1 Ostatnio edytowany przez Ether (2020-04-03 22:34:58)

Temat: Medytacja światła - niedziela 5 kwietnia o 04:45

Drodzy Forumowicze,

Zapraszam Was do uczestnictwa w ogólnoświatowej medytacji, która odbędzie się już w tą niedzielę (5 kwietnia o 04:45 czasu polskiego)

Wykorzystajcie swoje talenty w barwnej wizualizacji, w tworzeniu pragnienia lub po prostu w odczuwaniu światła przychodzącego z centralnych słońc. Światła, które przenika poprzez wszystkie istoty na planecie Ziemia, a także przez wasze ciała i kieruje się do samego centrum Ziemi.

Inspirację wizualną znajdziecie w poniższym filmie. Natomiast, jeżeli ktoś woli opis tekstowy to taki znajduje się pod filmem.
https://www.youtube.com/watch?v=Wj6mW3icdqU

Poniżej dokładna godzina i dzień: https://www.timeanddate.com/worldclock/ … amp;p1=179

I jeszcze jeden film na ten temat, który inspiruje w jeszcze inny sposób
https://www.youtube.com/watch?v=weyULWBKwkY

Medytacja pojawia się właśnie w tym momencie, gdy na Ziemi jest tyle zbieżności a jej celem jest wykorzystanie całego tego rozpędu, aby przesunąć linę czasową w kierunku wyzwolenia planetarnego.

Medytacja daje możliwość działania tym wszystkim, w których kwitną piękne idee, ale do tej pory z różnych powodów musieli je ukrywać. Woleli się z nimi nie obnosić. Zapoznajcie się z medytacją, przećwiczcie całość przed wydarzeniem. Użyjcie waszych talentów. To jest Wasz czas.