1

Temat: Prośba o rozmowę z Halejem

Piszę tutaj, gdyż wiadomości prywatne na tym forum nie działają, wyskakuje cały czas jakiś błąd o kod zabezpieczający. Liczę na to, że autor książki się odezwie do mnie w jakiś sposób, lub ktoś z was poda mi dane kontaktowe do niego. Poniżej wklejam treść wiadomości prywatnej którą miałem zamiar mu wysłać:

Dobry wieczór. Jestem bardzo zainteresowany tematyką sytuacji naszej planety z perspektywy kosmicznej. Czytałem Pana książkę i choć jest bardzo ciekawa, to odnoszę wrażenie, że ocenia Pan ludzkość zbyt surowo i nie zdaje Pan sobie sprawy że jesteśmy więźniami na tej planecie. Więźniami archontów, z grupy Chimera, którzy traktują nas jak pożywienie w filmach z serii Matrix. Ponadto, jestem gwiezdnym wędrowcem, jest mi źle tutaj, nie wiem jaka jest moja misja i chciałbym wiedzieć jak uciec z tej planety bo strasznie cierpię. Lub chociaż po co tu jestem i jak mam czuć się tu dobrze.

Czy możemy porozmawiać na żywo na Discordzie, Zoomie, Skype lub innym komunikatorze, albo chociaż tutaj?

2

Odp: Prośba o rozmowę z Halejem

Skoro tutaj jesteś, to znaczy że jest tego jakiś powód. Inną sprawą jest to, co jest przyczyną tego dlaczego tutaj jesteś i czy było to twoim osobistym wyborem...

3

Odp: Prośba o rozmowę z Halejem

@szszymon14

Nie. Ale są na forum inne osoby, które mogą pomóc Ci rozwiązać Twoje problemy, jeśli zechcą.

4 Ostatnio edytowany przez szszymon14 (2023-01-24 14:30:52)

Odp: Prośba o rozmowę z Halejem

Hejal napisał/a:

@szszymon14

Nie. Ale są na forum inne osoby, które mogą pomóc Ci rozwiązać Twoje problemy, jeśli zechcą.

A dlaczego nie? Zazdroszczę Panu, Pana wiedzy i doświadczeń, a jednocześnie szukam pomocy.

5

Odp: Prośba o rozmowę z Halejem

ka-nu napisał/a:

Skoro tutaj jesteś, to znaczy że jest tego jakiś powód. Inną sprawą jest to, co jest przyczyną tego dlaczego tutaj jesteś i czy było to twoim osobistym wyborem...

Jest wiele powodów. Chcę poczuć się co najmniej znośnie. Chcę uciszyć głos ego. Pragnę spotkania z kosmitami. Chcę na chwilę wyrwać się z Ziemi. Pragnę uświadomić Pana Haleja że stan wiedzy jest niezgodny z tym co głosi inny ambasador kosmitów, Plejadan - Cobra. Ze strony http://2012portal.blogspot.com/. Chcę przyspieszyć zmiany na Ziemi, wyrwać się spod wpływu matrixa, i mieć pewność że nie wariuję, tylko że istnieje coś takiego jak Konfederacja Galaktyczna, pamięć z poprzednich wcieleń. Chcę żeby Bóg pomógł rozwiązał za mnie problemy, żeby informacje od niego docierały do mnie, chcę się czuć z nim połączony, chcę czuć miłość.

6

Odp: Prośba o rozmowę z Halejem

Ponieważ:

1. Jestem bardzo zajęty innymi sprawami, które są dla mnie bardzo ważne i na nich koncentruję każdą wolną chwilę.

2. Dyskusje na zaproponowane tematy bardzo mnie nużą. Wiele ich zaliczyłem i jestem nimi zmęczony. Nie chcę nikomu niczego udowadniać i do niczego na siłę przekonywać.

3. Pomoc możesz uzyskać u wielu innych osób, które mogą być bardziej pomocne ode mnie.

4. Gdybyś naprawdę szukał pomocy, poprosiłbyś o nią kogokolwiek, także innych użytkowników forum, a nie wymuszał mojej uwagi.

5. Etap odpowiadania na pytania forumowiczów dawno zakończyłem, o czym komunikowałem.