1 Ostatnio edytowany przez waclawm (2016-07-08 19:47:09)

Temat: Powszechna deklaracja praw Istoty odczuwającej

1. Masz prawo wyrażać i przekazywać co czujesz (odczuwasz), a także dzielić się swoimi reakcjami percepcyjno/recepcyjno - neuro - przekaźnikowymi.
2. Poszukiwać miejsca w którym chciałabyś/chciałbyś ect. mieć poczucie bezpieczeństwa.
3. Dowiadywać się i znać lokalizacje w których potencjalne Twoje pojawienie się oznaczałoby wybuch i (lub) eskalację konfliktu.
4. Uczyć się tylko takich treści które są dla Ciebie rozwojowe jeśli tak(tego) sobie życzysz, poza wyjątkami gdy ograniczałoby to potencjalnie rozwój innych nieagresywnych Istot, albo byłoby powodem świadomej degeneracji innych.
5. Odżywiać się nie według ustalonych odgórnie zasad lecz według potrzeb Twojego organizmu w taki sposób by nie mordować, a zaspokajać minimalny głód, nie przejadać się ponad miarę oraz odtwarzać minimum bazową ilość nasion, stad, ect. dbając o jak Najlepszy ich Los który spoczywa w twoich zamysłach, ziszczeniach i pamięci o tym co czyniłeś, czynisz oraz jak to potencjalnie może zostać zinterpretowane przez Pokolenia Doskonalsze(progresywniejsze) od obecnego i tożsamego z Twoim.
6. Pamiętać iż wpływanie na przeszłość poza Cywilizacjami/Kulturami podążającymi we wstecznej Osi rozwoju Rasowo-Gatunkowego wpływa nie Tylko na Ciebie, lecz przede wszystkim na Inne Istoty.
7. Manipulacje Czasem bez przyczynowe są obarczone Odpowiedzialnością indywidualno/Rasową. Gatunkowa niestety może potencjalnie warunkować wymianą MATRYCY na Bardziej dostosowaną do Aktualnego rozwoju Społeczności.
8. Przestrzeń Centralnego Ośrodka Energetycznego(Serca ect.) to od 3 do 6 m przestrzeni życiowej twojej którą to powinieneś(naś ect.) zagospodarowywać zgodnie z własną wolą unikając krzywdzenia i (lub) zabijania innych Istot(badź Bytów)
9. Możesz prosić o to czego naprawdę potrzebujesz, zdając sobie sprawę że przywłaszczanie tego co nie należy i nie należało do Ciebie wiąże się z żądaniem wydania przywłaszczonego niesłusznie mienia(Żywego Isnienia ect.) przez Prawowitego Posiadacza.
Najważniejsze w tego typu potencjalnych sporach jest Istnienie, które to jest podmiotem - nie przedmiotem bądź rzeczą do Używania.

przypis autora
<startup Owy jest jedynie zarysem pierwszych zmian które JEDYNIE powinny rozpocząć evolucję ŚWIADOMOŚCI ras ponoć ROZUMNYCH. Każdy podpunkt, fraza, czy też "zasada" nieakceptowalna dla JAKIEJKOLWIEK z przyszłych form Życia nie tylko powinna, ale stanie się wraz z upływem dób przemijajacych zbędna..>