121

Odp: Niebłahe pytania do Hejala...

Czy kosmici popelniaja bledy zyciowe?

122

Odp: Niebłahe pytania do Hejala...

Mixon, no ja cie proszę, ja wiem - pytanie nie do mnie i mogłabym cicho siedzieć, ale chłopaku! - "Czy kosmici popelniaja bledy zyciowe?" A co, nie widać?!:D

123

Odp: Niebłahe pytania do Hejala...

Widać, a jakże wink)
Hejalu, dlaczego popełniłeś błąd i odszedłeś stąd?

124

Odp: Niebłahe pytania do Hejala...

noooo smile

125

Odp: Niebłahe pytania do Hejala...

Gdybyś tu był to bym Ci wyznała miłość, a tak to o tongue

126 Ostatnio edytowany przez jacob (2010-07-22 01:35:27)

Odp: Niebłahe pytania do Hejala...

tak przegladam rozne  tematy i chcacy dotarlem tutaj wiedzaz ze nie dostane odpowiedi od administratora tylklo od was... Zapewne. Po grzyb ten temat  jak na pytania nie blache odpowiedzi nie widac.
Moje putanie brzmi.
” czy jest taka planeta na Sa-ji i gosciu ktory twierdzi ze jest kosmita to nie baja´´

Dobra minelo pol sekund i nie dostalem odpowiedzi wiec sam sobie to napisze co chce.

1.ktos napisze czy to takie wazne ze hejal jest kosmita?. Tak kurde to jest bardzo wazne. Dlaczego mm byc przyjacielem jakies planety ktorej nie ma istniec? Jak zauwazyliscie nie przyszedlem  tu dla pana hejala tylko do was.
2. Nie oszukujmy sie... Teksty w ksiazce wjw  to rzywcem wklejone teksty z ksiazek o ufo tj. Np kontakt billyego meiera.
3. Gdyby  byl prawdziwym kosmit w ciele czlowieka. Pisalby tutaj duzo i robil wszystko zeby cywilizacja ziemi rozwijala sie do nadchodzacego 2012 roku...
4. Moze polowa ziemian to istoty z  innych planet ktore inkarnowaly na ziemi. To nie zaprzecze ze moglbyc z jakiegos ukladu tam.
5. Udowodnij nam psychicznie  ze jestes jezusem z jedna dziora w nosie a ja tomaszem bez brody

Mozesz rowniez wybrac odpowiedz pomocnicza ...ze twoj swiat w tej ksiazce to rzecz ktora chcialbys ja miec. I powoduje tesknote psychiczną.

Wiem wiem wiem bylo juz kilka takich cwaniaczkow z podobnymi pytaniami .
A moze ktos cie do tego nakusil zeby yc hejalem bobikiem uta hano.
Moze miales channeling z takim kims i przybrales jego prawdziwe ja

127

Odp: Niebłahe pytania do Hejala...

tak, z tego co wiem to tzw. przekaz z zakłóceniami smile, ale ja to już chyba piałam...:/

128

Odp: Niebłahe pytania do Hejala...

Kuban! Stary! Daj sie poniesc! Boisz sie wyjsc na naiwniaka? Naiwnosc to tylko slowo, ktore nie zmienia ciebie samego tylko twoj status. Czy warto sobie psuc taka przygode jaka jest znajomosc z kosmita? Ja osobiscie uwielbiam byc naiwny. Na koniec dnia stajesz przed lustrem i mowisz sobie-nikogo dzis nie oszukalem i czuje sie swietnie. Czy ktos oszukal mnie malo mnie obchodzi bo sumienie to indywidualna sprawa kazego z nas.
"niech sie wstydzi ten kto robi nie ten kto widzi" K . Staszewski

129

Odp: Niebłahe pytania do Hejala...

mnie to wnerwoiaja bzdety i farmazony. Nie lubie wierzyc w pierdoly. To jest zbedna wiedzazaprzatajaca leb. Pptem wszystko sie miesza i nie wiadomo gdzie je prada . Dopoki nie udowodnicie ze to co jesg napisane w wjw to je prawda. Ja nie jetem zadnym przyjacielem sa-ij !:D

130

Odp: Niebłahe pytania do Hejala...

tak, udowadnianie przyszłości, uczuć oraz indywidualnego toku myśli to nasza Specialite de 'la Maison.

131

Odp: Niebłahe pytania do Hejala...

Nie tam zeby mi jakos szczegolnie zalezalo na twojej wiarze czy niewiarze ale czy ty mi udowodnisz ze jestes prawdziwym czlowiekiem z kri i kosci a nie tylko maszynka ktora miesza razem literki i je dorzuca? zdjecia nie wchodza w rachube bo mozna podrobic albo fotoshop sam wiesz

132 Ostatnio edytowany przez jacob (2010-07-24 17:52:41)

Odp: Niebłahe pytania do Hejala...

piszaca maszynka by pisala cos takiego :jyshdjnjnviututdwqasdfghjbvcxzasdfgtyhbnjhgredfhjn njhgfpolkihjmh wink
Nie wiem jaki cel bylby wrzucic jakąs inna osobe.
za pomoca maszynki dloni i mozgu naciskawszy guziki z literkami moge napisac wiadomosc big_smile
Ja nie narzucam tak jak kazdy uzytkownikn tego forum jakiejs wiedzy, prócz administratora wink
ej Mixonek , ty nie chcesz sobie zaprzatac glowy  czy on to prawda czy nie.
ja jako aliens researcher musze wiedziec czy dodac jego rase (tj. ludziki z 1 dziurą w nosie ktory pochodzi z planety Saileinji z gwiazdozbioru lwa) do ksiegi kosmitow, aniolow, stworzen, istot pozaziemskic, dusz rozno wymiarowych.

dlatego tak naciskam wink