym porządek, tylko ten porządek, bardzo może niektórym się nie spodobać.


Pewnie głównie oligarchii rządzącej.


- A także większości cicho jej popierającej. Albo się przebudzicie, albo zostaniecie brutalnie wybudzeni."

ze strony - [url]http://dotykabsolutu.blog.onet.pl[/url]

chciałam tylko dodać, że jak przy czytaniu PCH doszłam do miejsca, gdzie poprosili o pieniądze na "ratowanie świata" to natychmiast zrobiłam się więcej niż ostrożna...

35

Odp: Projekt Cheops

Dzięki Marta, że to wkleilaś smile Czytam tego bloga systematycznie, ale do tego momentu jeszcze nie dotarłam... Thx a lot :*

36

Odp: Projekt Cheops

Czy słyszeliście już o Projekcie Cheops? Celem osób do niego należących jest doprowadzenie do badań archeologicznych na terenie Egiptu i odkopanie dwóch niezwykle ważnych obiektów: Wielkiego Labiryntu opisanego przez Herodota, oraz grobowca faraona - budowniczego Wielkiej Piramidy.

Podczas poprzedniego przelotu planety Nibiru, tj. 12 i pół tysiąca lat temu, Ziemię nawiedził kataklizm, który spowodował Wielki Potop oraz zagładę cywilizacji atlantyckiej. Cała spuścizna wiedzy Atlantów została sprowadzona do ziemi egipskiej, gdzie miała przetrwać ku przestrodze i pouczeniu potomności na powtórzenie cyklu. Od tego momentu EGIPT przechowuje KLUCZ wiedzy i mądrości na obecny czas nadciągającego zagrożenia. W zapisach tych znajduje się nie tylko historia tamtych dni, ale również wiedza dla współczesnych ludzi nauki. Czas powrotu Nibiru został wyliczony i przekazany ludziom nie tylko w starożytnych zapisach egipskich, ale też przez inne cywilizacje. Tę wiedzę przekazali Majowie, Sumerowie oraz inne dawne kultury. Jest to wiedza, która nie tylko mówi o Przeszłości, ale daje wskazówki do przetrwania dla ludzi żyjących współcześnie. Nie tylko naukowcy, ale ogrom ludzi na całej Ziemi głęboko poszukuje zrozumienia obecnej fali kataklizmów oraz ratunku na rok 2012!

Pierwszy krok to wydobycie mumii Budowniczego, w której znajduje się urządzenie czyli KLUCZ DO SYSTEMU. Następnie – EGIPCJANIE, jako spadkobiercy tej Tajemnicy ludzi i Ziemi, mają przenieść mumię Króla Khufu do sarkofagu w Komnacie Króla. Po wykonaniu rytuału złożenia mumii Budowniczego do jego sarkofagu, wszyscy ludzie będą musieli opuścić Piramidę. Trzeba wiedzieć, że Komnata nazwana przez ludzi „odciążającą”, która znajduje się dokładnie nad Komnatą Króla jest tzw. „Komnatą Połączeń”. Poprzez nią dokonuje się wysyłanie sygnałów pomiędzy Ziemią, a kosmiczną bazą, z której Ziemia otrzyma energomagnetyczną osłonę. Kiedy mumia Króla Chufu znajdzie się w sarkofagu – pierwszy sygnał wyjdzie z urządzenia wmontowanego sercu Budowniczego i zacznie pulsować. Te impulsy odbierze główne urządzenie rozsyłając sygnały w Komnacie Połączeń. Stąd zostanie wysłany sygnał do bazy macierzystej na planecie Aszun z informacją, że Piramida otrzymała KLUCZ. Kiedy baza macierzysta otrzyma tę informację, dopiero wtedy zostanie wysłany sygnał na Marsa, gdzie znajduje się główny kosmiczny agregator przygotowanej dla Ziemi energii do zabezpieczenia naszej planety. Po odebraniu sygnału na Marsie, zostanie przesłany sygnał do Ziemi zezwalający na uruchomienie agregatora planety Ziemia. Poprzez urządzenie rozdzielcze w Komnacie Połączeń, podziemny agregator Ziemi otrzyma pozwolenie na otwarcie kanałów w Piramidzie do przepływu energii z Kosmosu.

Co myślicie o Projekcie Cheops.

PS: [url]http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd=[/url]

37

Odp: Projekt Cheops

Bajdurzenie do kwadratu.

To byłe forum PCh [url]http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php[/url]
link znikł z strony głównej, a do to dlatego że forumowicze wykazali się zbyt inteligentni na to aby dać się nabrać Pani Lucynie.

Poczytaj dział sesje z Lucyną Łobos. Pewnie znajdziesz też tam Moje wypowiedzi. Przekładanie dat pojawienia się Nibiru itp. itd. można by książkę napisać o tym wszystkim. Jedno wielkie kłamstwo, wyzysk i zabawa w piaskownicy w Egipcie.

38

Odp: Projekt Cheops

Bajdurzenie czy nie jest to inne spojrzenie na sytuację i jak w każdej bajce jest tam zapewne ziarno prawdy. Dla mnie piramidy to "biblioteki wiedzy". By z nich skorzystać trzeba znać "hasło" by wejść do środka. I nie trzeba jechać do Egiptu by wejść do piramidy. W europie też są piramidy i to starsze i większe niż tam. Nie znasz hasła to błądzisz po korytarzach ;-)

39

Odp: Projekt Cheops

Xin napisał/a:

Czy słyszeliście już o Projekcie Cheops?

Tak, słyszeliśmy. Dużo się mówiło w swoim czasie o tym, że to wierutna bzdura.

Xin napisał/a:

Podczas poprzedniego przelotu planety Nibiru, tj. 12 i pół tysiąca lat temu,

Dla mnie samo wspomnienie o Nibiru natychmiast dyskwalifikuje już cały ten Projekt od strony ideologicznej. Natomiast popieram inwestowanie w wykopaliska archeologiczne.

40

Odp: Projekt Cheops

Przezorny zawsze ubezpieczony. To, że Hejal powiedział, iż rok 2012 nie będzie w żaden sposób inny od reszty, nie znaczy, że to prawda. A może nasz przyjaciel wie, że ta misja się powiedzie, a większość ludzi nie zwróci na to uwagi. No bo przecież nic się nie stanie - zagrożenie minie, konsternacja zaniknie, a strach w mgnieniu oka odejdzie w zapomnienie.

Przecież tak właśnie może się stać. Wszystko jest możliwe. A później nadejdzie rok 03.02.2029 - wtedy zakończy się oddziaływanie Ery Ryb a oddziaływanie Ery Wodnika osiągnie moc 100%.

Jedno jest pewne - wszystko skończy się dobrze. Wiem to. I wy wszyscy też. Bo przyszłość należy do nas. Świat jest taki piękny. Cieszmy się nim - nie myślmy o żadnym roku 2012. Co ma być, to będzie. Naszą jedyną rolą jest tylko wierzyć, że wszystko będzie w porządku.  A jeśli będziemy co do tego przekonani, to tak będzie. Doceniajcie to głębokie piękno tego świata. Wszystko jest piękne, wystarczy tylko umieć dobrze spojrzeć.

41

Odp: Projekt Cheops

PH - moim skromnym zdaniem tongue proklamuje  "Nowy Wspaniały Świat" Illuminatów ... czy tam innych artystów z czarnego teatru...
to mgliste światełko pseudowolności dla naiwnych i trwożliwych dzieci Ziemi- prowadzące prosto w przepasć niewoli...
30% prawdy, 70% kłamstwa - 100% manipulacji - ot, "projekt heops"

42

Odp: Projekt Cheops

dobrze ujete- powiedzialbym bardzo dobrze ujete akszamlar- projekt hejhops ma w sobie elementy prawdy ale nie prowadzi ona w zadnym dobrym kierunku.
Pozdrawiam

43 Ostatnio edytowany przez Athelus (2011-01-30 17:42:39)

Odp: Projekt Cheops

Projekt Cheops jest prowadzony przez En - ki który jest członkiem Wielkiego Białego Bractwa tylko inteligentni ludzie to dostrzegają. Anunaki -  nie ma nic złego w tym słowie smile  Projekt Cheops i ludzie oświeceni mają ze sobą dużo wspólnego. nie dostrzegacie tego bo nie zniszczyliście swojego systemu energetycznego a Hejal wam go podtrzymuje:) nie wiem o co mu chodzi Hejal chce być autorytetem autorytetów niema.