31

Odp: Usunąłem ok. 5000 kont spambotów

Prawa jednych zaczynają się tam, gdzie kończą się prawa drugich. Nie możemy usuwać innych tylko dlatego, że są inni. Różnorodność jest to zaleta, a nie wada. Nie musisz ich czytać, jeśli ci nie pasują.

32

Apologetom wolności chyba należy przypomnieć, że istnieje tutaj coś takiego jak regulamin, który to ów osobnik notorycznie łamie. Wystarczy chwila na tym forum, by zauważyć, że było tutaj kilku innych użytkowników, którzy zostali zbanowani, a pisali bardziej wartościowe posty. Oczywiście można przewijać posty, ale to samo w sobie i tak jest już uciążliwe.

33

Wacław i jego "różnorodność" lol http://i.imgur.com/duDjybg.png

34

Ja uważam że niech admin zweryfikuje, i zadecyduje. Jak dla mnie nie łamie regulaminu.

35

1. Don Pedro zastanów się czy ty sam nie łamiesz prawa swoim zachowaniem. Czy twoje działania też przypadkiem nie psują dobrej atmosfery forum?

"3. Zakazane jest trollowanie, szykanowanie innych i każda uciążliwa, agresywna lub złośliwa działalność, która psuje dobrą atmosferę i zniechęca innych do aktywności na forum, a także prowadzenie działań wrogich dla Saleinji. "

2. Myślę że aministrator raczej nie zwróci uwagi na tą "rozmowę", gdyby wacław robił coś nieodpowiedniego to by Hejal już go dawno temu zbanował. Zacznijmy od tego że każdy ma prawo do wypowiedzi...

36

Don Pedro napisał/a:

Wystarczy chwila na tym forum, by zauważyć, że było tutaj kilku innych użytkowników, którzy zostali zbanowani, a pisali bardziej wartościowe posty.

No jacy np?

37

Krykers napisał/a:
Don Pedro napisał/a:

Wystarczy chwila na tym forum, by zauważyć, że było tutaj kilku innych użytkowników, którzy zostali zbanowani, a pisali bardziej wartościowe posty.

No jacy np?

@Eliminator, @Sceptyczny_Sceptyk

ka-nu napisał/a:

1. Don Pedro zastanów się czy ty sam nie łamiesz prawa swoim zachowaniem. Czy twoje działania też przypadkiem nie psują dobrej atmosfery forum?

Nie wygłupiaj się

38

Sprawdziłem Eliminatora oraz Sceptycznego Sceptyka...
Posty Eliminatora zostały skasowane podobnie jak cześć postów drugiego użytkownika. Sceptyczny Sceptyk nie został zbanowany. Jednak rzeczywiście nie które posty zniknęły:
1. W przypadku Eliminatora myślę że złamał regulamin.
2. Co do Sceptyka to uważam że cześć jego wpisów była nie na temat. Po za tym ostatnio zniknęło parę wypowiedzi. Wiem, że w ciągu tego miesiąca coś lub ktoś Małgosi skasował/o post.
Najlepiej zapytać się o to administratora. Hejal'u czy mógłbyś uzasadnić zbanowanie Eliminatora oraz zniknięcie treści z strony?

39

Eliminator, to akurat rzeczywiście wyprał mnie z energii, gadałem z nim na czacie. Sceptyczny sceptyk, którego zdążyłem poznać, pomogłem mu delikatnie, w zdjęciu bana. Nie jest zbanowany. big_smile Obaj jednak personalnie atakowali Hejala, i dostali za to bana.

40

Wacławie - umieszczaj linki w temacie "Linki". Nie zaśmiecaj forum, skoro innym użytkownikom to przeszkadza i traktują jak spam.

Twoje następne komentarze linkowe w innych tematach będą kasowane.

41

No cóż, tego tematu już nie ma. Nie wiem.

42

Widocznie temat został skasowany. Wacław wyedytował kilkadziesiąt wpisów i zmienił je na beztreściowe. Dzisiaj skasowałem mu z ok. 150 wpisów 130 które wyglądały jak spam. Zostało 20 wyglądających na normalne komentarze.