1

Temat: Zwierzęta domowe oraz oraz szczęście 5 i 6 gęstosci.

Zacznijmy od zwierząt a może i nawet roślin.

Wiemy, że rośliny odczuwają stres i radość z opalania promieniami słonecznymi.

Zwierzęta jak owady czują ból , potrzebę odżywiania.

Proste zwierzęta stadne jak rybki akwariowe czują dziecięcą radość z ruchu opartą na adrenalinie. Czują też instynkt stadny i jak zobaczą opiekuna to odczuwają w stosunku instynkt stadny.
Być może instynkt stadny wobec człowieka idzie rozbudzić u gadów ale nie mam praktyki z nimi.

Gryzonie jak świnki morskie czy koty wzbudzają różową miłość. Jest to miłość egoistyczna najłatwiejsza do odczucia.

Natomiast psy wzbudzają czerwoną miłość bezinteresowną. Opiekować się takim stworzeniem nie jest łatwe gdyż ta miłość jest skomplikowana. Wymaga 10x więcej uwagi niż miłość np. kota.

Teraz o gęstościach. Może mi się wydawać ale 5 gęstość to będzie czas gdy ludzkość wybierze. Będzie się odżywiać albo energią szczęścia i różowej miłości albo nienawiści i agresji. Z agresywnymi rasami nie ma co gadać.
Dopiero 6 poziom to poziom bezinteresownej miłości. Rasy te są tak nią zalewane, że wolały się odgraniczyć od nas w federacji galaktycznej. By żyć w stanie miłości i nie myśleć o niski energetycznych wojnach i kradzieżach co są dla nas prymitywów.

Takie mam odczucia. Rasy galaktyki nie zebrały się że strachu przed nami. One się zebrały razem byśmy nie zaburzali ich miłości. Niskie wibracje przerywają wyższe co unieszczęśliwia te istoty.