1 Ostatnio edytowany przez waclawm (2018-12-04 17:54:49)

Temat: ogledne wyrownywanie Obłędnych obietnic

w obliczu braku zajecia, a takze  ciagu indoktrynacyjno - powielajacego odcinkowa oPowiesc przesmiewczo - - dededykowana pokoleniu 100 dwadziescia tysiecy lat po tej grotesce plus


łącze logicze ak_Iywne za dziewiec minut

transmisje ukonczone .<


od 35 roku egzystencji - pozostali won do nauki


z uwagi na toksyczna wartosc zbilizajacej sie serii sekciarskich sezonow wyborczych ktore powodowaly po wielokroc niestabilne stany regresywne rozwoju pozycja nieco mniej przygnieciona nimbami transparentow w stylu konstytucja wieszanymi na strachach na wroble, cokolach, wiecach dla uposledzonych intelektualnie w ramach szkolnictwa bazujacego na mistyce parlamentoodtworczej charakterystycznej nawet dla nie majacych wlasnych pogladow

nie WYRAZAM zgody na korzystanie nikomu poza autorem w odleglej rzeczywistosci ktora moze sie wydawac nieprawdopodobną
NIE mam ochoty na debatowanie o tym jak oplacic moje poczynania
NIE mam nic wspolnego z ludzmi rozumianymi jako popychadla dymane przez wybieranych w kuriozalnych groteskach wyborczych nadetych bufonow
NIE mam nawet promila zainteresowania by utrzymywac medyczne przybytki w ktorych liczy sie kasa , zamiast petentow czy sensownego toku podejmowania decyzji

NIE mam nic wspolnego z kosmiczna polityka oblakanych klaunow produkowanych w celu dominowania w obliczu zaglady idei ewolucji .
NIE interesuje mnie czy ktos zrozumie tresc, przeslanie albo nastepstwa irracjonalnych bledow do ktorych mizdrza sie humanoidalni oraz prozaiczna nienawisc tkankowa innych do siebie .

Wreszczcie. Mam w czterech literach, koncÓwce kosci ogonowej, dwoch kregach godowych oraz palcu do ukazywania znaku komunikacji w formacie f.. o ... f czy ktokolwiek wyciagnie wnioski.

nie Od ) niestety( zowna | wciaz \  kreatorka Kul Świadomosci

linki nie sa nieZbedne - znikna za niebAwem


czas na trzy wizje przyszlosci

pierwsza
obowiazkow zamiast rozwoju

II
polityki zamiast logiki

oraz
/ 3
enikoElokonceptualistyki


wektory
\ zbiezne
rok 158000\



(p
Koncern z kapitałem O ) RoDO - nie pozwala na podawanie calosciowej skladni | po przejeciu przez instytucje partii wlasnosciowej na litere druga po o ( zakaz uzywania nazw po partiach politykow zgodnie z zasada kast nadzorcow słow kluczy (  wciaz toczy procesy intelektualne przez trybunalami arbitrazowymi  UPAd - united party of absurdy demokracy


odnosnik pogladowy na rzeczywistosc
< \^  >

logi przekazow dOprowadzajac do zaburzen intelektualnych MoDe ( maszyna odpowiedzialnej Doktryny eWolucyjnej) zabierały wciaz zbyt wielka ilosc energii kompozycyjnej

% 3

komitet przesmiewcow zwany "Wyzwoleniem pogruchotanych przetwornikow ,, przywodzac w wiecach wywrotowych mroczną przeszlosc knuwszy w przestrzeni medialnej w jaki sposob przeprowadzic agitacje osmieszajaca , zas winą za nieuprawnione uzywanie przesmiewczej podprogowej wiesci  mataczacej obarczyc dwie z' parLaskoidalnych  półkul Potencjalu przeLiczen Intelektualnych  'pakietu Era czterdziesci Jeden seliO  - najbardziej progresywnie zapowiadajacych sie z unikalnych programów skalarnych skali O. Opatrznosci optymistycznej i ( a ) jakze Oddzielnej sugestywnej  odpoWiedzialnosci .   


II   w 150000 roku ostatnia z parti politycznych zakonczyla dzialalnosc. Humanoidzi odchodzac od indoktrynacji nie moga wciaz pozbyc sie potrzeby przeanalizowania kiedy umknelo im ponad 100000 lat z ewolucji. Ponadto nie ma placowek socjologicznych . Za to powstaly strefy dla zdegenerowanych przez hasla wyborcze. 


preludium przedostatniej korekty Introwertykow

jedenascie prob i zadna zakonczona powodzeniem.
jak dwunasta przetworzyłaby to cos co pozostalo w nostalgicznych skowytach piewcow prostactwa ?
kim chcielibyscie byc gdyby poszanowane zostaly chocby ponoc WAsze nastoletnie z poczatku niezbyt toksycze latorosli ?
i tyle o tym co bylo w momentach gdy ta Planeta miała na nazwisko Godne Życie ?
Zas w obecnie pojmowanej polityce Groteska Egzystencjalna generowana przez zidiocialnych w toku manipulowania kreatur pozbawionych przyszlosci .



                                                                    waszA Adaptatorka Roztropnej
                                                                      wielotorowej Mysli
                                                                   przySzłości ktorej  mozecie nawet
                                                                  nie spodziewac sie w najsmielszych
                                                                                        OczeKiwaniach
                                                                przypis aut autonomicznej Analityki