211

Odp: Pytania do Hejala

Witam - Pani Małgosiu dziękuję za informację - kupiłem ozonator.
miłego dnia.

212 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2021-04-07 08:47:57)

Odp: Pytania do Hejala

Znam stowarzyszenie Nadieżda. Jest popularne w Federacji Rosyjskiej, to mieszanka ludowej wiedzy z wiedzą hinduskich joginów. Jeśli chcesz pogłębić wiedzę przeczytaj sobie książki Gienadija Małachowa:
https://docer.pl/doc/xn80nn1
https://docer.pl/doc/nc001
https://docer.pl/doc/nc00c
https://docer.pl/doc/nc00v
Dużo wspólnej wiedzy z książką SZKOŁA ZDROWIA Nadieżdy Simonowej, ale niektóre tematy pogłębione.
Fajnie że używasz ozonatora, pozrawiam! Podoba mi się twoje podejście do tematu, lubisz eksperymenty, to bardzo dobrze...

213

Odp: Pytania do Hejala

To fragment książki, rozdział 2.6:

Dwa piętra piwniczne wyposażone są w generatory sztucznych światów. Średnio jedna sala przypada na dwie osoby a na każdym piętrze mamy pięć sal (moja rodzina liczy sobie 22 osoby - 10 dorosłych i 12 dzieci, czworo z nich wyprowadziło się od rodziców i zamieszkało z nami, jedno odeszło do innej rodziny, a troje dorosłych czeka na zgodę na stworzenie potomka, w tym ja).


Tak się w sumie zastanawiam, skoro trafiłeś na Ziemię to dlaczego dalej czekasz na uzyskanie zgody na posiadanie potomka? Z tego musiałoby wynikać że po spędzeniu tutaj na Ziemi reszty życia w ciele istoty która trafiła do innej kultury musiałbyś wrócić na swoją planetę, do swojego poprzedniego ciała...
Inaczej nie musiałbyś czekać na otrzymanie zgody na posiadanie potomka, dwa - po powrocie na Saleinji nie będą obowiązywały cię jakieś restrykcje związane z tym że spędziłeś tak dużo czasu na Ziemi wśród Terran i twoja świadomość mogła przyswoić pewne cechy niepożądane przez twoich pobratymców.
Trzy, wspominałeś że jakiś czas temu twoja rodzinna miała wypadek i sporo osób umarło, jak obecnie wygląda sytuacja tam u ciebie? Wszystko się ustabilizowało? Jak chcesz, to możesz odpowiedzieć na to pytanie prywatnie. Całe forum nie musi wiedzieć.