181 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2021-12-21 14:31:05)

Odp: Koronawirus

[url]https://www.mp.pl/pacjent/choroby-zakazne/choroby/inne-rodzaje-zakazen/157678,choroby-wywolane-przez-priony[/url]

Tak w skrócie będą wyglądać zaszczepieni w niedługim okresie, w zależności od siły układu immunologicznego (65%), bo 5% będzie śmiertelnie chora w przeciągu najbliższych 2 lat. Niektórzy już odchodzą z tego świata, tylko nie mają świadomości co jest przyczyną. Sceptycyzm jest jak najbardziej wskazany, ale przed szczepieniem, a nie po nim, bo choroba wywołana przez priony jest praktycznie NIEULECZALNA, współczesna medycyna może łagodzić objawy, ale nic więcej nie zrobi.

ganc2 napisał/a:

Czy wrócimy do normalnego życia - myślę że tak, pragmatyzm z czasem zwyciezy, aczkolwiek nie szybko.

Moim zdaniem nie wrócimy, zwłaszcza z takim podejściem jak TWOJE. Jeśli nic z tym nie zrobimy to niedługo będzie pozamiatane i nie będzie do czego wracać. Jeśli jeszcze masz jakieś złudzenia, to przyszły rok pokaże, jak bardzo się mylisz.

182 Ostatnio edytowany przez Antares (2021-12-20 18:57:55)

Odp: Koronawirus

Zgadzam się z Małgosią: dowolny sposób wykazania zaszczepienia (także pozornego), w tym kupno podrobionego paszportu (podobno celowo są podrabiane przez te same instytucje, które je legalnie rozprowadzają - by namierzać oszustów), jest działaniem krótkowzrocznym - a to dlatego, że i tak ostatecznie prowadzi do celu, który zakładają architekci tego programu (szczepienia są tylko 1 z wielu elementów - już opisywałem inne elementy w poprzednich postach, nie będę powtarzał). Czyli, że ludzie pogodzą się z KONTROLĄ (to jest tak naprawdę celem) paszportów i szczepień. A to jest właśnie wstęp - ten pierwszy krok, który MUSZĄ wykonać - do kontroli całego społeczeństwa. Następnym będzie powiązanie paszportów z walutą elektroniczną (cbdc), tj. nie będziesz mógł nic kupić, jeśli nie posiadasz odpowiedniej "karty" (której posiadanie oraz ilość "punktów zaufania" będzie zależeć od tego, ile spełnisz zachcianek władzy) - odnosiłem się do tego tutaj:

Antares napisał/a:

dopóki nie zgadzasz się na pierwszy krok, nie będą mogli zrobić następnego

"Sceptycyzm wskazany" to jeszcze bardzo łagodne określenie, jeśli spojrzeć na to, co się dzieje.

Ale faktycznie może być tak, że jak pisze ganc2, że zostanie podwyższona cena preparatów, niczym w przypadku strategii dilerów narkotyków (pierwsze dawki są za darmo) - dla tych "uzależnionych" z przymusu.

Jeszcze jedno: NIKT nie może was przymusić do szczepień. Nie ma takiej możliwości prawnej, bo jest to regulowane konstytucją. Dlatego rząd działa tak na granicy prawa, by go nie przekraczać, i dlatego nie mamy przymusu. Polacy są zatem w bardziej komfortowej sytuacji, i jeśli ilość niezaszczepionych będzie wysoka (a tak jest, bo trzecia dawka praktycznie przeszła bez większego odzewu - są to naprawdę małe wartości), rząd ma związane ręce z prawnego punktu widzenia. Dlatego próbują teraz przepchnąć ustawę o możliwości robienia testów (które także są podejrzane!) i weryfikacji szczepień przez pracodawców - szacuję, zgodnie z tym co wiem, że i to się nie uda.

A tutaj ciekawa informacja o zamkniętej grupie kilkudziesięciu tysięcy lekarzy, którzy zgłaszają sobie niepodawane do publiki tzw. NOP'y, w tym kończące się zgonem:

[url]https://wolnosc.tv/lekarka-ujawnia-ciezkie-nopy-ktore-opisuja-lekarze-miedzy-soba-na-zamknietej-grupie-wideo/[/url]

Niech to będzie komentarzem odnośnie tego, na co możecie liczyć w przyszłości w szpitalach. Zatem niezależność od systemu - co opisywałem w szczegółach przez ostatnie tygodnie w innych postach - w tym od służby zdrowia, ale także zdroworozsądkowe myślenie, jak wskazała Małgosia, jest kluczem do wyjścia obronną ręką z sytuacji.

183 Ostatnio edytowany przez Antares (2021-12-22 19:32:22)

Odp: Koronawirus

[url]https://wolnemedia.net/cele-i-scenariusze-planistow-plandemii[/url]

184 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2021-12-21 16:45:18)

Odp: Koronawirus

Podpisuję się pod tym co napisałeś. Jeśli jeszcze do co poniektórych to nie dotarło, to informuję, że jesteśmy na WOJNIE O NASZE ŻYCIE i ZDROWIE.

Ze swojej strony mogę dodać, że kluczowe będzie przekonanie służb mundurowych, że biorą udział w LUDOBÓJSTWIE - ci którzy to zrozumieją będą po naszej stronie, tym którzy nie zrozumieją trzeba będzie wyjaśniać organoleptycznie. Jeśli ludzie będą stawać za sobą przeciwko policji i głupim regulacjom, wtedy władza nic nie zrobi. Olewanie zarządzeń podczas stanu wojennego tak właśnie wyglądało - coś obowiązywało, ale nikt tego nie respektował i stanowione prawo było martwe. Polacy są specyficznym narodem, to taki czynnik wsteczny, jak mawiał Hejal i w tym cała nadzieja... smile Bezmyślnie już traciliśmy wolność, jeśli nic nie będziemy robić, to znowu ją stracimy - czas najwyższy uczyć się na błędach i ich więcej nie popełniać.

185 Ostatnio edytowany przez Antares (2021-12-21 19:22:01)

Odp: Koronawirus

malgosia.wl napisał/a:

kluczowe będzie przekonanie służb mundurowych, że biorą udział w LUDOBÓJSTWIE - ci którzy to zrozumieją będą po naszej stronie, tym którzy nie zrozumieją trzeba będzie wyjaśniać organoleptycznie.

Taki rozwój wypadków również przewidzieli, i nawet już robili pod to propagandowe filmy rzekomo niezależnych, zbuntowanych żołnierzy czy policjantów, którzy opuszczali szeregi. Celem jest zrobienie czystki, tj. by usunąć wszystkich nie zgadzających się, lub za bardzo analizujących "rozkazy" z góry, jednostek tych służb. Tzn. są naciski - silne, choć nieformalne (bo nie jest to zgodne z prawem) - by wszyscy lekarze i mundurowi brali szczepionki, a jak nie wezmą, to "muszą" odejść, tak, by  zostali wyłącznie sami zwolennicy szczepionek, ewentualnie ludzie neutralni.

Inną drogą jest wprowadzenie społecznych donosów, zwłaszcza na pracodawców - tj. pracownik ma prawo donosić na niego, że nie robi np. testów lub nie wymaga szczepień. W skrajnej formie wprowadzili to w Australii, gdzie niegdyś "dobry" sąsiad donosi na sąsiada gdy ten tylko nie założył maseczki... we własnym ogrodzie, który jest odgrodzony od sąsiada (!) - gdy tak się dzieje, zjawia się cały orszak policji, a właściwie to milicji obywatelskiej, u ofiary donosu. Coś takiego pewnie będą chcieli wprowadzić wszędzie.

Jak widać, chodzi przede wszystkim o oddolne działania manipulacyjne na granicy prawa (czyli skupione na jednostkowej odpowiedzialności, karze i doraźnych nagrodach) - to najlepsza broń na zbytnio rozrośnięte społeczeństwo, które miażdży ilościowo samozwańczą "elitę".

186

Odp: Koronawirus

@Antares

Twój wpis zaciekawił portal wolnemedia.net, który ma moją zgodę na kopiowanie treści ze strony kosmita.ofp.pl. Byle czego nie publikują, więc gratuluję - przeczyta to wiele tysięcy ludzi:

[url]https://wolnemedia.net/cele-i-scenariusze-planistow-plandemii/[/url]

187

Odp: Koronawirus

Dołączam do Hejala...
Gratulacje Antares.

188 Ostatnio edytowany przez Antares (2021-12-22 20:22:22)

Odp: Koronawirus

Dzięki. Myślę, że tak naprawdę więcej jest tu wartościowych wypowiedzi innych osób, i można zastanowić się nad szerszą kompilacją w jednym artykule... Żeby nie dublować treści w 2 miejscach, wyedytowałem moją wypowiedź i zastąpiłem ją linkiem do ww. artykułu podanego Hejala.

Dodam jeszcze jedną rzecz, już zupełnie prywatnie, bez odnoszenia się do żadnych informacji: uważam, że ci, którzy prowadzą tą akcję, mają ludzkość za totalny motłoch, któremu można wcisnąć wszystko - do tego stopnia, że celowo wiele rzeczy robią tak, by mieć po prostu z tego ubaw, patrząc i śmiejąc się, że ludzie nie widzą braku logiki w poczynaniach "góry", i skaczą sobie do gardeł. Dotyczy to także rządów (rządy mają myśleć, że będą na koniec akcji nagrodzeni, a mają być największymi kozłami ofiarnymi), którymi sterują, i które otrzymują "rozkazy". Przykładowo, mówi się o fake newsach, mowie nienawiści, naukowości itd., a z drugiej strony wmawiają ludziom, że koronawirus pochodzi od nietoperza zjedzonego przez psa, tworzy się najróżniejsze podziały i ostrą narrację w mediach (i przy okazji wszystkich, którzy mają odmienne zdanie, atakują, że np. posługują się fake news'ami czy mową nienawiści), już nie wspominając o kompletnym braku obiektywizmu. wink Możecie sobie wyobrazić sardoniczne uśmieszki tych, którzy to wymyślili, gdy rozgrywają sobie tą grę na planecie, którą uważają za swoją własność. Ten plan trwa od wielu dekad, wbrew pozorom - powolne przyzwyczajanie społeczeństwa do życia w taki sposób, w jaki obecnie to wygląda, kontrolując pośrednio wszystkie służby, od służby "zdrowia" i biznesu "zdrowia" poczynając, wprowadzając m.in. takie regulacje jak codex alimentarius. I, jak już kilkukrotnie pisałem, uważam, że owi ukryci planiści żyją znacznie dłużej niż przeciętny człowiek, a nowe państwo założone pod koniec XVIII w., Stany Zjednoczone, właśnie miały być głównym ośrodkiem realizacji ich planu.

189

Odp: Koronawirus

Antares napisał/a:

Ten plan trwa od wielu dekad, wbrew pozorom - powolne przyzwyczajanie społeczeństwa do życia w taki sposób, w jaki obecnie to wygląda, kontrolując pośrednio wszystkie służby, od służby "zdrowia" i biznesu "zdrowia" poczynając, wprowadzając m.in. takie regulacje jak codex alimentarius. I, jak już kilkukrotnie pisałem, uważam, że owi ukryci planiści żyją znacznie dłużej niż przeciętny człowiek, a nowe państwo założone pod koniec XVIII w., Stany Zjednoczone, właśnie miały być głównym ośrodkiem realizacji ich planu.

Oni żyją znacznie dłużej, wykorzystują do tego zaawansowaną inżynierię genetyczną. Max Spiers o tym opowiadał zanim został zamordowany. Ludzkie DNA jest zaprojektowane w taki sposób, iż będzie wiadome jak się zestarzejesz... Wyjątkiem są mutacje. Niewiele osób wie jednak o tym, że genom można przewijać jak taśmę filmową i istnieje możliwość cofnięcia upływu czasu poprzez aktywację genów odpowiedzialnych za młodszy wiek. Oczywiście działa to tylko do pewnego stopnia, nie zrobisz z 60 latka małego dziecko, bo ciało nie wytrzyma takiego stresu i obciążenia, ale możesz np. odjąć takiemu człowiekowi 20 lat. Myślę, że właśnie w taki sposób Saleinjicy wydłużają sobie życie...

190

Odp: Koronawirus

Zebranie wszystkich ich dotychczasowych kpin z rzekomej pandemii w jednym wpisie mogłoby być ciekawym doświadczeniem. W Polsce też to obserwowałem.

191

Odp: Koronawirus

Odnośnie kpiny z ludzi, tu jest dobry przykład w jaki sposób dziennikarze w głównych mediach są tresowani (dosłownie), gdy mowa o "epidemii" - jest to jednokierunkowa, czarno-biała narracja i słowne ataki (bo to nie są pytania, wbrew pozorom - to zwykła manipulacja najniższego kalibru, tacy ludzie w ogóle nie powinni zawodowo być związani z mediami), nawet bez krycia się z brakiem obiektywizmu dziennikarskiego, który powinien cechować każdego redaktora:

[url]https://www.youtube.com/watch?v=8B5fF2E86Kg[/url]

Istotne cechy przekazów dziennikarskich to aktualność, bądź też aktualne znaczenie, oraz dążenie do obiektywizmu. Sprzeniewierzenie się obiektywizmowi traktowane jest jako naruszenie prawa prasowego oraz zasad etyki.

Zwróćcie uwagę, w jaki agresywny sposób dziennikarze (to nie jest wyjątek, to jest norma w wideo) masowo w głównych mediach atakują tego typu pytaniami bądź czepiają się każdego słówka, uzasadniając tego typu narrację i zasłaniając się przy pomocy świętości "jedynego słusznego" sposobu "walki" (podkreślam to slowo) z "epidemią" - i wszystko inne "musi" zejść na dalszy plan, każdy "ma" się zgadzać z dziennikarzem (i stojącymi za nim politykami). Oczywiście, efekt nie ma być taki, że rzeczywiście ludzie będą się zgadzać, ale, by taka biało-czarna, emocjonalnie agresywna narracja, spowodowała w społeczeństwie wyraźny podział na zwolenników i przeciwników. Zwolennikami tego typu narracji są osoby, które często same mają tendencję do skrajnych poglądów oraz jednocześnie nie są zbyt skłonni do myślenia samodzielnego - idealny materiały na bezmyślnych wykonawców rozkazów nazistów z czasów II wojny światowej.

192

Odp: Koronawirus

Rzekoma linia lotnicza, która dopiero powstała. Została głównie utworzona z osób, które odmówiły szczepienia i nie chcą się szczepić.

[url]https://www.freedomtravelalliance.com/[/url]

193 Ostatnio edytowany przez Antares (2021-12-26 14:35:20)

Odp: Koronawirus

To dobry przykład tego, jak rozgrywają tą grę: poprzez segregację sanitarną. Tak jak pisałem w przerobionej na ww. artykuł mojej wypowiedzi, chcą doprowadzić do wyraźnego podziału między obywateli "porządnych", po których stronie stoją rzekomo rządy i wielkie koncerny, i którym NA RAZIE pozwoli się żyć względnie tak jak wcześniej żyli, a "odszczepieńców", którym będzie serwowane mniej usług i gorszej jakości. Słyszałem o innych podobnych przedsięwzięciach, np. o pierwszych restauracjach tylko dla NIEzaszczepionych... Totalny absurd. Te zachęty moim zdaniem są jedynie ustawką - mają w efekcie doprowadzić do załamania się małych biznesów z powodu redukcji ilości klientów.

Np. po co mają się rejestrować wszystkie biznesy na takiej stronce: [url]https://www.freedomtravelalliance.com/travel-guide-subscription[/url]

?

Chyba tylko po to, by być na czyimś celowniku - co pewnie w rezultacie doprowadzi do łatwiejszej możliwości wyniszczenia takich biznesów. Oczywiście nie wiem tego na 100%, nie chciałbym też wzmacniać paranoi w społeczeństwie, ale warto zachować sceptycyzm... nie widzę wielkiego sensu w takich akcjach, wzmacniają one ostatecznie pozycje "grubych ryb".

194

Odp: Koronawirus

Nie całkiem wirus, ale powiązane info: podobno premier wyprzedaje swoje posiadłości w Polsce. Warto zapytać czemu?

195

Odp: Koronawirus

Paranoja jak niektórzy na poważnie na zachodzie traktują rozporządzenia góry, tymczasem w Polsce to prawie wszyscy (z pomijalnymi wyjątkami) olewają maski, nawet ci co je noszą:

[url]https://www.youtube.com/watch?v=nbgjqTj5TJk[/url]

196

Odp: Koronawirus

[url]https://m.cda.pl/video/9412092b6[/url]

197

Odp: Koronawirus

To posłuchajcie:
[url]https://www.youtube.com/watch?v=8AnC3VG53CY[/url]

198

Odp: Koronawirus

Ciekawe wnioski.

A tu już oficjalnie testy na przeciwciała Covid ogłoszono jako feralne tongue Wszystkie restrykcje, lockdowny, niszczenie gospodarki itd. - były zbędne, oparte na nienaukowych danych:

[url]https://healthfeedback.org/claimreview/eua-withdrawal-for-cdc-covid-19-pcr-test-is-due-to-the-development-of-newer-tests-that-help-save-time-and-resources-not-because-the-test-is-faulty/[/url]

199

Odp: Koronawirus

Ktoś postanowił zrobić 39 testów na wirusa - rezultat, jak można się domyślać, wskazuje na ich całkowitą niewiarygodność...

[url]https://www.youtube.com/watch?v=5hyl2ribbwk[/url]

200 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2022-01-04 23:14:54)

Odp: Koronawirus

Obejrzałem nagranie. Hejal, priv.

201

Odp: Koronawirus

W USA - po intensywnych naciskach na pracowników, że muszą się szczepić - teraz dopiero tamtejszy sąd postanowił zdjąć ten "obowiązek", gdy większość jest już zaszczepiona, i to w szczycie rzekomego ataku nowego szczepu omikron:

[url]https://www.bankier.pl/wiadomosc/USA-Sad-Najwyzszy-zawiesil-obowiazek-szczepien-dla-pracownikow-duzych-firm-8259215.html[/url]

202

Odp: Koronawirus

W Wlk. Brytanii wycofują się z restrykcji, w tym masek:

[url]https://www.youtube.com/watch?v=suOocJnrKLw[/url]

203

Odp: Koronawirus

Cytuję:

Co się dzieje na świecie? W Wielkiej Brytanii, w której jestem i z której pochodzę, restrykcje covidowe zostają w dużej mierze wyeliminowane i mają zniknąć w ciągu kilku tygodni. Administracja Bidena w Ameryce przestała publikować dzienne liczby zachorowań…

[url]https://wolnosc.tv/russell-brand-czy-covid-jest-wykorzystywany-politycznie-cwaniacko-do-grania-na-strachu-i-do-kierowania-uwagi-na-te-problemy-wideo/[/url]

204

Odp: Koronawirus

Coś nt. rzeczywistej legalności masek od strony prawnej vs. bezprawnej wink

[url]https://legaartis.pl/blog/2021/01/20/karanie-z-art-116-k-w-za-brak-maski-z-duza-watpliwoscia-prawna/[/url]

brak jest podstawy prawnej do ukarania obywatela, jaki nie stosuje się do wytycznych (NIE)rządu, ponieważ jego zachowanie nie jest w tym zakresie niezgodne z prawem powszechnie obowiązującym.

W tym miejscu należy dodać, iż na chwile obecna nie jest potwierdzone żadnymi badaniami naukowym, iż zasłanianie ust i nosa jest skuteczną metodą w walce z COVID ? 19 a tym samym zalecenia (NIE)rządu w tym zakresie należy rozważyć pod kontem eksperymentu naukowego, na jaki zgodnie z art. 39 Konstytucji RP osoba w nim uczestnicząca musi wyrazić zgodę.

I dalej:

[url]https://legaartis.pl/blog/2021/01/17/sanepid-przegrywa-w-sadzie-do-zera-wszystkie-kary-uchylone/[/url]

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie nie ma wątpliwości: działania sanepidu, jaki nakładał na obywateli kary administracyjne za nie stosowanie się do bezprawnego nakazu zasłaniania ust i nosa były niezgodne z prawem.

... Lockdown wprowadzony rozporządzeniami, a nie jak nakazuje porządek prawny wprowadzeniem stanu wyjątkowego popartego odpowiednimi ustawami, nie ma umocowania prawnego i narusza konstytucję.

... Zaangażowanie sanepidu do kontrolowania przestrzegania nałożonych przez rząd obostrzeń miało z jednej strony przestraszyć osoby zamierzające ignorować rozporządzenia (maksymalny wymiar kary to 30 000 zł), z drugiej zaś podreperować budżet państwa kosztem obywateli, dla którego w pandemii wszystkie wpływy są na wagę złota.

205

Odp: Koronawirus

W Szwecji oficjalnie mikroczipy implementowane w dłoniach - kobieta w "promocyjnym" wywiadzie zachwala, że nie boi się, bo wierzy, że na razie nie ma wystarczająco dobrych hakerów, którzy mogliby shakować jej czip ;P Bez komentarza.

[url]https://www.youtube.com/watch?v=2Tjp8NDgmII[/url]

206 Ostatnio edytowany przez Antares (2022-03-12 12:18:33)

Odp: Koronawirus

Nie jestem pewien na 100% czy jest to powiązane z wirusem, ale w Rosji od dłuższego czasu (jeszcze sprzed epidemii) powietrze nie tylko jest skażone, ale zaczyna docierać do pobliskich krajów, w tym Polski czy Norwegii:

[url]https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/605221,norwegia-granica-rosja-radioaktywny-jod.html[/url]

[url]https://klimat.rp.pl/planeta/art18469661-rosja-truje-rekordowo-strach-zyc-w-tych-miastach[/url]

[url]https://www.smogowicze.pl/article/Pyl-z-Rosji-truje-powietrze-w-Polsce[/url]

Moim zdaniem tak jest, i ma to na celu podkopywanie zdrowia po to, by uzasadnić dalsze "trwanie" epidemii. Dobrze to się wpasowuje w ogólną sytuację niszczenia zdrowia społeczeństwa.

207

Odp: Koronawirus

Antares, priv