1 Ostatnio edytowany przez Felio (2021-07-17 17:01:45)

Temat: Pytanie do Hejal i innych. Kim jestem?

Załóżmy, że mam gołe myśli i wszyscy w okolicy wiedzą o nich i przez to mnie nie lubią bo to uciążliwe dla obu stron.
Jak oglądam polityków z Polski na żywo (albo zza granicy) też mnie słyszą.

Ale z jakiegoś powodu mnie nie porwali do laboratorium.
Dlaczego?
Jestem opętany i mają zakaz od swoich demonicznych panów ingerencji?
Może byłem kiedyś jednym z nich przez co ponoszę karmiczne konsekwencje, ale było by to paradoksem bo w tym wcieleniu interesuję się rozwojem duchowym (znudziły mi się niskie wibracje bo miałem już pieniądze i władze w poprzednich życiach?)
Mam także deformacje przez wadliwe DNA.

Czy może jestem gwiezdnym wędrowcem, albo duszą co ewoluuje i odblokowała możliwość mowy myślami ale bez przełącznika.

Czy może duszą z innego wymiaru zainteresowana systemem karmiczny oryginalnym w tym wszechświecie, a nie stety nie potrafiłem dostosować się do zasad panującego wszechświata.


I najważniejsze. Dlaczego mnie tylko słyszą? Jednego na 8mld ludzi?
Czy jestem najsilniejszym telepatą na planecie i jak inni mówią zagłuszam ich? Czy taka jawna telepatia masowa jest unikalna.

A może zostałem zaprogramowany przez wyższe rasy jako narzędzie do podnoszenie wibracji.

A , może jestem istotą niematerialną  która wcieliła się na ziemię by podjąć decyzję na podstawie doświadczeń by pomóc zdjąć system karmiczny.
Może bardziej rozwinięte dusze są bardziej produktywne w emocje? I chciałbym zwiększyć ich produkcję?
W końcu idzie to na tworzenie nowych światów i wszechświatów.


Pomijając sny co się spełniają , ale zazwyczaj częściowo. Czy znikąd wiedza jak myślę nad jakimś zagadnieniem pojawiająca się w głowie.

2 Ostatnio edytowany przez Krykers (2021-07-17 17:45:22)

Odp: Pytanie do Hejal i innych. Kim jestem?

Nie wiem. Może wszystko jednocześnie. smile

Masz dylemat, ale nie skupiaj się na tym za bardzo, bo oszaleć można, od takich myśli. Sam najlepiej wiesz, kim jesteś. Nikt ci nie odpowie, skoro sam do końca nie wiesz. Wycisz się, a prędzej czy później odpowiedź sama może przyjść. Na pewno nie pomoże ci natłok myśli, tylko medytacja.

Radziłbym ci te umiejętności telepatyczne jakoś ograniczyć, żebyś nie miał "gołych myśli". Oczywiście zakładam że mówisz prawdę, a jeżeli nie mówisz, to trudno. smile