91

Odp: Śmierć duszy ból duszy

Hejal i Emmeline. Ciekawa konwersacja. Kiedyś ją czytałem, ale jakoś niezbyt zwróciłem na to uwagę. Ciekawe jest to, że egocentryczna Emmeline poruszała coś, dzięki czemu Hejal wyciągnął wnioski o np wskrzeszanie duszy, za pomocą podróży w czasie. Tutaj chciałbym zauważyć, że niższe istoty mogą też wskazać jakieś ciekawe zagadnienie, wyższym istotom. To że jest się na niskim poziomie rozwoju, nie świadczy o tym że jest się złym, i że jest się czego wstydzić. Po prostu jesteśmy, i mamy drogę przed sobą.

Wacław. Nie mam ochoty z wampirycznymi niskimi wibracjami.

I teraz jestem już bezpieczny? Myślę że musiałbym się wyzbyć wątpliwości, co skuteczności tej metody.

92

Odp: Śmierć duszy ból duszy

Dobrze Wacław, rozumiem. Dzięki za odpowiedź, miłego dnia. smile

93

Odp: Śmierć duszy ból duszy

Ojjj Wacław, za bardzo się bulwersujesz chyba. Weź trochę na luz, szczególnie kiedy nie każdy widzi tego co Ty, i w taki sam sposób jak Ty. Tam gdzie Ty nie widzisz sensu, a wręcz widzisz brednie, inni widzą wręcz odwrotnie. Może się mylą, albo się nie mylą, wszystko to zależy od tego jak kto postrzega. Nie chcę żebyś się rozczarowywał, kiedy ktoś Ciebie nie zrozumie, albo zrozumie na opak.

Jeszcze raz, dobrego dnia życzę. smile