1 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2018-04-07 18:06:27)

Temat: Kara Śmierci?

Wczoraj udałem się z nowo poznanymi osobami do knajpki. W pewnym momencie pod czas naszej rozmowy, ktoś podrzucił temat kary śmierci za "złe" uczynki. Wiele osób z tego grona było za lecz ja osobiście byłem temu przeciwny. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

2

Odp: Kara Śmierci?

Też nie jestem za karą śmierci. Przez takie działania, nasz świat wygląda tak jak wygląda. To przesunięcie problemu, a nie próba naprawienia. Ludzie negatywnie myślą, często zawistnie. Taki przestępca, też raczej nie pokocha nikogo, bo nie ma szansy się uspokoić. I w następnym wcieleniu to samo. Nie mówię od razu o jakimś pokochaniu osobników, którzy dopuszczają się strasznych rzeczy, jednak co się dzieje z nami, osobiście, kiedy nienawidzimy? Jak to na nas wpływa, i na nasze otoczenie? Jak to wpływa na ludzi, którzy oglądają takie wiadomości, i życzą komuś jak najgorzej?

I jeszcze media. No od kiedy przeczytałem dzieło pana admina, na wiele rzeczy widzę inaczej, niż np 5 lat temu. Media, telewizja, gazety, radio, podsycają te emocje. Budzą oburzenie, i negatywne emocje u odbiorców.

A wystarczyłoby odpowiednie podejście. I tyle.

3

Odp: Kara Śmierci?

waclawm napisał/a:

- mozna w ramach unieczynniania genow rozwazyc jesli np. strzelal z lewej reki obciąć pierwszą cześć palca pociagajacego za spust
- oraz zmienic diete na 14 lat aby nie powodowala checi popelniania dzialań irracjonalnych ( kompilacja dan i portaw ktore najmniej odpowiadaly gustowi kulinarnemu )
- i inne

No proszę, proszę. I to by go zmieniło. Ciekawe.

Lepiej już "innych" nie pisz. Od tej pory będę miał ostrożność co do Ciebie. Nie bierz tego do siebie. To jest jak najbardziej racjonalna decyzja.