1 Ostatnio edytowany przez gokhan (2021-10-11 01:31:43)

Temat: Leki przeciwdepresyjne

Czy leki przeciwdepresyjne mogą zaburzać lub zaniżać częstotliwość wibracji osoby, która je stosuje, a jeśli tak, to czy ktoś jest w stanie polecić jakieś inne metody na wyeliminowanie tej choroby?
Czy stosowanie leków antydepresyjnych wiąże się z upośledzeniem odczuwania "szerszej perspektywy"?
Jestem ciekaw opinii.

2

Odp: Leki przeciwdepresyjne

Jak najbardziej zaburzają. Depresja w dużej mierze bierze się z niskiej samooceny, a niska samoocena zaczyna się kiedy porównujemy się z innymi. Sugeruję odłączyć się od świata i pobyć sam na sam z naturą. Myślę, że to może pomóc.

3 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2021-10-12 11:50:47)

Odp: Leki przeciwdepresyjne

To de facto tryb życia, jaki prowadzisz powoduje u Ciebie depresję. Aby osiągnąć inne rezultaty niż dotychczasowe, trzeba dokonać zmian w swoim życiu. Zmienić (ograniczyć) dietę, zacząć się regularnie gimnastykować, zmienić przyzwyczajenia, odstawić farmaceutyki, przestać korzystać z porad lekarskich i samemu zacząć obserwować swoje ciało, jego fizjologię i anatomię, aby poznać jak funkcjonuje.
Wszystkie leki ingerują w nasz system energetyczny i jak to napisałeś zawężają szerszą perspektywę, dlatego należy je ograniczyć do minimum, a najlepiej odstawić. Alkohol, papierosy, narkotyki też są substancjami psychoaktywnymi i też sugeruję ich odstawienie.
Twoje samopoczucie jest w twoich rękach, masz na nie wpływ i możesz je świadomie kształtować, tylko od Ciebie zależy czy Ci się będzie chciało...
Tylko tyle i aż tyle... smile
Ponadto leki antydepresyjne uszkadzają wątrobę i dobrze jest zrobić enzymy wątrobowe (to takie badanie z pobrania krwi), jeśli brałeś je przez dłuższy czas.

4

Odp: Leki przeciwdepresyjne

Dziękuję za odpowiedzi.