151

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Witamy nowego uczestnika Forum! Fajnie, że jesteś tutaj z nami, Twoje spostrzeżenia  są bardzo na czasie, to wydanie, które przeczytałeś jest już drugim uzupełnionym o to, co dzieje się obecnie. Powstało w oparciu o tematy i dyskusje na Forum na przestrzeni iluś tam lat (dokładnie nie pamiętam ilu, bo straciłam poczucie czasu). Na pewno łamie powszechnie panujące schematy i bądź na to gotowy... smile

152

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

malgosia.wl napisał/a:

Witamy nowego uczestnika Forum! Fajnie, że jesteś tutaj z nami, Twoje spostrzeżenia  są bardzo na czasie, to wydanie, które przeczytałeś jest już drugim uzupełnionym o to, co dzieje się obecnie. Powstało w oparciu o tematy i dyskusje na Forum na przestrzeni iluś tam lat (dokładnie nie pamiętam ilu, bo straciłam poczucie czasu). Na pewno łamie powszechnie panujące schematy i bądź na to gotowy... smile

Dziękuję za przyjęcie smile
Jestem gotów, czekam! smile

153

Odp: Komentarze do książki "Wszystko jest wibracją"

Mam pytanie. Hejal, co oznacza twoje pełne imię - Hejal Bobik Uta Hano. Nie chodzi mi tutaj o pochodzenie, ale przede wszystkim znaczenie tego imienia. Napisałeś kiedyś że Bobik, to twoje imię dziecięce a Uta i Hano - to imiona twoich rodziców. Imię Hejal wybrałeś sobie samemu kiedy osiągnąłeś dojrzałość, w takim razie skoro wybieracie imiona, musza one chyba mieć jakieś znaczenie? Co oznacza twoje pełne imię - Hejal Bobik Uta Hano? Robicie podobnie jak u nas, że prawie do każdego imienia przypisane jest jakieś znaczenie, symbolika?