1

Temat: podświadomość w rozwoju a Swiadomość pocHodzenia.

z uwagi na dramatyczne braki w posTrzeganiu rozwoju same linki o tym jak wyglądają rozWinięte grupy śWiadmości

b | C ~ https://www.facebook.com/Vashta.Art/pho … mp;theater

najstarsze z kUltur tejŻe Galaktyki _ https://www.facebook.com/Vashta.Art/pho … mp;theater

ascendenCi z poziomu Planetarnej do eNergetycznej - https://www.facebook.com/Vashta.Art/pho … mp;theater

oraz nawiązanie gdzie są nieKtórzy z przeDstawicieli agartiaN ) https://www.facebook.com/Vashta.Art/pho … mp;theater

2

Odp: podświadomość w rozwoju a Swiadomość pocHodzenia.

Ja wiem, że bocian mnie przyniósł, i wrzucił do komina. A co było wcześniej, to nie pamiętam, bo zbyt pijany byłem. big_smile A tak poważnie, to nie rozumiem o co ci chodzi.

3 Ostatnio edytowany przez waclawm (2017-09-01 15:28:25)

Odp: podświadomość w rozwoju a Swiadomość pocHodzenia.

od najmniej trudnych do zrozumienia linków

_ http://www.spidersweb.pl/2014/12/7-mito … e-zle.html

~ http://nibiru.pl/inne/69-czy-ludzie-poc … lnych.html

- http://ulubiency.wp.pl/gid,13906092,kat … aid=119c93


ps. o wieLe więcej cenię rozwój iStnień które NIEjako na przekÓr koleboczą się mimo zawieRuch kataklizmów inspirOwanych przez demoniczną polityczną kawalkadę upioróW których celem bywało eliminowanie własnych najmłodszych potOmków .

\ https://www.youtube.com/watch?v=NZlfxWMr7nc |

4

Odp: podświadomość w rozwoju a Swiadomość pocHodzenia.

tutaj nawiązanie aby zrozumieć krytyczne położenie Europy jako kontynentu jeszcze zIemi.

Przez obecnie pojmowane tysiące lat ludzkich reinkarnowały się tu grupy obłąkanych oSłów ) przepraszam Osły zwierzęta (.
Udoskonaliły się w mordowaniu innych , grabieniu , degradowaniu a ponadto miały w czterech literach los własnych dzieci .

Większość ludzi uważała że to norma i jedyna forma rozwijania technik i techniki steryLizowania tkanek z rozumnej formy indywidualnej .
Mnie to nie tylko się znudziło ale na podstawie poprzednich fiask cywilizacyjek pozwalam sobie nieKiedy na destrukcję pseudOpiramidalnych bzdur ekskalowanych w formie baśni o pochodzeniu ludziOidalnych serwowanych w szkolnictwie dla pozbawionych resztek racjonalizmu .

W skrócie. Gdyby wciąż ci sami idioci w mundurach różnych pseudoPaństewek poruszali się z jednego krańca kontynentu na drugi dewastując florę i faunę ( ludzi nie specjaLnie mi żal gdyż sami wybierali durniów aby w peanach potrzeb przelewania krwi napełniali IM kabzy wyimaginowanym przepycHem a w zamian rodziny otrzymywały medale mniej niż gówno warte i w gratisie pochówki na alejach ignorantów.

5 Ostatnio edytowany przez waclawm (2017-08-31 21:49:27)

Odp: podświadomość w rozwoju a Swiadomość pocHodzenia.

aby nie powstało wrażenie iż niczego nie proponowałem.
GDYBY przez miesiąc olimpiady ludzie zamiast na potencjał mordujacy przekierowali środki na usunięcie syfu plastiku z wód powierzchniowych a ponadto aby usuwać miejsca gdzie badano i testowano w przeszłości systemy masowej eliminacji  oczyszczając zaczęliby się zapewne pojawiać wśród ludzi wysoko wyewoluowane iStotY i rozpocząłby się dopiero wtedy rozwój.

To co obecnie obserwuję to forma żartu z ewolUowania dla walczących o ocalenie indywidualnych okryw cielesnYch . O rozwoju duszy żal wspominać. Za to uważam że kolejne ucieleśnienie pozbawię nie tylko duszy ale i ciała w formie upośledzonych wcześniej tkankowych frustratów . Namiastka duszy pojawi się jako uformowanie hamujące po 162000 roku astronomicznym .  Zaś gdy minie ponad trzysta  dziewięćdziesiąt siedem tYsięcy lat będzie dopiero inkarnacja po potencjalnym zaniku zdegenerowanych durniów . Zarówno pozytywnej części jak i odbieranej jako negatywna ras zależało na rotowaniu emocji ,energii oraz kreacji . Po odcięciu obu od węzła indywidualnej pomysłowości rozpocznie się kolaps intelektualny . Jeśli zdążą zareagować uniwersum przeTrwa. Prześpią zacznie się czas destrukcji która pogrąży w zagładzie mieszkańców . NIE JESTEM od NAPRAWIANIA a tylko kompozycji i usprawniania gatunków z nacechowaniem rozwojOwym miast autoDestrukcyjnym .

ps. by nie powstało wrażenie że manipuluję w kolejnych wyborach zamierzam pojawić się odebrać kartę głosowania i czystą wrzucić do urny aby nie powstało wrażenie że nie myślę albo popieram marionetkolanię politykieryczną .
\ https://www.youtube.com/watch?v=5sd0HexlfPk \|/

6

Odp: podświadomość w rozwoju a Swiadomość pocHodzenia.

dla części urodzonych po przemianach ustrojowych będzie to staroć, dla nieco starszych ułożenie pewnej drogi jaką podążała ludzkość, zaś dla kolejnych pokoleń pogląd co zrobili niektórzy z Was z przesłaniami które zmieniały pogląd na pojmowanie zwrotu ,, Obcy "

- https://www.youtube.com/watch?v=dg0KGW-bGJY

7

Odp: podświadomość w rozwoju a Swiadomość pocHodzenia.

Mnie przyniósł bożek Zefir...
big_smile

8

Odp: podświadomość w rozwoju a Swiadomość pocHodzenia.

https://www.tajemnice-swiata.pl/wydluzone-czaszki/  )) "