1 Ostatnio edytowany przez krykers00 (2015-09-08 13:08:23)

Temat: 10 lat na Ziemi

Dzisiaj jak wstałem, to pierwszą myślą było "laurki dla Hejala" smile Nie mam pojęcia dlaczego tak pomyślałem, ale do teraz się z tego śmieję smile Bez urazy oczywiście dla samego Hejala.

2

Odp: 10 lat na Ziemi

To dla ciebie Hejal z okazji urodzin. Chcieliśmy ci życzyć sto lat, ale pomyśleliśmy, że uznałbyś to za nietakt, a 1000 lat też nie będziemy ci życzyć, bo nie dożyjesz tyle w tym ciele. Więc przygotowaliśmy laurkę:  [url]http://oi58.tinypic.com/ojdv1k.jpg[/url]

3

Odp: 10 lat na Ziemi

Urodzin dzisiaj co prawda nie mam, choć w tym roku wypadła rocznica 10 lat na Ziemi, ale to miłe. Niespodzianki są najlepsze wtedy, gdy nikt się ich nie spodziewa. Dziękuję.

4 Ostatnio edytowany przez adrianekleo (2015-09-18 08:48:39)

Odp: 10 lat na Ziemi

I aby twoja misja na Ziemi zakończyła się sukcesem. Czego i sobie też życzymy. Ale ten czas leci!!!
I żebyśmy w końcu zaczęli działać a nie tylko gadać. Bo przegadać możemy następne 10 lat.
I życzę ci jeszcze abyś miał takie poczucie humoru jak Ziemianie!

5 Ostatnio edytowany przez krykers00 (2015-09-14 19:00:08)

Odp: 10 lat na Ziemi

Co do twojej misji Hejal. A raczej jak już będziesz ją kończył, to życzę ci abyś z naszej błękitnej, pięknej, pełnej życia planecie, zwanej Ziemia, wyniósł więcej dobrych, i miłych wspomnień, niż tych złych. Tego ci życzę serdecznie. smile

6 Ostatnio edytowany przez adrianekleo (2015-10-05 08:48:37)

Odp: 10 lat na Ziemi

A teraz poważnie.

Ja chciałbym Ci podziękować Hejalu za te 10 lat na Ziemi. Nie wiem ile to jest dla Ciebie te 10 lat ale dla nas to jest bardzo dużo. Zdaję sobie sprawę że przebywanie na Ziemi dla istoty która żyła w innym zakątku kosmosu to sport ekstremalny.

Na pewno popchnąłeś do przodu nasze myślenie o całą epokę i usystematyzowałeś wiedzę z różnych dziedzin za co Ci serdecznie dziękujemy. Jesteś dla nas takim "światełkiem w tunelu" i obyś świecił jak najdłużej. I mam nadzieję że kiedyś wyjdziemy z tego tunelu i będziemy mogli Cię osobiście poznać i podziękować!

A i jeszcze jedno. Na pewno nikt z forum nie boi się już kosmitów bo przez swoją książkę przybliżyłeś nam ten całkiem dla nas nieznany temat, zniekształcony do granic bólu przez filmy i literaturę S-F.