31

Odp: Cwiczymy telepatie!

Mixon napisał/a:

Kwiatek.

smile cool

32

Odp: Cwiczymy telepatie!

Mixon, a mógłbyś sprecyzować jaki kwiatek wizualizowałeś, bo ja widziałam taki nieprawdziwy, narysowany z ładnych linii geometrycznych i niesamowicie kolorowy. Wyskoczył mi z ekranu, jak odszukałam Twoją energię. Ale bawiłam się z wami pierwszy raz i nie byłam pewna czy dobrze odebrałam. Kiedyś oglądałam w TV program, gdzie 1 osoba rysowała coś prostego, a potem się na tym skupiała, a ta druga też miała narysować, przy czym nie ustalały zupełnie co to ma być. To dopiero sztuka, bo tu można trafić przypadkiem... wink Wydaje mi się, że znaczenie ma też czy umiesz skupić się na swojej wizualizacji, im dokładniej to robisz, tym lepszy odbiór.

33

Odp: Cwiczymy telepatie!

Kwiatek byl calkowicie wyimaginowany wiec nie wiem jaki to byl gatunek chyba mixonski ))) cwiczenie dopiero w fazie rozwoju, otwarte na propozycje i oczywicie wszyscy zaproszeni! Pozdrowionka

34

Odp: Cwiczymy telepatie!

Niestety nie mogłam wczoraj brać udziału, nie miałam chwili na koncentrację  sad
Kiedy będzie następne?

35 Ostatnio edytowany przez Mixon (2009-10-13 13:27:15)

Odp: Cwiczymy telepatie!

Dzisiaj mam w planach zmienic nadajnik. Na dzisiejszo jutrzejszy pszekaz telepatyczny chce wyznaczyc nowy nadajnik i bedzie to osoba ktora jedyna bez zadnych wachan i zmian decyzji przed wynikami odgadla obydwa moje przekazy.
Raptor-zapraszam- poprosimy o nie wiecej niz 5 mozliwosci.
( jak tak dalej pojdzie to pierdykniemy doktortat z telepatii smile )

36

Odp: Cwiczymy telepatie!

Czekamy Raptor  smile

37

Odp: Cwiczymy telepatie!

Mixon napisał/a:

Dzisiaj mam w planach zmienic nadajnik. Na dzisiejszo jutrzejszy pszekaz telepatyczny chce wyznaczyc nowy nadajnik i bedzie to osoba ktora jedyna bez zadnych wachan i zmian decyzji przed wynikami odgadla obydwa moje przekazy.
Raptor-zapraszam- poprosimy o nie wiecej niz 5 mozliwosci.
( jak tak dalej pojdzie to pierdykniemy doktortat z telepatii smile )

Heh, chyba nie jestem najgorszym nadajnikiem, bo miałem napisać wczoraj jeszcze, że ktoś powinien Ciebie Mixon wyręczyć w prowadzeniu eksperymentu, bo jesteś już stratny 2 sesje odgadywania wink... jak widać czytasz w myślach, bo nawet miałem siebie zaproponować smile. Aczkolwiek, z racji tego, że mam dziś niewiele czasu, nie zaproponowałem tongue

Jak zdążę z pracą i się zrelaksuję, to może dziś wieczorem, jeśli nie to jutro bo nie lubię odwalać fuszerki smile

Problemem może być kiepski kontakt ze mną, bo wiele osób się ze mną nie zaznajomiło, z racji tego, że rzadko się udzielam (ja natomiast miałem dużo czasu na poznanie Was smile). Więc nie liczcie na dobre wyniki tongue
Mixon zaproponował też wspólną wizualizację, więc może to w tym wypadku pomoże we wzmocnieniu.

Pozdro.

38 Ostatnio edytowany przez Mixon (2009-10-13 20:14:12)

Odp: Cwiczymy telepatie!

Dobrze. Swiat potrzebyje perfekcyjnych melancholikow. Asekuracja tu zupelnie nie potrzebna bo pamietaj ze to jest zabawa w stylu przyjemne z porzytecznym. Wiem tez, ze typ osobowosci, o ktory Cie podejrzewam nie dzierzy porazek jakrowniez nie lubi gdy sie go pospiesza niemniejednak nalegam na ,ze tak dziwnie powiem , wieksza rychlosc. Ja z kolei naleze do grupy towarzyskich sangwinikow wiec z cierpliwoscia u mnie na bakier. wink  Pozdrawiam

39

Odp: Cwiczymy telepatie!

Ok, jestem.
Wylosowałem jeden z czterech poniższych owoców smile W głowie mam cały czas jego obraz i jeśli ktoś zechce to się z nim owym obrazem podzielę wink

pomarańcza
banan
truskawka
jabłko

Powodzenia smile
Jest pewne niechciane utrudnienie, ale o tym dopiero przy rozwiązaniu, które nastąpi nie wiem kiedy smile

40

Odp: Cwiczymy telepatie!

Ja tu widzialem jablko ale bylo ciezko. Genealnie trudna wizualizacje sobie wybrales.

41

Odp: Cwiczymy telepatie!

Mi się zupełnie nie udało sad Kiedy tylko nawiązywałam jakiś kontakt, aby sczytać, to czułam cudowny spokój, błogostan i jedność... no i zapominałam o całym ćwiczeniu... podchodziłam 3 razy i za każdym razem to samo, odpuszczam smile no, ale żeby nie było, to za pierwszym razem miałam jakiś nędzny przebłysk banana obieranego ze skórki, ale bardzo wątpię w prawdziwość tej wizji smile może Raptor opiszesz nam swój sposób odczytywania, bo widzę, że jesteś w tym niezły smile

42

Odp: Cwiczymy telepatie!

Ok, może rzeczywiście zbyt trudne na początek to było smile

Mixon, byłeś blisko z tym jabłkiem pod względem kształtu. Wizualizowałem pomarańczę smile

Gabi, zdaje się, że odebrałaś to utrudnienie o którym wspomniałem, ponieważ tak się niefortunnie złożyło, że podczas układania testu jadłem banana tongue I tak nieźle, że to do Ciebie trafiło. Pewnie dlatego, że mnie to rozbawiło, jak sobie pomyślałem, że teraz pewnie wszyscy zobaczą banana, choćbym nie wiem jak się starał smile

Nie mam sposobu na odczyt. Patrzę na tekst i w pierwszej sekundzie wiem, który to obiekt, albo nie wiem, bo jest to niewyraźne. Jeśli nie wiem, to daję sobie spokój i ewentualnie staram się sobie przypomnieć jeszcze pierwszą myśl (lub obraz) jaka mi przyszła do głowy. Pierwsza myśl jest zawsze poprawna, potem się wszystko zamazuje jak do głosu przychodzi rozum smile

Ogólnie też słabe powodzenie testu jeśli chodzi o frekwencję. Na 3 osoby nikt nie odebrał poprawnie (chyba, że ktoś się nie przyznał a próbował smile ). Ale jakieś tam połowiczne sukcesy były wink

W następnej rundzie odpadam, bo nie mam Internetu.

Pozdro.

43

Odp: Cwiczymy telepatie!

OK, jeszcze ani raz nie zdolalam poprawnie odczytac przekazu, wiec moze lepiej mi pojdzie z wysylaniem?
wink

Bede sie skupiac na jednym z nastepujacych przedmiotow:

*fotel
*hamak
*krzesło
*ławka

Powodzenia!

44

Odp: Cwiczymy telepatie!

Mnie też się nie udało jak do tej pory. Dzisiaj stawiam na fotel. Pewnie skucha ale co tam  wink

45

Odp: Cwiczymy telepatie!

Istnienie, chociaż jest zabawnie smile mi się zabujał hamak... próbowałam tak jak Raptor radził, pierwsza myśl podczas czytania postu, ale też wątpię...

46

Odp: Cwiczymy telepatie!

smile

Odpowiedz podam wieczorkiem.

47

Odp: Cwiczymy telepatie!

Daniel napisał/a:

niezłą macie zajawke nie powiem...pozdrawiam...

Dlaczego sie nie przylaczysz?

48

Odp: Cwiczymy telepatie!

Wale w krzeslo!

49

Odp: Cwiczymy telepatie!

No Mixon nie tak ostro  wink  ...

50

Odp: Cwiczymy telepatie!

Brzydze sie przemoca wiec strzelac nie bede..

51

Odp: Cwiczymy telepatie!

Zabawnie jak się okaże, że to ławka, do której nikt nie strzelał wink zaczynam podejrzewać po tym z bananem, że Yurikko bujała się pisząc post tongue

52

Odp: Cwiczymy telepatie!

Hello, widzę, że jeszcze zdążyłem.
Dziś jakaś inna metoda mi się włączyła i najsilniejszą energię poczułem z krzesła (bez żadnego obrazu), a przynajmniej coś między hamakiem a krzesłem zaiskrzyło smile Stawiam na krzesło jednak.

53

Odp: Cwiczymy telepatie!

Przepraszam, ze tak pozno, ale mialam niespodziewana przygode...Nie wchodzac w szczegoly - mialam przymusowy spacer z pracy do domu. Dodam, ze mieszkam w na totalnym odludziu w lesie, do cywilizacji jakies 15km,  a prace koncze o 22:00. Arghhhhhh!

A wracajac do tematu:)
Jak bylam mala, strasznie lubilam odwiedzac pewna moja kolezanke po sasiedzku. Miala duzy ogrod z drzewami i w wakacje miedzi tymi drzewami rozwieszony hamak. Wydawalo mi sie wtedy czyms super extra fajnym miec taki wlasny hamak i moc sie w nim bujac - bez kolejki:)

54

Odp: Cwiczymy telepatie!

A jednak Gabi masz ten talent wyćwiczony bardzo dobrze wink Raptor też (pomiedzy krzesłem a hamakiem). Daniel prawie  wink A mi jeszcze duuużo brakuje. Ale zabawa fajna.
Kto następny?

55

Odp: Cwiczymy telepatie!

No dalej Istnienie! Do odwaznych swiat nalezy!

56

Odp: Cwiczymy telepatie!

No Mixon skoro namawiasz... ale dzisiaj już chyba za późno, więc jutro będę się koncentrować na którymś z tych przedmiotów:

lampa
świeca
lampion
latarka
latarnia

Wynik podam jutro wieczorem  wink Powodzenia

57

Odp: Cwiczymy telepatie!

Ja bym na następny raz proponował może bardziej różne od siebie przedmioty, tj. młotek - samolot smile, bo przy tych lampionach to tylko światło widać tongue

To chyba ode mnie się zaczęła taka sugestia żeby tematycznie przedmioty zestawiać, a to jest trudne potem do odczytania smile

58

Odp: Cwiczymy telepatie!

Ok. może faktycznie na początek naszych "telepatycznych praktyk" lepiej zacząć od łatwiejszych zadań. To niech będzie:

brzoza
diament
strumień
wilk
statek kosmiczny

Może być? Jutro będę myśleć o jednym z tych elementów.

59

Odp: Cwiczymy telepatie!

ja juz wiem ale nie powiem. Tzn widzialem.. chyba

60

Odp: Cwiczymy telepatie!

Hmm.
Pewnie znow cos mi nie poszlo, bo widzialam wilka w lesie nad strumieniem. Brzozy i diamentu brak:)
Jednak pierwszym obrazem byl strumien i taka typuje odpowiedz.