1 Ostatnio edytowany przez waclawm (2017-04-13 12:01:26)

Temat: by odgadnąć CZYM bywała postrzegana eneRgia ;)

czyli o czasie w nieco innym ujęciu.

Czas w prostej formie to jak macie wyłożone w książce liniowa przeszloŚć ( dla spoŁeczności w której zostaliście wyProdukowani poprzez manipulowanie wiadomościami w placówkach szkoLnictwa ) - dla mnie to bzdura i bezSens, teraźniejszość wieloOpcjonalna, przyszłość , futurologia, czaS prawdopodobny wraz z hipotetycznym ) czyli w zależności od postrzegania upływu oraz wtłoczonych dyrdymał przez systemy kastowe, następne ponad dziewięć wariantów dla Kultur czy też cYwilizacji które wojny traktować mogą jako stadia rozwojowe barbarzyńskich plemion a la Hunowie oraz alternatywny który dzieli się na dwa stadia - ten o którym mogę wspomnieć to opcja ,, możliwa do realizacji "

Pytaliście o Cern. O to czy bezpiecznie wpływa na rozwój populacji - pamiętajcie że nie tylko ludzie zamieszkują Planetę. Kilka linków do indywidualnych wniosków. Pytaliście również o to "gdzie jest komputer który daje coś w rodzaju VR smile "

wielkość a także rozbudowa http://losyziemi.pl/naukowcy-planuja-pr … ekszyc-moc \

potencjalny wpływ na rzeczywistość |

http://www.cnbc.com/2017/02/22/alternat … -does.html

https://home.cern/about/physics/extra-d … lack-holes

http://www.express.co.uk/news/world/565 … SE-in-days

więcej nie ma co uzupełniać.

Jak wpływa na zmiany klimatyczne ?


https://www.youtube.com/watch?v=zSGuqO7i0IQJak pewnie rozumiecie ludzie mają potrzebę dominacji, dlatego powstają już plany takiego  " Komputera ,, : http://www.tvp.info/22426336/wielki-zde … -konkurent

NIKT nie nakazuje WAM aby budować tego typu przedsięwzięcia do momentu gdyby ktoś chciał " rozwalić " Glob poprzez debilne prototypy broni.

Dlaczego nie za bardzo "wychodzi" Wam poszukiwanie "darmowej" wersji "urządzeń mogących dać nieOdpłatnie energIę" ?
banalny powód to to że założenia "kompozycji" takiego Instrumentu nie powinny się opierać na kupowaniu "komponentów" za walory ekonomiczne, a także że nie byłby "odsprzedawany" z zyskiem.

Malutkie postępy czynicie lecz dotąd trasa którą wybraliście jeszcze jest niezwykle "wYboista ,,

załącznik potencjaly
| https://www.youtube.com/watch?v=PlUxJ1aUrJc