1

Temat: Czego się dowiedziałem od kosmitów

Wizja Hejala z gęstościami się zgadza choć ja bym to nazwał hierarchią duchową.
Hejal pisał, że nie każdy zdobędzie w duszy zapis umożliwiający zostanie gwiezdnym ogrodnikiem. To prawda ale pisałem, że część dusz ma więcej energii i zostaje demonami od klasy 1 do 5. Mają te dusze przywilejowane bardziej wcielenia materialnie (są na tym samym poziomie rozwoju co zwykłe dusze pomimo, że posiadają więcej energii).

Dostałem też chryje za marzenia o siłowej federacji galaktycznej (taką konkurencja pojawiła mi się w głowie). Federacja o której myślałem miała wprowadzać dobre systemy siłą (np siłą zakończyć prawo karmy).
Okazało się, że istoty 5 gęstości najpierw mają wojenny rozwój duchowy a potem w erze kosmicznej mają pokojowy rozwój (dusza telepatów wymusza pokojowe działania). Ale wracając do siły.
Na początku dusze 6 gęstości mają siłowy rozwój duchowy.
Uczą się używać siły z rozwagą. Potem jest rozwój nie w federacji galaktycznej a w wyższym porządku który czasami używa siły jak jakaś niższa rasa go zaatakuje.

Według mojej obserwacji rzeczywistość duchowa jest pomiędzy wizją Hejala (prawdopodobnie na serio ma kontakty z kosmitami którzy jednak nie mówią mu całej prawdy) a reptilianami.
Wyższy porządek jest podzielony na państwa kosmiczne gdyż jest to naturalny porządek rzeczy.

Ludzie mają przejść na ewolucje pokojową dlatego kosmici okłamują Hejala by wzmorzyć w nas jego potrzebę. Istoty 6 gęstości prowadzą między sobą wojny energetyczne które zamiast zabijać paraliżują ,, boleśnie

2

Odp: Czego się dowiedziałem od kosmitów

W innym poście pisałem, że prawo karmy nie miało wpływu na tempo ewolucji duchowej na szczęście. I mamy przejść podwójną ewolucje duchową bo przechodzą demony na wyższy poziom duchowy. Także spoko jest bo wiele dusz w naszym systemie prawdopodobnie jest nowa. Od kosmitów się dowiedziałem, że moja demoniczna dusza nie zna poprzedniego systemu więc nie narzekam na zdegenerowane dusze a prawie karmy bo to się kończy.

3

Odp: Czego się dowiedziałem od kosmitów

Ja myślę, że chciał zobrazować nam to, tak przykładowo, ale raczej to tak nie wygląda. Chyba to jest bardziej złożone. Jest tyle dusz, że np pomiędzy jednym poziomem, a drugim, może być ze 100 pomniejszych poziomów, które trzeba pokonać. Przynajmniej tak mi się wydaje. Ogólnie, myślę że sprawa z gęstościami, jest bardziej różnorodna, i skomplikowana.

4

Odp: Czego się dowiedziałem od kosmitów

Też tak myślę, że wiele rzeczy nie wiemy.