1

Temat: Dlaczego kosmici uważają nas za jeszcze nierozwiniętych

Istoty 4 poziomu nie pamiętają wcieleń. Ich światopogląd jest związany z tym co wbije mu środowisko lub instytucja do głowy gdyż dzieci są stworzone by słuchać opiekunów. Potem samo decyduje gdy dorośnie czy wierzyć w wbite do głowy przekonania albo jest na siłę trzymana przez środowisko (na ziemi np. agresja religijnych ludzi wobec innych przekonań ).
Ich życie przypomina wybieranie scenariuszy od nowa.

Agresywne istoty 5 poziomu co pamiętają wcielenia kształtują przez słówek życia własny sposób na życie, traktując istoty 4 poziomu jak zwierzęta robocze którym można od małego wszystko wmówić i utwierdzić w tych przekonaniach.
Przypominam , że Hejal mówił o tym, że ludzie zbyt szybko rozwijają technikę i to tę którą chcą patologiczne elity.
Więc ewolucja na 5 poziom mogła się odbyć choćby u większości ras w starożytności albo tamtejszym renesansie gdzie mentalnie dopuszczano niewolnictwo i klasy społeczne.
Więc większość ras tego poziomu mimo pamięci wcielennej może być do tyłu mentalnie w agresji w stosunku do ziemian rozwiniętych krajów.
Mogą też myśleć , że od zawsze pamiętają niewolnictwo więc po co je znosić (po co coś zmieniać, typowe jak u nas).
W ich oczach ludzie długo będą potencjalnymi niewolnikami (albo zwierzętami roboczymi w końcu nie jesteśmy na ich poziomie).

Istoty 6 poziomu przez wcielenia stały się jak napisał Hejal w swojej skali doświadczone.
Zrezygnowały z takiej przemocy jaką stosują niższe poziomy.
Istoty 5 poziomu traktują jak niedoświadczone dzieci jeszcze nie wiedzące co dobre a co złe. 4 mogą uznawać za istoty co jeszcze nie potrafią się niczego nauczyć by zmienić coś w życiu.

Pamięć wcielenna może być przecież zdolnością paranormalną.
Po prostu wyższe od nas dusze mogą wkładać wspomnienia w nowe ciało czego my nie umiemy. Nie wiem, może jeszcze nie mamy pendrajwa duchowego w duszy którym można przenieść informacje do innego ,,komputera". Na naszym poziomie nie ważne ile się nauczysz i tak po wcieleniu stracisz to. Po prostu bez ,,pendrajwa" nie przerzucisz tych swoich danych.

2

Odp: Dlaczego kosmici uważają nas za jeszcze nierozwiniętych

Nie wiem, ale podejrzewam dlaczego kosmici nas tak widzą. Ja powiem tak: bo jesteśmy, jako gatunek, delikatnie mówiąc, dość niedostatecznie rozwinięci, i to po prostu widać. big_smile Myślę że oceniają nas według swoich standardów... Ale się nie przejmuj, bo może za kilka tysięcy lat będzie inaczej, i będzie ok, albo nawet szybciej. NO. big_smile