91

Odp: Pytania do Hejala

a tu jeszcze coś co daje do myślenia:

http://niewiarygodne.pl/kat,1031983,opa … aid=61758b

Jak on mógł tyle przeżyć to my chyba też!

92 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2016-09-16 14:43:47)

Odp: Pytania do Hejala

Unia Galaktyczna zredukowała populację do minimum. 400 tys. obywateli to pustkowie w porównaniu z 7.5 mld ludności Ziemi i przy planecie dwukrotnie większej niż Ziemia (większa grawitacja?). Wtedy degradacja środowiska jest niemierzalna. Poza tym uważam że nie przeskoczysz pewnego etapu. Nie staniesz się od razu Avatarem (będziesz mógł stwarzać energię siłą woli) tylko dlatego że tego mocno pragniesz. Są etapy pośrednie aby do tego dojść. I dochodzi się małymi krokami, a nie robi się od razu skok cywilizacyjny. To jest możliwe tylko przy kontakcie z kimś o wiele wyżej rozwiniętym, który zburzy Twoje pojmowanie rzeczywistości. Na przykład Hejal. Napisał że nie jesteśmy gotowi na kontakt. Ciekawe dlaczego? Co w naszym pojmowaniu rzeczywistości jest nie tak że przeżylibyśmy szok? W jakim Matrixie żyjemy i kto nam go zafundował?

A jeśli chodzi o prąd to miesiąc temu w miejscowości Supraśl przeszła trąba powietrzna i powyrywała drzewa i słupy wysokiego napięcia, zerwała nawet ileś dachów. Przez prawie tydzień nie było prądu. Ludzie cofnęli się o epokę do tyłu- mam na myśli gotowanie, mycie, oświetlenie nic nie działało, nie mówiąc o ukochanym necie. Jesteśmy uzależnieni od prądu jak narkoman od heroiny. Po prąd robi nam kto inny i każe za to słono płacić. Więc krokiem milowym byłoby zacząć robić go samemu nie płacąc nikomu za nic. Brakuje nam tylko wiedzy. A wiedza to pochodna rozwoju duchowego. A rozwój duchowy to pochodna pracy jaką trzeba włożyć aby do tego dojść.

93

Odp: Pytania do Hejala

Pytanie do Hejal. W którejś wersji pdf twojej książki WSZYSTKO JEST WIBRACJĄ był opis powstania piramid egipskich oraz alfabety innych cywilizacji, a nie ma tego w wersji internetowej. Dlaczego nie uzupełniłeś wersji na stronie internetowej aby była aktualna, bo to tam najczęściej wszyscy sięgają?

94

Odp: Pytania do Hejala

To już Hejal rozszerzył książkę, jak zapowiadał?

95 Ostatnio edytowany przez Krykers (2016-08-02 16:16:48)

Odp: Pytania do Hejala

"Dlaczego nie uzupełniłeś wersji na stronie internetowej aby była aktualna, bo to tam najczęściej wszyscy sięgają?"

Ja chyba znam odpowiedź. Kiedyś, to ktoś sprzedawał link na allegro. Hejal uważa, że wiedzą trzeba dzielić się za darmo, no i w sumie ma rację. Zapowiadał już, że jak będzie wersja rozszerzona, czy druga książka, nie opublikuje jej na stronie.

96 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2016-08-03 08:38:41)

Odp: Pytania do Hejala

Link można wyszukać wpisując w Google kosmita pl i za nic nie trzeba płacić. Natomiast znalezienie kolejnej poprawionej wersji jest już trudniejsze. Logiczne jest więc zaktualizowanie na stronie wersji tym bardziej że poprawki dodały nowe treści (alfabety innych cywilizacji, piramidy).

97 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2016-08-04 08:49:27)

Odp: Pytania do Hejala

Ale najbardziej istotnej informacji tu nie ma. Jak powstały piramidy. Że zostały odlane bloczek po bloczku, a nie wycięte z bloczków skalnych i nie zrobili tego kosmici tylko ludzie.

Beton z którego były robione miał specjalną strukturę i był 10-krotnie mocniejszy od tego dzisiejszego. Użyto wody z wyciśniętych owoców i dodatkowych uszlachetniaczy. Gdybyśmy budowali swoje domy używając takiego betonu, przetrwałyby tyle co piramidy.

Zresztą to nic nowego. Używając tylko wody strukturyzowanej do zwykłego ziemskiego betonu osiągniemy 8-krotnie bardziej odporny na ściskanie beton.
Jak widać nawet kretynizm może być pouczający, tylko trzeba umieć patrzeć.

Poza tym Wikipedia to kiepska baza wiedzy. Najbardziej istotnych rzeczy tam nie znajdziesz np. co wpływa na długość życia człowoieka.

98 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2016-08-16 10:22:06)

Odp: Pytania do Hejala

Czy długość życia istoty ma bezpośredni związek z grawitacją planety? Mówiłeś że zaryłbyś się w naszym gruncie po pas, czyli twoja gęstość (w ciele jakie miałeś na Saleinji) jest około 10 razy większa od mojej. Czy z tego wynika, że długość życia jest 10-ciokrotnie większa? Czy są jakieś inne zależności? Czy na Ziemi jesteś ograniczony ziemskim ciałem i prawami fizycznymi tu panującymi czy możesz dowolnie przedłużyć swoje życie poprzez procesy oczyszczania organizmu z toksyn i polaryzując struktury wody?

99

Odp: Pytania do Hejala

Mam jeszcze takie pytanie.
Uważam że nie zapadłbyś się w naszym ziemskim gruncie po pas, bo musiałbyś ważyć kilkaset ton (mam na myśli Twoje Saleijnickie ciało). A z czasu obiegu Waszej planety dookoła Zosmy wynika że grawitacja na Twojej planecie jest większa tylko o około 60% (586dni/365dni =1,6054 lub 38,78h/24h=1,6159). Jedynie poruszałbyś się w zwolnionym tempie jak kosmonauci ziemscy na księżycu.

100

Odp: Pytania do Hejala

Jednak Cię ruszyło. Szkoda bo myślałam że jesteś bardziej dojrzały i pozostaniesz na Peace.
To nie była krytyka Twojej osoby tylko dobra rada. Jesteś na pewno fajnym chłopcem/mężczyzną i to że taki jesteś też jest fajne. W ogóle różnorodność jest fajna, ale jeśli chcesz prowadzić dyskusję to musisz znaleźć płaszczyznę komunikacji z rozmówcą. Kompletnie nie rozumiem o czym piszesz więc trudno się do tego odnosić. Jeżeli masz z tym problem to musisz zacząć od polubienia siebie takim jaki faktycznie jesteś. Ja już Cię lubię, bo gdybym Cię nie lubiła to nie zawracałabym sobie gitary dawaniem Ci takich rad. Jednak ty również musisz polubić sam siebie, polubić swoje wady i zalety, bo przecież każdy z nas się z nich składa. Nie ma chodzących ideałów. Peace!

101 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2016-09-07 12:46:27)

Odp: Pytania do Hejala

Wersja książki Hejala z fragmentem o piramidach (w rozdziale Ziemia Dawniej):

https://pl.scribd.com/doc/13831941/kosmita3#scribd

102 Ostatnio edytowany przez radeohelmofonik (2016-09-08 05:32:32)

Odp: Pytania do Hejala

Hejal jakie możliwości umysłowe posiadają salejniczycy chodzi mi czy są tepsi od ziemian. Powinieneś zauważyć różnicę skoro jesteś już tymczasowo nie w ciele salejniczycy a w ciele ziemian. To trochę mnie ciekawi. Jak można to opisz to szeroko.

103

Odp: Pytania do Hejala

Na ekrany kin wchodzi dzisiaj film SMOLEŃSK. Napisałeś kiedyś Hejalu że to był zamach. Nie opisałeś jednak kto tego dokonał i w jaki sposób zostało to zaaranżowane. Możesz rozwinąć temat?

104 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2016-09-15 10:03:12)

Odp: Pytania do Hejala

Czy układ alfabetu Saleinji który przedstawiłeś Hejalu jest układem klawiatury waszych komputerów? Tak jak nasze QWERTY? Widzę że również zmienił się rozdział 2.20. Kontrola narodzin. To fajnie Hejalu że aktualizujesz książkę na stronie internetowej. Ta wersja jest najbardziej dostępna.

Odnośnie ilustracji to niech każdy z forumowiczów zrobi jeden rysunek dotyczący któregoś z tematów i będziemy mieli ilustracje. Ja mogę taki zrobić.

105 Ostatnio edytowany przez Fabian (2016-10-05 08:26:35)

Odp: Pytania do Hejala

Czy jedną z tych drobnostek czekających na odkrycie, nie jest przypadkiem to, że napisałeś o broni reakcji łańcuchowej nad ktorą pracują naukowcy, która jest  groźniejsza niż broń atomowa? Broń atomowa polega na reakcji łańcuchowej. Chyba że może chodzi o broń rozszczepiającą wszystkie pierwiastki znajdujące się na danym terenie, a nie tylko zawartość bomby. Próbuje zgadnąć po co zamieściłeś te drobnostki. Może chodzi o eksperyment polegający na tym, czy ludzie nie będą Cię postrzegać jako guru i prawdę objawioną, jak w przypadku wcześniejszych odwiedzin kosmitów, które doprowadziły do powstania kultów religijnych. Czy nie będa Ci bezgranicznie ufać tylko dlatego, że jesteś kosmitą oraz, czy będą werfikować informacje zdobyte od Ciebie przez swój rozum.

106

Odp: Pytania do Hejala

Chodzi o broń, po użyciu której cała materia zaczyna ulegać destrukcji na poziomie molekularnym, gdy wszystkie atomy będące blisko siebie, rozrywają się przekazując sygnał do rozerwania się kolejnym. O broni, która może zniszczyć całą planetę, bo pierwiastki są wszędzie - w wodzie, ziemi, powietrzu. Reakcję taką może zatrzymać tylko próżnia (w warunkach laboratoryjnych) lub przestrzeń kosmiczna (ale nie zawsze, w skrajnych przypadkach użycie broni reakcji łańcuchowej może przenieść się na inne globy). Broni tej nie można używać lokalnie. Naukowcy myślą, że da się to ograniczyć tworząc wielkie klosze próżniowe nad miejscem zrzucenia bomby, ale to głupota, gdyż nie da się tej broni całkowicie kontrolować, chociażby z powodu niemożności utworzenia klosza próżniowego pod ziemią, można co najwyżej spowolnić reakcję łańcuchową. Jeśli broń zostanie użyta na jakiejś planecie, zrywane są z nią wszystkie połączenia, by nie doszło do infekcji, i w celu dodatkowego zabezpieczenia wokół planety tworzona jest sztuczna bańka próżniowa. To bardzo niebezpieczna broń i daleko mi do tego, by z niej żartować. Tylko tyle mogę o niej napisać.

107 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2016-10-05 09:40:32)

Odp: Pytania do Hejala

Czy wyżej opisane bronie reakcji łańcuchowej unicestwiają również dusze mieszkańców planety? A co się dzieje z energią uwolnioną podczas takiej reakcji? Teraz rozumiem obecność innych cywilizacji na Ziemi. 58 lat świetlnych nie gwarantuje bezpieczeństwa. To może rozejść się na cały układ słoneczny, a nawet dalej. To byłby koniec świata jaki znamy. Zmietlibyśmy nie tylko swój własny Układ Słoneczny ale i kilka sąsiednich. Horror!!!!!!!!!! Co można zrobić żeby do tego nie dopuścić?

108

Odp: Pytania do Hejala

Czy osiem planet w waszym układzie gwiezdnym Estry (w zasadzie siedem plus planetoidy) oznacza, że dwie rozwaliliście broniami reakcji łańcuchowych, o których napisałeś powyżej i po prostu zniknęły? Czy planetoidy to pozostałość po gwiezdnych wojnach które kończyły się zniszczeniem planet? To dlatego chcecie nas przed tym ustrzec powodowani własnymi doświadczeniami ?

109 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2016-10-11 09:58:42)

Odp: Pytania do Hejala

Czy imię Ania, które użyłeś 2 razy w książce to czysty przypadek czy wskazówka (jak u Templariuszy: tam skarb Twój gdzie serce Twoje)? W zasadzie to trzy razy bo jest jeszcze Wiedźma Anija w linkach dzieci indygo.

Dowcipy o blondynkach i kabarety wcale nie są śmieszne a wręcz głupie, zwłaszcza jak się na nie patrzy z perspektywy czasu. Patrzenie na nas z perspektywy twórczości kabaretowej to pomyłka. Mamy o wiele bogatsze życie duchowe niż komukolwiek się wydaje, prawda Wacław? Chyba jesteś jedyną osobą która czyta moje wpisy. Doceniam to.

110 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2016-10-12 10:18:09)

Odp: Pytania do Hejala

Coś dla miłośników sportów ekstremalnych (to co widać jest oczywiście poustawiane i nikomu nie dzieje się krzywda, ale pokazuje granice ludzkich możliwości):

https://www.youtube.com/watch?v=RB1PunEHGF8

I pomyśleć że te ćwiczenia zostały stworzone w zupełnie innym celu. Umiejętność samoobrony to tylko produkt uboczny sztuk walki. Natomiast zdrowie i kondycja fizyczna przydaje się na co dzień i zapobiega powstawaniu chorób. Czy na Saleinji praktykuje się tego typu formy rywalizacji? Nie sądze...

111

Odp: Pytania do Hejala

1. i 2. Fejki, zapewne jakas akcja rekalmowa filmu badz produktu, 3. samochod skrecajacy zaslania ten kroty rzekomo sie teleportuje. 4 tym bardziej fejk.

112

Odp: Pytania do Hejala

@ Hejal

113 Ostatnio edytowany przez Krykers (2016-10-30 18:21:09)

Odp: Pytania do Hejala

A JA mam pytanie. Czy macie w swoim słowniku, jakieś słowa niecenzuralne, wulgarne? smile No, o słowa takie bardziej brzydkie chodzi. Czy nie macie teraz, a kiedyś mieliście? Oczywiście chodzi o Saleinji, czy tam tak zdarza się im mówić, jakby ktoś nie rozumiał. smile Ja strzelam z odpowiedzią, że tak, mają takie słowa, tylko że ich nie używają, ale mogę się mylić.

114 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2016-11-02 12:05:18)

Odp: Pytania do Hejala

Często korzystałem ze strumieni powietrza niosącego pozytywne dla zdrowia ładunki energetyczne i strumieni dźwięków wprowadzających komórki w zdrowotny rezonans. Gdy ustawiłem odpowiedni poziom strumienia powietrza, mogłem na poduszce powietrznej wznieść się w powietrze i pofruwać po pokoju (kabina zajmowała mały pokój), a niskie wibracje wywoływały przyjemny, podbudowujący psychicznie, masażyk erotyczny a nawet łaskotki (niektórzy kosmici, gruboskórni, nie rozumieją co to jest). Ech... A teraz to przeszłość, bo moglibyście wykorzystać ją do tortur. Koniec fruwania, koniec cielesnych rozkoszy, koniec poprawiania kondycji i koniec bezsensownych chichotów pod sufitem.

To są typowo damskie zabawy, chłopcy bawią się w inny sposób.
Czy jesteś kobietą Hejalu? Łatwiej byłoby Ci być kobietą -możliwość malowania twarzy, przebierania się, zmiany wizerunku. To dlatego podobają Ci się kawały o blondynkach?

A co z oczyszczarką płynów? Bo też je trzeba strukturyzować i usuwać trucizny?

Nie wierzę w to że zwykłego kataru nie umiesz wyleczyć. To przecież bardzo proste. Trzeba odwodnić i zakwasić organizm (lekkimi kwasami organicznymi a nie mięsem) i katar mija po dwóch dniach a nie po siedmiu.

115 Ostatnio edytowany przez scr90210 (2016-11-07 00:10:51)

Odp: Pytania do Hejala

Waclaw, a może nie tyle co energia elektryczna była przyczyną zagłady, a energie nuklearne, bądź broń nad którą pracuja w zderzaczach cząstek https://www.youtube.com/watch?v=ijFm6DxNVyI
wiem, ze obcy nie pozwolą nam rozwinąc tej technologii bo jest zagrozeniem dla wielu systemów (podobno juz wczesniejsze cywilizacje nad nia pracowaly i dlatego zostaly unicestwione)

116 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2016-11-07 13:01:20)

Odp: Pytania do Hejala

Produkcja prądu w Polsce odbywa się z węgla. Codziennie 100 tys. ludzi zjeżdża pod ziemię żeby go wydobywać. Potem spala się go w elektrowniach. 3/4 tej energii to grzanie atmosfery a 1/4 to generowanie prądu. Ale wykorzystujemy około 1/10 -1/8 pierwotnej energii węgla, bo co innego to moc wytworzona a co innego to wykorzystana. Na noc nie wyłącza się turbin tylko pracują one nadal. Dochodzą do tego jeszcze straty na przesyle energii na odległość.

Efekt zdrowotny tej technologii jest porażający. Pylica u górników i wybuchy metanu w kopalniach. Choroby układu oddechowego w miastach i przy elektrowniach przede wszystkim u dzieci i ludzi starszych, kończące się zgonami. No i oczywiście efekt cieplarniany i degradacja środowiska. To cena jaką się płaci za elektryczność z węgla. Czy są jakieś bezpieczne alternatywy? Na pewno są ale to pytanie do Hejala. On niestety jedyną bezpieczną technologię jaką nam sprzedał to oddziaływanie skondensowaną wiązką fotonów na skażenie promieniotwórcze. Dobre i to na początek.

Energia jądrowa nie jest bezpieczna, funduje nam inny rodzaj apokalipsy.
Zabawa ze zderzaczem hadronów i syntezą jądrową jest bardzo niebezpieczna. Zwłaszcza w rękach cywilizacji ludzkiej która nie dorosła jeszcze do takich zabawek. Jak mawia Hejal najpierw rozwój duchowy -całkowicie się z nim zgadzam. Tylko za około 50 lat skończy się węgiel a za około 20 lat ropa. Lepiej byłoby nie czekać tylko zacząć pracę nad nowymi (bezpiecznymi) technologiami pozyskiwania energii JUŻ TERAZ. Nie czekajmy że coś nam ktoś da za darmo.

117

Odp: Pytania do Hejala

Mam jeszcze takie pytanie. Jeśli zagrażamy sami sobie i swojej planecie bronią jądrową to dlaczego jeszcze Unia Galaktyczna nie przysłała tu fachowców od znikania technologii i nie zniknął pluton w rakietach balistycznych i zderzacz hadronów w CERN-ie koło Genewy?

Jak dzieci bawią się zapałkami na kanistrze benzyny to daje im się po łapach i zabiera zabawki. Dopiero jak urosną pokazuje jak bezpiecznie korzystać z zapałek. My jeszcze nie urośliśmy i zabawa takimi zabawkami może skończyć się spaleniem chałupy. Bierne przyglądanie się jak podpalamy naszą chałupę to żadna edukacja, zważywszy że większość spłonie i tylko nieliczni się uratują.

Mieszkasz w Polsce już 10 lat i widzisz ile do powiedzenia ma przeciętny obywatel -tyle samo co Żyd za okupacji. Indoktrynacja Państwa i Kościoła jest silniejsza niż idee kosmiczne prezentowane w StarTrek, Avatar a nawet w twojej książce. Ilu z tych co przeczytało ją zastanowiło się nad tym co przeczytali?

Dlatego uważam że potrzeba impulsu, który obudzi ludzkość i rozpocznie pozytywne przemiany, ale burzenie i budowanie od nowa to kiepski pomysł. Lepiej zrobić to w sposób przemyślany i nie tak gwałtowny, kierując się dobrem wszystkich ludzi, a nie tylko wybranych (zwolenników PiS czy PO).

118

Odp: Pytania do Hejala

Małgosiu obcy wielokrotnie wyłączali systemy sterowania głowicami nuklearnymi. Jestem pewny, że nie pozwolą na użycie tej broni na masową skalę, i rządzący też o tym wiedzą, dlatego ewentualna (oby nie!) wojna będzie wojną konwencjonalną.

Ingerencja o której mówisz, zapewne (jak mi się wydaje) zaprzecza regule o zakazie mieszania się w rozwój cywilizacji. Co innego subtelne pokazy a co innego bezpośrednie ingerowanie w rozwój.

Sam zderzacz Hadronow pozwoli nam pewnie odkryć nowe źrodła energii,dlatego jest nam potrzebne jego istnienie, natomiast ewentualne odkrycie broni masowej dezintegracji raczej na pewno spotka się z ingerencją obcych. Ludzkość nie dorosła do niesienia takiej odpowiedzialności.

119 Ostatnio edytowany przez malgosia.wl (2016-11-09 11:16:19)

Odp: Pytania do Hejala

Masz całkowitą rację -nie dorosła. Myślę jednak że kosmici nie ingerują tak oficjalnie ze względu na zakaz ingerencji. Wpływają raczej na ludzi którzy podejmują decyzję. Podam ci taki przykład. Dwóch polskich szpiegów: Marian Zacharski i Ryszard Kukliński.

Pierwszy wykradł dokumentację. Wśród zdobytej dokumentacji znajdowały się m.in. precyzyjne dane dotyczące radarów, systemów przechwytywania celów i naprowadzania na nie rakiet stosowanych we wszystkich ówczesnych amerykańskich samolotach bojowych (F-5, F-14, F-15, F-16, F-18), plany radaru LPIR (Low Probability of Intercept Radar) znanego powszechnie pod nazwą cichego radaru, który montowany był w samolotach opartych na technologii stealth, w tym w strategicznych bombowcach B-1 oraz B-2, dokumentacja dotycząca rakiet TOW, Phoenix, Sparrow, Hawk, Patriot, radary dla marynarki wojennej. USA musiała przezbroić cały system obrony co kosztowało ich grube miliardy. Do dziś nie mogą nam tego darować i jeszcze nie prędko zniosą wizy.

Drugi o pseudonimie Jack Strong w latach 1980 i 1981 roku był oficerem w Sztabie Generalnym jako jeden z najbliższych współpracowników generałów – architektów przyszłego stanu wojennego: Wojciecha Jaruzelskiego, Floriana Siwickiego, Czesława Kiszczaka, Michała Janiszewskiego, Tadeusza Tuczapskiego, Jerzego Skalskiego. Od wiosny 1981 roku płk Kukliński był szefem zespołu, który planował stan wojenny w Polsce. Zapobiegł uderzeniu ZSRR na kraje Europy Zachodniej i Skandynawię, które chciały wykorzystać lukę w systemie obrony NATO polegającą na zbyt długim czasie mobilizacji wojsk. Za to niestety Rosjanie nie darzą nas sympatią (delikatnie mówiąc).

Najśmieszniejsze jest to że zarówno jedno jak i drugie zrobili Polacy. Zamiast nam za to podziękować nienawidzą nas. Ale dzięki temu ani jedna ani druga strona nie zdecydowała się na otwarty konflikt nie mając znaczącej przewagi.

Co do zderzacza hadronów to Tesli nie był on potrzebny, aby opracować technologię przesyłania energii elektrycznej na odległość. Nawet Hejal zrobił tak zaawansowane urządzenia jak wzmacniacz fal mózgowych i rozsuwasz atomów z części ogólnie dostępnych. Czy to nie przypadkiem ściema Hejalu? Z tego co napisał Hejal wydaje mi się szukanie bozonu Higsa to przykrywka. Wszystko jest oparte na prostych wzorach. Oni prowadzą badania nad fuzją jądrową i efektem tej pracy może być nowy rodzaj broni reakcji łańcuchowej. I to jest bardzo niebezpieczne, ale może się mylę…

120

Odp: Pytania do Hejala

O tym pierwszym panu nie słyszałem, niesamowite yikes Rzeczywiście, waga informacji jakie przechwycił robi wrażenie. Z tego co pamiętam, również w czasie drugiej wojny światowej, Polacy przechwycili plany budowy rakiet V2, zapewniając tym samym aliantom równowagę w technologii wojennej.

Nie wiadomo, czy poczynania szpiegów aż tak mogły wpłynąć na decyzje co do naszego kraju (bowiem nie tylko my szpiegowaliśmy obce supermocarstwa, jest to na porządku dziennym). Pasowałoby to jednak, do roli poligonu atomowego, jaki zapewne chcieli nam zgotować ludzie stojący za Hillary Clinton.

Jak to dobrze, że przegrała! To świadczy o tym, że ludzie budzą się, i niechętnie nabierają się na kłamstwa mediów, w końcu zaczynają myśleć za siebie.
Ze zderzaczem Hadronów zgadzam się - tam chyba od początku chodziło o produkcję broni, świadczą o tym eksperymenty, które głównie miały za zadanie znalezienie wysokoenergetycznych cząstek potrzebnych do zapoczątkowania reakcji łańcuchowej. Nad fuzja termojądrowa pracują niezależne instytuty, we Francji, Anglii i Chinach. Ostatnio Chińczycy dokonali przełomu, podtrzymując reakcje prawie minutę. I tu widzę nadzieję dla ludzkości.

Co do Tesli byłbym ostrożny, wokół niego narosło dużo mitów, ale niewykluczone, ze jego wersja "free energy" działa. Żyjemy w tak ekscytującym uniwersum, ze wszystko jest możliwe. Dosłownie smile