1 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2017-12-03 11:24:50)

Temat: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

Tak w ogóle to ostatnio mnie to trochę nurtuje. Skoro Ziemia jest żeńską planetą to czemu dominuje na niej męska energia? Czym to jest spowodowane? Powodują to mężczyźni czy może ktoś odwrócił energię planety lub coś podobnego?

Są to pytania, które warto sobie zadać by lepiej zrozumieć naturę życia na tej planecie. Moim zdaniem to właśnie jest przyczyną problemów Terran. Wielu z nich stara się kierować rozumem zapominając o swoim największym darze, którym jest Serce. Terranom daleko do zostania geniuszem wśród innych cywilizacji, nie potrafimy tak walczyć jak nie którzy ale mamy inny dar. Olbrzymi potencjał uczuciowy, nasze Serca są niezłomne a my sami jesteśmy dumnymi podróżnikami. Nie straszne nam wyzwania. Prawo karmiczne jest najlepszym dowodem siły Terran, nie ważne ile razy upadną. Zawsze pojawiają się jednostki wierzące w innych, które po raz kolejny rozpoczną szturm na kraty naszego więzienia. Ziemia nie jest planetą rozumu! Jest planetą uczuć! Jest Sercem! Zapoznałem się z wieloma naukami ludzi mówiących o rozwoju duchowym i zauważyłem jeden błąd. Wielki błąd! Często nauki są prowadzone z myślą o rozumie a tym razem powinny one trafiać do serca. Ziemia jest planetą uczuć! Naszą domeną jest Serce a nie rozum, nie mówię przy tym że powinniśmy go odrzucić. Uważam tylko że powinniśmy skupić się na sile uczuć a nie rozumie. Szczerzę mówiąc, czasami mam wrażenie że właśnie tego brakuje w całym wszechświecie. Brakuje uczuć. Brakuje miłości. Plejanie próbują się rozwijać w tym kierunku ale szczerze moim zdaniem jesteśmy w stanie ich w tym przerosnąć... Może jestem w błędzie.
A wy co o tym sądzicie?

Dodatkowo wrzucam ciekawy link na temat obecnych kobiet:
http://www.nowaswiadomosc.pl/23-kobiety-gora.html

Miłego czytania, mi osobiście bardzo spodobał się artykuł!

2

Odp: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

< https://www.youtube.com/watch?v=kRiTCIRaLhU |~? > />

3

Odp: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

Mhm, zadziwiające jest to jak patrzę na tego posta którego napisałem teraz a patrzyłem kiedyś big_smile

4

Odp: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

ka-nu napisał/a:

Mhm, zadziwiające jest to jak patrzę na tego posta którego napisałem teraz a patrzyłem kiedyś big_smile

Co? smile Nie bardzo rozumiem.

5 Ostatnio edytowany przez ka-nu (2018-02-08 00:47:01)

Odp: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

Już ci wyjaśniam Krykersie. Chodziło mi po prostu o to że cały czas się rozwijam i kiedy czytam swojego posta sprzed 2-3 miesięcy to zauważam jak duże postępy zrobiłem i ile można by zmienić w tym poście...
Myślę że co do komentowania działań innych mógłbym się wstrzymać smile
Każdy ma własną drogę.

6

Odp: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

Tak myślałem, jednak wolałem się upewnić. Cały czas się rozwijamy. Zobacz moje posty, z wcześniejszego konta (krykers 00). Ja mam niezły ubaw, jak czytam samego siebie. smile Na niektóre pytania z przeszłości, sam sobie odpowiadam. To ciekawe, prawda?

7

Odp: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

Tak. Aczkolwiek śmiać mi się chce z tego co kiedyś napisałem. Można poczuć się trochę głupio z tego powodu ale spójrzmy na to pozytywnie. Jestem mądrzejszy big_smile

8

Odp: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

Kiedyś będziesz się śmiał, z tego, co teraz napisałeś. Kto wie, do czego dojdziesz. Tak już jest. Nie wiem, czy byś zauważył jakąkolwiek zmianę, gdyby to co napisałeś, zniknęło. Jednak jest, i można to porównać z dzisiejszą perspektywą.

9

Odp: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

Ka-nu, myślę, że to czysto subiektywne wrażenie - "patrzysz" na samego siebie bardziej, na swoje myśli i wątpliwości, niż na sam post. Wg. mnie tekst postu jest jak najbardziej w porządku i niczego nie sugeruje. smile Niemniej jednak rozumiem co masz na myśli, bo również oceniam zupełnie inaczej wszystko co kiedyś napisałem z aktualnej perspektywy.

Jednak jest jeszcze osobna kwestia: świadomość nie znajduje się wbrew pozorom ciągle w tym samym miejscu - ona płynie jak rzeka (nigdy nie jest taka sama). Zmiany są subtelne, ale ciągle postępują, nawet w ciągu doby (masz inną świadomość, kiedy wstajesz, inną ok. 12, a jeszcze inną przed zaśnięciem; w czasie snu nie masz w ogóle świadomości - chyba że praktykujesz np. LD).

Można powyższe porównać bardziej do cyklów raczej, niż rozwoju: w odpowiednim momencie cyklu jesteś w stanie zupełnie inaczej ocenić to, co stworzyłeś (myślami) w innym. Jeśli znasz astrologię, można to porównać do cyklu planet: kwadratura i opozycja przynoszą taki właśnie nowy wgląd w sytuację.;

10 Ostatnio edytowany przez waclawm (2018-02-11 15:24:38)

Odp: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

notorycznie nie tylko wsrod sporej części ludzi brakuje zrozumienia pojęc: percepcja, pragmatyzm, swiadomosc oddziaływania, swiadomosci rasy, swiadomosciowiej wizji gatunku oraz co najmniej swiadomosci grup Gatunkowych na Globie.

Percepcja ludzka rzadko wykraczała poza dwie piędzi przed własną facjatę.
Pragmatyzm do momentu kroczenia jak automatyczny elektorat "powinien,, sie zachowywac wedle wykresów poparcia władzy dla zdefraudowanych intelektualnie nie ma opcji się pojawiać.

O świadomości w ramach obrysowanych granicami tworów oderwanych od logiki żal się wypowiadać. Do globalnej z takim tempem rozwoju pozostanie nieco ponad 159000 lat.
nikomu rozsądnemu ( przynajmniej mnie ) nie chce się pompować balonów rozwojowych gdy wytwórnie durnot mają poziomy: dobrzy dobrzy, źli dla nas oraz neutralni dla siebie.

Podział w tym uniwersum na zmienno i stałocieplnośc zarżnął dawno temu ewolucję.

To stadium regresu pojęć ku rozwojowych w którym kazdy sam podejmuje decyzje bez celowego wpływania innych na podejmowane wybory.

grunt to się nie przejmowac, wyizolowac a także logiką zbijać argumenty pozbawionych rozumu jednostek. \ https://www.youtube.com/watch?v=P9f2JoPuuHs |

11

Odp: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

Dobrze, Antares. Odnośnie tej astrologii wie ktoś jak korygować błędy wynikające z przesunięcia planet?

12 Ostatnio edytowany przez waclawm (2018-02-12 11:39:57)

Odp: Ziemia - Planeta Żeńskiej Energii

odpowiedz to banal

swiadomosc oraz bledy to redukcje populacyjne. Ilosc osrodkow scentralizowanej wladzy to jednostki obliczeniowe, jednostki podlegle bramki logiczne. Aby uzyskac zysk wladza potrzebuje uzasadnienia wlasnego istnienia. Przyklad.
https://polsa.gov.pl/
Teraz http://www.space24.pl/wyloniono-trzech- … kosmicznej
Ilość srodkow zaabsorbowanych (pieniądze, materiały promocyjne, znajomych ucha krolika, materiałów medialnych aby uzasadniac potrzebe istnienia bez racjonalnego przedsiewziecia itd. )do wygenerowanych debilizmow przez zmiany władzy ( kazda chce obsadzic co się da, jak się da oraz im więcej się da własnymi królikami z kapeluszy ).


Skoro cytat;  ,, Czy ziemskie programy radiowe i telewizyjne można odbierać w przestrzeni kosmicznej? Tak, ale pod warunkiem, że dysponuje się sprzętem pozwalającym na odbiór i przetworzenie ziemskich fal radiowych.

Jeżeli pojazd kosmiczny porusza się, wówczas wyemitowane przez Ziemian fale radiowe ulegają skróceniu lub wydłużeniu w zależności od prędkości pojazdu, zbliżania się lub oddalania od Ziemi. Aby odbierać programy najlepiej zapisać pozyskane fale radiowe, dostosować je i odtworzyć. "

następuje zaśmiecanie pasma emisyjnego głupotami oraz z zapewnień o postępie niezbyt wiele pozostaje ( ilość satelitów wystrzelonych? ile zostało usuniętych z orbity ? ile znalazło się w miejscach z których zostały wyniesione na orbitę ? ile projektow z durnej agendy władzy trafilo do społeczeństw jako projekty które pomagały rozwijac się nastepcom? ect. Teraz masa śmiecia emisyjnego do efektywności przeliczeniowej i marnowanej kreacji populacyjnej ?

Poziom kolejny masa materiałów eksploatacyjnych, założen i obietnic do zuzytego potencjalu ewolucyjnego ?

Przesunięcia planetarne.
Jak ocenialibyście poziom rozwojowy ludzi z powierzchni :
Jowisza (a satelitów?, z LIV S/2016 J 1 )
Neptuna (a  na przyklad Najady)
oraz Charona (księżyca)

Czy chcielibyście aby tak śmieciotwórcza społeczność latała w pobliże WŁASNYCH włości?

Błędy.
brak rozumu w podejmowaniu oddziaływania
brak sensownych technicznych rozwiązań na własnej planecie ( nie mówiąc o kolportowaniu potencjalnym durnot w dalszą przestrzeń )
brak logicznych ośrodków zarządzania wiadomością
brak wizji rozwoju
brak celowości w rozwijaniu potencjalu innych człowiekowatych
brak argumentow w podejmowaniu dialogu z inno-temPeraturowymi
brak wyciagania wnioskow z zagład innych
brak zrozumienia z negocjowania umów których ŻADNA ze stron nie była w stanie realizować
brak sensownych planów ograniczających grabież na innych planetach

oczywiście samozachwyt nie jest ludziom obcy stąd muzyczna dedykacja;
https://www.youtube.com/watch?v=hLiR7E7Y5i8 /