1

Temat: Organizator

Witam, jestem tutaj absolutnie nowy. Czy głównodowodzący czytaj autor książki pojawia się tutaj niekiedy? To nie jest pytanie tendencyjne smile interesuje mnie sposób postrzegania i doświadczania czasu przez prezesa.
wiem, że pytanie może wydawać się dziwne, lecz czas można doświadczać całkowicie inaczej niż standardowo.
Sam od jakiegoś czasu nie jestem związany ciągiem przyczynowo skutkowym swoich działań. W ten sposób pozbyłem się ograniczenia jakim jest karma, ponieważ nie doświadczając przeszłości, lecz wiedząc, że ona istnieje, po prostu przestałem ją generować. Wiem to tak jak wiem, że umiem chodzić czy oddychać. O jakości powyższych temat rzeka, ponieważ każdy z nas indywidualnie to odbiera.
Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia

2

Odp: Organizator

Witam nowo przybyłego. smile

Pan prezes może być, ale może go nie być. Czasami się zjawia, niczym duch, powie coś i znika na tygodnie, a nawet miesiące. Kiedy człowiek myśli, że odszedł na dobre, jego post wyskakuje jak diabeł z pudełka.

Tak poważniej big_smile Jak masz pytanie do niego, znaczy się do pana Hejala, to napisz w pytaniach do Hejala zapytanie. Czasami śledzi to co się dzieje (jak sam mówił, znaczy się pisał), więc może odpowiedzieć, jeżeli uzna pytanie za istotne. smile

Pozdrawiam, cześć smile

3

Ja mam właśnie problem z tym że ciągle analizuję przeszłość a to zabiera mi znaczną część energii hmm Czy tę analizę przeszłości powinienem zastąpić czymś innym? Np. częstymi pozytywnymi afirmacjami? Jak tobie się udało nie generować przeszłości ?

4 Ostatnio edytowany przez Krykur (2016-11-06 14:09:53)

Bardziej chodzi o to psychologiczne znaczenie jeśli chodzi o afirmacje

5 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2016-11-07 11:18:16)

Nie prościej ograniczyć ilość posiłków i płynów do 2 dziennie i podzielić na dwa porcję posiłku? Afirmacja nie zadziała bez konkretnych działań. Można obżerać się i zrzucać kilogramy na siłowni albo fitnesie lub ograniczyć jedzenie i picie (to jest prawdziwa przyczyna przybierania na wadze). A że czuje się dyskomfort to decyzja należy do każdego indywidualnie. Albo choroby i cierpienie albo zdrowie i zmiana trybu życia (konkretnie jedzenia). Takie są alternatywy...