1

Temat: Witajcie.

Witajcie. Wpadłem na waszą stronę przypadkiem weryfikując wiadomości w internecie na temat paranauk i skończywszy znalazłem się tutaj. Przede wszystkim chciałbym podziekować Hejalowi za wkład jaki włożył w książke. Bez względu na to jakie miał intencje i kim tak właściwie jest, cele które sobie nałożył zostały osiągniete. Skłonił internautów do refleksji na temat Wszechświata, szeroko pojętego społeczeństwa i religii. I za to należą mu się brawa, bowiem niewiele jest materiałów w internecie tego pokroju, które wymagałyby głębszego zaangażowania i interpretacji. Jestem świeżakiem na forum, więc pasowałoby się przedstawić . A więc, nazywam się Ireneusz, otwarty i ciekawski (mam nadzieje, że w pozytywnym znaczeniu) ze mnie człowiek. Moją największą pasją jest szerokopojęta Matematyka i tym też zajmuje się na codzień. A także inne nauki ścisłe, w pewnych aspektach Filozofia i antropologia społeczna.

2

Odp: Witajcie.

Cześć Ireneusz smile Ja jestem Krzysiek. Może niezbyt przepadam za matematyką, ale czasami lubię sobie pofilozofować. Tak czy inaczej, witaj, i czuj się jak w domu (czyli swobodnie) smile

3

Odp: Witajcie.

Witam zapraszam do dyskusji. Ja z matematyką podobnie jak Krykers i z filozofią w sumie tez. Pozdrawiam