1

Temat: Mechanizm wzniesienia

Witam wszystkich
Polecam gorąco do zapoznania się z tym wywiadem
http://m.youtube.com/?reload=16&rdm … VXL6i-4u_4
są 3 części.  Oczywiście od filmu dużo lepsze są książki podróżnicy , tajemnice amenti..
Dzieję się naprawdę sporo, pzdr

2 Ostatnio edytowany przez Emmeline (2014-01-08 18:05:45)

Odp: Mechanizm wzniesienia

Link jest nieprawidłowy - wyrzuca mnie do strony głównej Youtube'a. Poza tym mamy już założone odpowiednie tematy na filmy i na przyszłość postaraj się je wrzucać właśnie tam wink

3

Oczywiscie , ze jest prawidlowy - poniewaz po nacisnieciu odrazu przekierowuje na wyklad Ashayany Deane. Sprawdzalem 2 razy, ale jak nie dziala prosze sobie wpisac - Ashayana Deane mechanizm wzniesienia (jest w 3 czesciach) .Nie jest to zwykly film a raczej wyklad na temat wzniesienia i rozwoju duchowego,dlatego postanowilem go tutaj wrzucic. Temat jest obszerny w tym filmie jest jakby dalszy ciag wydarzen. Jak juz pisalem  ksiazki Ashayany Deane sa duzo bardziej ciekawe wiec bardzo goraco polecam....

4

Mnie nadal wywala na stronę główną, ale skoro uważasz, że link jest prawidłowy, to niech tak zostanie.

5

Kurczę nie wiem dlaczego
W YouTube wpiszcie Ashayana Deane mechanim wzniesienia, 3 części

6

Nie musisz się powtarzać. Napisałeś to w poprzednim poście.

7

Bo link działa na smartfony. Jak chcez by działał na kompie to musisz usunac m. Z linku. Jak dalej nie działa to wklej sama koncówke w google (watch?v=GVXL6i-4u_4)