31

Odp: Plan naprawczy dla Polski (a potem świata)

Polak to jednak potrafi. smile

32 Ostatnio edytowany przez Sceptyczny_Sceptyk (2015-12-22 14:13:23)

Skoro jest ich marionetką, to po co ta cała szopka? Czy ma to na celu wywołać między Polakami sztuczną wojne ideologiczno-polityczna by byli skłóceni jak najdłużej i byli niezdolni do wspólnego działania?

33

Co do ACTA, życze sobie i innym by takich sytuacji było jak najwięcej! To zjednuje ludzi we wspólnym celu. Może i ludzie są naiwni i często jedyną etykietą jaką można im przypiąć to "mięso armatnie", ale gdy się już wkur**** to po wielkich władcach nie zostaje sucha nitka, ale zawsze musi być jakiś głębszy motyw by im się chciało, w przypadku ACTA tym motywem było chronienie internetu czyli jedynego częściowo niezależnego źródła informacji.

34 Ostatnio edytowany przez waclawm (2016-08-29 09:04:12)

Sceptyczny_Sceptyk napisał/a:

Skoro jest ich marionetką, to po co ta cała szopka? Czy ma to na celu wywołać między Polakami sztuczną wojne ideologiczno-polityczna by byli skłóceni jak najdłużej i byli niezdolni do wspólnego działania?

Kolejne kuriozum. PIS i PO marzy się kraj kalka USA. Tylko ich partie w kolejce po władzę. Zrobić z nas ich wybieraczy co cztery lata, płacić im i jeszcze dziękować za to że są niezbędni do kraju szczęśliwości. Sprawdźcie jak "leciutko" idą transfery polityczne pomiędzy partiami. Skłóceni jesteśmy niemal w pełni kontrolowalni. Jedność występuje gdy pojawia się prawdziwe zagrożenie i odpukać konflikt(wojna). Po czym dalej do gardeł i kolejna partia zmienia nazwę kraju na kolejny numer. Ostatnia wersja PIS to potencjalna "V RP"(http://opinie.wp.pl/rafal-wos-czas-na-v-rp-6016709791220353a). NIE JEST TO OJCZYZNA POLSKA według mnie, ale kraj własność partii rządzącej. Obsadzić stanowiska, udawać że coś się robi np. ile minęło od wyborów? Ile kasy po 500 zł na każde dziecko: https://www.youtube.com/watch?v=EwpfmMrchJw do tej pory zainkasowali rodzice?
Załącznik prezentujący czym zajmuje się Rząd: http://wiadomosci.wp.pl/kat,89914,title … rc01=6a4c8

35

A niech sobie choinkę ubierają, bo kto im tam broni. smile Ja nie ubieram, bo nie będę ścinał drzew na głupoty. Miło jednak zobaczyć że politycy się nie kłócą między sobą. Szkoda że to jest udawane.

36

powinniśmy skończyć z socjalizmem i komunizmem

37 Ostatnio edytowany przez waclawm (2016-07-11 17:53:29)

I tu zwrot na którą z burt?
Formatem warunkującym zmiany jest w większości system szkolnictwa. Dla mnie należałoby się trzymać z dala od tych którzy są wzorami do naśladowania, korzystać z niezłych przykładów w początkowej fazie, a tak naprawdę tworzyć od podstaw nowe sposoby informatyzacji dla mnie(inni powinni sami wymyślać w jaki sposób powinni/nny być uczone ich minimum dzieci ect.)

Żeby nie było iż niczego nie proponuję. Religię ze szkół przywrócić do salek przykościelnych(przy Świątynnych itd.) jako Dobrowolną, jak PiS chce to gimnazja do likwidacji, szkoła jeśli miałaby pozostać to w ścisłej współpracy z rodzicami Którzy Powinni Układać(proponować) Program Nauczania oraz jakie treści powinny być przekazywane Ich Własnym potomkom(kiniom ect.)
Ps. Do momentu w którym wszyscy się nie zorientują że powinny robić to same dzieci(tak jak pisałem Ich miejscem jest gdy zechcą Senat czyli izba wyższa parlamentu).

A tak naprawdę to docelowo oba ministerstwa do likwidacji i przed własną śmiercią sami powinniśmy określać co dalej w kwestii dalszej przyszłości na przykład indywidualnej. W przypadku gdybym miał znów się narodzić jako człowiek przed 131000 rokiem i po raz kolejny uczestniczyć w gonitwie obłąkanych "szczuropodobnych korporacjo-twórczych indywiduów" albo "polityko~debilnych dotąd" sPołecznościopodobnych tworów durniów pieprzę taki wybór i szukam innej możliwości rozwoju poza ramami obłąkanych pseudo CYWILIZACJI w trakcie przemierzania wciąż przez takowe skrótu który zwę wciąż Samozagładą. Szkoda energii osobistej, inwencji twórczej Kultury, nic po systemie kierowanym do a nie DLA Osobowości i wartoścI Życia.

38 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2018-04-17 08:31:54)

Hejal napisł:

"Nie chodzi o to, kto rządzi Polską i czy to słaby czy silny kraj, ale o jego lokalizację geopolityczną (sam środek Europy) i nieprzewidywalność zamieszkującego go narodu, który nieraz zaprzepaścił lub utrudnił plany wielkich władców. Polacy to taki "czynnik wsteczny". Ostatnio Polacy stanęli na drodze ACTA - rozlało się z Polski na całą Europę, mimo że rząd był marionetkowy i chciał ACTA podpisać.

A Kaczyński, po mojej głębszej analizie, jest jednak ich marionetką. Szkoda. Robią tu klasyczną politykę "dziel i rządź". KOD będzie żreć się z PiS-em, a ten kto nimi rządzi, robi swoje nie zwracając na siebie uwagi."

No proszę, jak ktoś trafnie potrafi przewidywać przyszłość -lepiej od naszego rodzimego jasnowidza K.Jackowskiego (który między nami mówiąc blado wypada w zetknięciu z Hejalem).

Pisane parę lat temu, a jakie aktualne, zwłaszcza w świetle ostatnich wydarzeń. Wszyscy rozgrywają nas jak chcą a my tego nie zauważamy? Krótkowzroczność czy opóźnienie w rozwoju? Chyba jedno i drugie razem wzięte. Pozostaje tylko zadanie sobie klasycznego pytania 'Quo vadis' Polsko i Polaku? I  jaką cenę zapłacisz kiedyś za swoje ułomności?

PunBB bbcode test

Hejalu, jak tam się miewa Twój ziemski humor? Podciągnąłeś się w tej dziedzinie? Pamiętaj tylko, że to droga z której się nie wraca. Jak raz zasmakujesz to już nigdy jej nie porzucisz i tu jest dla Ciebie problem, bo po powrocie na Twoją planetę możesz swoją postawą wzniecić rozruchy społeczne i wyekspediują Cię znowu na Ziemię. smile Pod tym względem jesteśmy bardziej tolerancyjni, bo nikt nie będzie robił zamieszania tylko dlatego, że ktoś sobie pożartował...

A na koniec taki mały żarcik:
https://www.youtube.com/watch?v=UoVl0B8XtX4

39

Małgosiu, Saleinji to nie Ziemia. Tam są bardziej tolerancyjni. Hejal tak im zacznie żartować, że założy swój własny kabaret, aż do niego zrobi się kolejka z całeeeeego wszechświata. Wszystkie rasy kosmitów będą na Saleinji walić drzwiami i oknami. big_smile Będa autografy. I wywiady- "gdzie ty się tego nauczyłeś?" a Hejal odpowie "Krykers, jeden z mieszkańców Ziemi, mnie nauczył żartować". Albo i tak nie powie. wink

40 Ostatnio edytowany przez waclawm (2018-04-17 00:27:29)

nieJednorodny charkotliwy chichot z pożądajacych żadnych żadzy rządzenia podrzędnymi żurnalistami kabaretonu prześmiewczego sortu żlopaczy zżęta z porządnego przesadnego imć nieRozsądnego kuriozum ?

Naprawa Farsy intelektualnej reintegrującej ignorantow Idiomów , inadagując impakt idealistycznego ilorazu Intrawertyzmu ideologicznego intrygowala intelektualistycznie nieZwykłą formę Inteligencji.

log trzeciego rzędu
            przepisywacz poprawionych ścieżek Losu lekko lśniaczych nektarynkową
            papeteria poszukujących lepszego popołudnia przegranego przedWczoraj

41 Ostatnio edytowany przez waclawm (2018-04-17 12:13:34)

nadal jestescie slepi

na najwyzej 11 istot ktore cos znaczą na tej farsie rozwojowej ludzkiej az dwie wywodzą się z tej oplotkolandii.

Zarowno Tusk jak i niejaki Kaczynski mogą zrobić w zasadzie co chcą ( i robili ) przez to że daliście im mandaty do decydowania w imieniu tych ktorzy dali się "porobić,, przez manipulację kontekstową jakoby polityka wraz z papugami belkotu prawniczego byla niezbedna do rozwoju spoleczeństw.
Pranie pogladow w szkolnictwie z przelomu XVIII oraz XIX wieku osadzone w hymnach autoagresywnej retotyki z pokłosia nie odrobionej I WS oraz brak redukcji brudow XX wiecznej ery przemyslu indolencji indoktrynacyjnej wciaż redukują potencjal kreacji indywidualnej.

Opcja rozwojowa jest. Sensu samodoskonalenia wciąz brak. Belkotliwe reklamy zajmują przestrzeń komunikacji. A kolejne pokolenia wciąż jedyne co mogą to postepowac wokoł placowek masowych narodzkin aby zdychac od smogu czy skazenia opadami promieniotworczymi.

\ https://www.youtube.com/watch?v=-SytFteQnYY

załacznik opcjonalny pogladowy
|
http://archiwum.radiozet.pl/Rozrywka/O- … A-00015355

i skoro lubicie zarty tylko dwa:
- https://www.youtube.com/watch?v=REMZS0Qg_pY
/ https://www.youtube.com/watch?v=1Qa6z8nETos

ps)  https://www.youtube.com/watch?v=DS9gfpDd7cgn

42

waclawm napisał/a:

nieJednorodny charkotliwy chichot z pożądajacych żadnych żadzy rządzenia podrzędnymi żurnalistami kabaretonu prześmiewczego sortu żlopaczy zżęta z porządnego przesadnego imć nieRozsądnego kuriozum ?

Nom. A co stoi na przeszkodzie? big_smile
Chłopie, tak tylko żartuję. smile

43 Ostatnio edytowany przez waclawm (2018-04-17 18:38:06)

populacja

Rozsadni po uplywie 20 lat lat od uchwalenia ustawy zasadniczej powinni:

a. sprawdzac czy nie pachnie kunem zdechłym
b. policzyc ile zarobili partacze ktorzy ja przygotowali , co z niej mogli wysnuc wspolobywatele oraz ile szkod moze narobic gdy pozostawi sie ja do dalszego malwersowania potencjalu osobistego
c. wywalic na śmietnik
d. wysypac obok partyjek politycznych aby zakryc polacie ochydy
e. zbudowac pomnik durnoty z zebranych egzemplarzy obok palacu prezydenckiego skoro i tak stawia się ich niepojete ilosci
f. wysylac do krajow ktore nie mialy demokracji aby dowiedzialy sie jak nie powinny postepowac gdyby ktos zaproponowal im demokracje
g. znalezc odpowiednią planetoidę mknąca kursem jak najdalszym od zamieszkalych rejonow i spakowac dziennikarzy politycznych, politykow, aparat nadzoru w podroz bez powrotu wraz z calym balastem ulotek zebranych odtad w agitacji wyborczej
h. pokazywac w wieku przedszkolnym jak wyglada obluda w czystej postaci

44 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (Wczoraj 09:41:49)

Skoro tak lubisz WacławM dowcipy to jeszcze jeden o rządzie:

Czym się różni praca w rządzie od pracy w nierządzie? W tej drugiej trzeba mieć kwalifikacje,szanować klienta,szybko liczyć forsę i dbać o zawodowy wizerunek! big_smile
Ten dowcip bije wszystkie inne w świetle ostatnich wydarzeń...

45 Ostatnio edytowany przez waclawm (Wczoraj 11:54:22)

gospodarka ludzi momentami powinna byc opierana na memach o tym jak mozna spieprzyc kazdy nawet najciekawszy pomysl.

" Demografia polityczna singla Kaczystanskiego ,,

,, Tuskobus podwawelskiego opoja "

" Trudne wybory wieloswetrolologa post komunistycznego ,,

,, Partioluz indolencyjny "

,, Czy sie stoi czy sie wierzy dosyp 10000 + sie nalezy "

chyba się rozkreca nie tylko kabaret ..
https://www.youtube.com/watch?v=F_H_elb2fVE

46

Wacław. Dobre. Hahaha. big_smile Ale przygłupy nami rządzą. A ludzie to nie są przygłupy, skoro się dają?

47 Ostatnio edytowany przez waclawm (Wczoraj 12:40:57)

w wyborach politycznych mozna:

- olac ( wlacznie z pozostaniem poza osrodkami prawa wyborczego )
- olac z przytupem czyli podrzec karte wyborczą
- olac z osmarkaniem ( nie oddawac glosu jesli kandydaci sa w opinii wyborcy ponizej poziomu studzienki kanalizacyjnej )
- olac calosciowo ( zostawic kolo komisji wyborczej aby wypelnila jesli ma ochote )

itd.

48

To wlaśnie prubuję pokazać Krykersie -kto wybiera takich polityków? Jakim mianem należy określić wyborców?

49

malgosia.wl napisał/a:

To wlaśnie prubuję pokazać Krykersie -kto wybiera takich polityków? Jakim mianem należy określić wyborców?

Biedacy?
Ludzie zindoktrynowani?
No jak jeszcze?
Szczerze mówiąc, nawet nie wiem czyja to wina. Są takie osoby, które oglądają media prawicowe. Kiedyś te osoby były za lewicą. Co się zmieniło? Ano to że ktos wygrał. Dziwne co?

A co by było, gdyby tylko garstka poszła na wybory? Sam jestem ciekaw.
Już nie raz dostałem burę od ludzi, bo nie poszedłem na wybory. Cały czas ludzie mówią że będą zmiany, ale przy korycie są te same osoby. Dlaczego ludzie wciąż wierzą, na okrągło?

Ja nie wiem, gdzie posiali rozumy. A weź im powiedz. smile Ja mieszkam na południu kraju. W miejscu gdzie jest mniej liberalnie, niż np w Warszawie. Kościół ma tutaj wielką moc, zwłaszcza na wsiach. A tam mówią ludziom, na kogo głosować.

50 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (Dzisiaj 10:37:16)

Bo sami nie wiedzą na kogo mają głosować, tak niska jest ich samoocena? Czy po prostu lenistwo i wygoda, strach że się wychylą i popłyną pod prąd? Czy naiwna wiara w to, że coś się zmieni? To niestety tak nie działa, może się zmienić, ale oni nie będą w tym brali udziału. Dadzą im parę stów na otarcie łez, aby kupić ich głosy i tyle w temacie. Nie widzą, że kiedyś ich dzieci będą musiały odpracować ten dług z nawiązką.

Ja mieszkam na wschodzie kraju w trochę większym mieście, ale sytuacja nie wygląda lepiej. Ludzie zatracili zdolność samodzielnego myślenia i rzeczowej oceny sytuacji, dlatego jest jak jest. Jedyne co można zrobić, to zacząć samemu zmieniać swoje życie bez udziału innych. Wtedy pozbywamy się złudzeń i odpowiadamy za to co nas spotyka osobiście.

A przyczyna jest banalna, pozamykane czakry serca i rozumu i człowiek zachowuje się jak zaprogramowany przez kogoś robot -przestaje kierować się swoim prywatnym interesem, a zaczyna realizować interesy innych (polityków). Puki ludziom nie otworzą się te czakry, będzie nadal tak jak jest. mad mad mad

A Hejal na pewno powie dokładnie tak jak napisałeś (o tych dowcipach)! smile

A tu jeszcze ciekawostka:
https://www.nautilus.org.pl/news24,310, … yczno.html

51

ten swiatek wokol to niejako groteska ktora z czasem ma spora szanse zmienic się w pewną myśl utopijnej mrzonki - https://www.planeta.fm/Czarna-dziura/po … 6000-roku, zas to ledwie prog przyszlosci smile

problem jest tylko w tym ze jesli nie osiagnie się minimalnego poziomu rozwoju integralnosci empatycznej ktora niejako jest w opozycji do asertywnosci obecnie " pompowanej " w przekazach zajmujacych przestrzen ewolucyjną ilosc obecnie postrzeganych jako niby humanistyczne wytwory cywilizacyjnej autoeliminacji ma szanse do owego czasu dotrwac w granicach pol miliardowej czesci promila.

Stad nawet najwiekszy za przeproszeniem pacan czlowiekowaty i tak ma lepiej niz inne cywilizacje uwiklane w hierarchiczną samozaglade ktora kiedys owladnęla nawet nieodleglą iloscią ukladow gwiezdnych.

Czasu wbrew pozorom nie jest zbyt wiele jesli policzyc go jako ilosc debilnych kadencji ktora trwa i trwa i trwałaby mimo irracjonalnosci efektow tych idiotycznych form aberracji intelektualnej.

( https://www.youtube.com/watch?v=-vsWB9V … vsWB9V4np4 *

52

malgosia.wl napisał/a:

Bo sami nie wiedzą na kogo mają głosować, tak niska jest ich samoocena? Czy po prostu lenistwo i wygoda, strach że się wychylą i popłyną pod prąd? Czy naiwna wiara w to, że coś się zmieni? To niestety tak nie działa, może się zmienić, ale oni nie będą w tym brali udziału. Dadzą im parę stów na otarcie łez, aby kupić ich głosy i tyle w temacie. Nie widzą, że kiedyś ich dzieci będą musiały odpracować ten dług z nawiązką.

Co do samooceny. Zauważyłem, że ludzie muszą być chwaleni, mieć uznanie u kogoś innego. Czyli być w grupie. Ja jako samotnik, nie bardzo to rozumiem, te pragnienie członkostwa. To może być oznaką niskiej samooceny, szczególnie kiedy z drugiej strony, różne autorytety są nie do ruszenia, w oczach ciemnego tłumu. Czyli wierzą w kogoś, ale w siebie nie.

No i lenistwo też. Sam jestem leniwy, i zanim ktoś się podenerwuje, napiszę, że to prawda. Fakt jest to moją wadą, ale co będe ukrywał. Jestem leniwy, czasami. Ale wygoda, za koszt wolności, to nigdy bym nie wybrał. To byłoby za wiele. Więc jak trzeba, to nie jestem leniwy. big_smile

No i wiara. No cóż, sama wiesz jak jest.

Odpowiadając na te pytania, to wszystko jednocześnie, jak na moje oko ma wpływ.

No i problem 500 plus. Bo o tym tutaj piszesz, tak. Tak chyba będzie, że dzieci będą musiały to odrobić.