271

Odp: Zlote mysli

Najlepiej to co umiem robić, to nic nie robić. Bo wtedy nie ma ryzyka, że coś zepsuję. smile

272

Odp: Zlote mysli

Nie dajcie sobie wmówić, że Mikołaj nie istnieje.
Pamiętajcie wszyscy jesteśmy Mikołajami.

273

Odp: Zlote mysli

Nic nie robienie też ma w sobie ryzyko że coś się zepsuje.Przewraca się przed tobą kobieta,mdleje bo dławi się jogurtem,nie robisz nic,kobieta dusi się,umiera.Zepsułeś;P hehe

274

Odp: Zlote mysli

Nic nie robić to tylko leżeć samotnie w łóżku całymi dniami. Jak gdzieś idziesz, to robisz, bo idziesz. smile W sumie cały czas coś robisz, nawet jak nie robisz, bo oddychasz, ale nie o oddychanie mi chodziło, tylko bardziej bierne uczestniczenie w czymś big_smile Co ja to mówię...

275

Odp: Zlote mysli

Uśmiech, to taka krzywa, co wszystko prostuje smile

276

Odp: Zlote mysli

Na każdego mędrca, przypada jedna baba, przy której on traci rozum. big_smile

277

Odp: Zlote mysli

Waclawm, dobra rada. Nie bierz wszystkiego co ja piszę serio. Czasami mi głupi żart się urwie, stąd ten myśl o "mędrcu". smile

278

Odp: Zlote mysli

Skąd wiesz, że jestem młody? A może jestem już starym dziadem? smile

279

Odp: Zlote mysli

Albo na odwrót "młodość to stan umysłu, a nie ciała". smile To że umysłem jest ktoś młody, nie oznacza tego, że jest niżej rozwinięty. Po prostu, może ktoś potrafi  dobrze wykorzystać swój potencjał w czerpaniu radości z życia, i pozwala sobie też na szaleństwa. Z drugiej strony, kiedy przychodzi do czegoś poważnego, taka osoba jest poważna, bo wie że to stosowne. No chyba że jaja se robi, i zachowuje się niestosownie, ale specjalnie. Mniejsza o to.

Ludzie mają taką cechę, jak poczucie humoru, czy potrzebę rozerwania się od powagi, bo w dużej mierze, powaga jest męcząca. To jednak nie czyni ludzi jakimiś niezorganizowaną bandą debili. Wręcz przeciwnie, ludzie potrafią się organizować, ale w niedużej skali, z powodów różnych różnic. big_smile