1

Temat: Zlot forum!

Postanowione! Spotykamy się smile
Rozmawiając wspólnie doszliśmy do wniosku, że czas by odrobinę zaspokoić naszą wzajemną ciekawość i zmienić ją w doświadczenie. Piękne - mam nadzieję smile
Liczymy że zbierze się nas jak najwięcej i myślimy o tym by był to cały uikend - 2 może nawet 3 dni.
Konkretnie wstępną propozycją jest Gdańsk, uikend 15-16 maj. 2010.
W każdym razie wybór padł na wybrzeże, ale wszystko możemy jeszcze wspólnie zmienić.
Zostały jeszcze 2 miesiące. Kupa czasu smile
Chcielibyśmy by wszyscy uczestnicy forum znaleźli czas, możliwości i chęci by się spotkać.
Wszystkie propozycje, komentarze, sugestie, protesty tongue czy zgłaszanie swojej gotowości do uczestnictwa prosimy składać w tym wątku.

Zapraszamy wszystkich!
Do dyskusji i do wspólnego spotkania!

2

Odp: Zlot forum!

Życzę powodzenia. Pamiętajcie, że osoby spotkane w rzeczywistości mogą okazać się zupełnie inne, niż wyobraziliście sobie. Mnie oczywiście nie będzie.

3

Mnie też smile, ale pozdrawiam i życzę powodzenia smile

4

Również ja życzę miłych wrażeń. Myślę, że "trzaśniecie" na forum jakiś reportaż z tego spotkania dla osób, które nie będą mogły wziąć w nim udziału  wink

5

Juz zaluje ze mnie nie bedzie choc jeszcze sie nie odbyl. Chyba ze juz skoncze do tego czasu projekt mojej lodzi to do was przyplyne.. z Irlandii smile Zycze udanego spotkania.

6

Szczeście, że mam znajomych w Gdańsku. Maj zaklepuję dla nich, miesiąc tradycyjnie ognisk itp - w mojej uroczej wiosce, ale kto wie, moze i u nich, tj. w Gda, coś się urodzi tym razem? więc miałbym szansę (i chęć, jasne) wpaść, poznanie na żywo to co innego, to mi sie podoba;]. Oczywiście jeśli w ogóle coś wypali i ktoś przyjdzie oprócz mnie:D Pzdr

P.S. pewno nie bez powodu jeszcze nie podałeś, kirstenow, dokładnego miejsca spotkania; ja tylko powiem, ze lubię morze;P

7

Ja także będę ^^
Nie wiem jak z noclegiem, najwyżej będę spać na plaży : P

8

Wiadomo, że w realu będziemy trochę inni, w internecie zawsze można 10 razy zastanowić się co się napiszę, a na żywo będziemy bardziej spontaniczni i pewnie nie raz palnie się jakąś głupotę tongue
Ale ja jestem mimo wszystko ciekawa jak to będzie ^^

Zastanawialiśmy się z Kirstem co do noclegu i sądzimy, że najfajniej będzie w jakichś domkach kempingowych w lesie (blisko morza lub jeziorka), domki nie są drogie - 130zł za jeden na 5 osób/ doba, czyli wychodzi koło 26zł za osobę smile
To chyba lepsze od hoteli czy namiotów, można sobie ognisko zrobić no i nie marznąć lub moknąć w namiocie tongue

A co do piłek to mam tylko sflaczałą do koszykówki i taką plażową dla dzieci big_smile
Siatka na plaży to super sprawa ^^  (pomijam moją kondycję tongue ale jakoś dam radę )

9 Ostatnio edytowany przez kirstenow (2010-03-17 03:47:34)

Hejal - cóż - nawet nie łudziłem się że mógłbyś przyjechać.

Marta - szkoda. Może jednak? tongue Jeszcze dużo czasu do namysłu smile

Istnienie - oj Wrocław to daleko. Wiemy. Ja spod Wszawy mam bliżej.
No i wogóle. Każde z nas ma swoje sprawy. Pewnie nie rzecz w odległości.. cóż szkoda. Zawsze chciałem Cię poznać. Może kiedy indziej smile

Mixon - ech - no by było niesamowite gdybyś przypłynął czymkolwiek big_smile Nie musisz przecież z tej okazji zdążać z budową.. Ale sama myśl jaką dałeś - przypłynięcie na spotkanie big_smile - no niesamowite i cudowne by to było big_smile

Miriad - podszepnąłeś myśl ognisk - wspaniała sprawa - bardzo nam się to z maat spodobało smile Jak mówisz miejscówki i konkretów ścisłych jeszcze nie ma, ale podpowiedź świetna. Padło na domki - bo i ogniska da się i tanio i miło i praktycznie smile No i chcemy blisko morza.
Jeśli wpadniesz - ręczymy - nie będziesz sam big_smile

ATARi - słusznie podchwyciłeś zasadniczą uwagę hejala

"osoby spotkane w rzeczywistości mogą okazać się zupełnie inne, niż wyobraziliście sobie"

Musimy podejść z dystansem.
Jesteś człowiekiem-demonem? Ok.
Ale wiatru? No to tylko jeśli będziemy na zewnątrz.
Nie psuj nam powietrza, ok? big_smile

A co do Twojego rozeznania ATARi - to na nie liczymy - jesteś w końcu tubylcem smile
Mówisz jakieś plaże północne tongue
No chyba oczywiste, że w tej kwestii zdamy się na Gdańszczan smile
(O ile ostatecznie padnie na Gdańsk)
Też chętnie popykam w siatkóweczkę, dla ruchu - bo orłem nie jestem smile
Ale będzie miło smile - Jak mówisz - jak świry tongue

"Albo może niech Love nas zabierze gdzieś swoim statkiem... "

Maat - z domkami to jej pomysł i w pełni popieram!
To świetna myśl. Myślałem o hostelach, albo namiotach. O domkach przypomniała maat!
Możliwość rozpalenia ogniska, wychodzisz - a tu jest w końcu gdzie się umyć, no i przestrzeń, morze, jezioro, las, żywe powietrze… No nie do pobicia.
A tu jeszcze taniej niż w hostelach nawet.
A z namiotami to rzeczywiście bez sensu.
Już po te 2-3 dychy chyba za nocleg wysupłamy smile

No i jeszcze ATARi - o uwiecznianiu smile
Damy radę - będzie z czego klecić smile
Chętnie się w to pobawię.
Raczej w montaż niż samo kręcenie. Fotografowanie i kręcenie mi nie bardzo wychodzi. Wolę montować.
Jestem pewny że będzie trochę fotografów smile A i film z byle porzuconego w nagrywaniu aparatu można fajnie skleić smile

Dzięki wszystkim za aktywność i dobre pomysły smile
Minął dopiero jeden dzień, a idea już żyje smile
Aż szkoda że urzeczywistnienie dopiero w maju smile

Gorąco pozdrawiam całe forum wolnej myśli smile

10

Ech niestety moj projekt nie jest transatlantycki ale juz zaluje ze nie dam rady bo mimo ze spotkanie jeszcze sie nie odbylo to juz poczulem jego fantastyczna energiie. mam nadzieje ze wam sie uda i zamierzam sobie ustawic przypominacz na ta date zeby moc z wami poprzebywac duchowo. Pozdrowionka.

11

Jakże miło Was poczytać... czuć w powietrzu Waszą radość smile
Niezapomnianych wrażeń życzę z całego serca. :*

12

i ciepła pachnąca noc big_smile

13 Ostatnio edytowany przez miriad (2010-03-27 22:33:20)

no widzę postępy ogromne w planowaniu, cieszy mnie to. No i bardzo podoba mi się pomysł z domkami, myślę, że to najlepsza sugestia, jaka tutaj padła. Ah, nie! byłbym zapomniał... siatkówka!!! to moja 2 miłość! coraz lepiej, panowie i panie;]

14

Kochamy cię smile
Ale zróbcie jakieś fotki i jakieś sprawozdanko

15

to miłość bezwarunkowa ATARi smile

16

Wszyscy chętni i pewni na 100% przyjazdu na zlot niech wpisują się poniżej smile
Jak komuś pasuje inny termin to możemy przesunąć. Czas goni - ATARi, miriad - potwierdzacie? - chcieliśmy dziś ustalić szczegóły, możemy jutro, pojutrze nawet. Z resztą praktycznie do końca, ale dobrze wiedzieć ile osób za wczasu.
Bo inaczej to http://www.youtube.com/watch?v=UH9hQNT4M1Q smile

17

Zlot nie dojdzie do skutku w ten uikend. A kiedy i czy w ogóle - nie wiem. Być może w wakacje.
"Paczka się rozleciała, bo sznurek był za słaby."

18 Ostatnio edytowany przez miriad (2010-05-16 18:43:21)

snil mi sie wczoraj hejal (wiecie, jako gostek z jedną dziurką w nosie i wielkimi oczyma) i mowil mi cos. jak rano wstalem, slyszalem jakies glosy nawolujace mnie "miriaaad! podnies kalesony i zamrażarke i idz na forum hejalaaaa! i wstawaj do roboty!".... nie mam pojecia tylko po co tam ta zamrazarka;/
nieee, ściemniam. ale to ostatnie o robocie to prawdziwe - ojciec byl bezlitosny. jak zawsze.
okazalo sie, ze troszke mi z glowy wylecialo co byc mialo. a mialo byc zlot... mial... byc..... Ja na maj bylem, a jakze. majoweczka zaliczona, tylko "slaba" - nic nie pamietam;/. ale spotkania nie bylo, tak? no.. z tym latem to dobry pomysl atari masz, bardzo mi sie podoba twoje myslenie, plusik dla ciebie. nie uwierzycie, ale... tatko mi kamere kupil;/ jesli bym sie pisal na spotkanie, a zeus mi światkiem, ze chcialbym, to zabiore ją ze sobą. boże daj sposobnosć by wypaliło!;/ pozdrawiam i tez miłuje atariego juz tak za wczasu, coby sie usmiechal czesciej

i jeszcze raz podkreslam - przebywam obecnie za granica i przyjezdzam na specjalne okazje tylko. uwierzcie, że jestem skłonny uznac to za wystarczajaco dobra okazje, by brac urlop i jechac. ale blagam od razu o konsekwentność. jade do domu 20 godzin! i tanie tez to nie jest.
no, to tyle;] wciąż żem jest za domkami nad morzem

19

tośmy się spotkali:/ było bossssko! nic nie pamietam. a może się nie spotkaliśmy?? allah jeden wie.
gdybym miał jednak strzelać, to daliśmy d...
Ludzie i nieludzie! Jest krąg do zrobienia! krąg fioletowego płomienia- kojarzycie? (ten rym to przypadkiem) Nie mam pojęcia, jak się go robi, ale ptaszki ćwierkają, że za jakiś czas powinienem uzupełnić tą wiedzę. Sprawę kręgu przyjmuję na siebie, potrzeba mi będzie tylko budowniczych:P 
no i te kryształy zdaje się nie rosną na drzewach;/...
Mi teraz łatwo powiedzieć "nie kończmy na chęciach" (aha, oczywiście ja czekam na deklaracje czyichś chęci, bo nie każdemu się to musi podobać) bo mam sporo swobody do gospodarowania czasu.
Nie wiem.. te bieszkowice komuś, poza atarim, pasują? ode mnie troszke daleko, ale i tak nie jest źle.
czekam na odp.

20

Ja mam blisko i myślę, że bym mogła smile
Swoją drogą śniło mi się dzisiaj, że spotkałam parę osób z forum tongue

21

sen ci prawde powie. nie ma przypadków;]

22

to Kaszuby?

23 Ostatnio edytowany przez jacob (2010-08-04 15:43:27)

nie jest to dobry pomysl.
po co sa takie tematy tworzone?
wasz blad w realnym mysleniu
jesli mieszkam tu gdzie mieszam mialbym sie tam pojawic to sory napewno przyjade tam sam gdzies to zejdzie z 12 godzin jazdy , pogadam se 2 godziny , skonczy sie , przespie sie w jakims hotelu z robalami i pojade spowrotem 13 godzin, naprawde zacny plan,
wiem ze nikt mnie nie zapraszal , ale sam sie wprosze wink
jesli rzeczywiscie ktokolwiek z was by sie umowil to przyjada z 3 osoby.
jesli wszystkie 3 osoby mialyby sie spotkac to zachecam do plan ''Lodz''

24

jacob napisał/a:

jesli wszystkie 3 osoby mialyby sie spotkac to zachecam do plan ''Lodz''

Popieram pomysł spotkania się w centralnej Polsce, bo to najwygodniejsze dla wszystkich zapewne, ale odradzam Łódź, bo to dosyć niebezpieczne miasto.

25 Ostatnio edytowany przez miriad (2010-08-04 21:52:32)

jacob, rozwalasz mnie gościu każdym postem. Nie, ja ciebie nie zapraszam, i nie miej za złe, ja po prostu nie chce ci krzywdy zrobić. szczerze.
Mam rodzine w Łodzi, byłoby mi wygodnie:P
Ja się zgodze na jakiekolwiek miasto, przy czym zaznaczę, że bliżej mam do tych bieszkowic.
częściowe informacje więc już mam:
g_a_kowalski popiera spotkanie, przy czym 'centralna polska', kto wie, może się rozejrzy za miejscówą??;] (przypominam, że jakies pole by sie przydało i miejsce, gdzie chociażby 1 noc możnaby spędzic - jak się spotkac, to i przespac sie trzeba:D koniecznie. i razem śniadanie zjeść. to i nawet samo to pole wystarczy, byleby namiot mozna było postawic niejeden i nikt by sie nie obraził na to)
Wega popatrz na ten link w poście ATARiego do googlemaps i nie zastanawiaj sie tak tyko napisz mi "ja też chce!"
maat ma blisko, wiec jest 2 osoba za bieszkowicami NA RAZIE, bo jeszcze nic nie wiadomo.
Więcej was, prosze, więcej.

26

A może ktoś wybiera się na zjazd Słowian i Wikingów w Wolinie w ten weekend?
Jakby co ja tam będę wink

27

Wolin... daleko. miałem 2 i pol roku temu podobny (mini)'zjazd' w Lidzbarku Warmińskim, to się zjawiłem. Jeszcze wszystkich nadzieji może nie porzuciłem, ale widzę, że ciężko będzie zebrać ekipe i się konkretnie umówić. Szkoda, powoli robi mi się wszystko jedno aż.

28

A skąd dokładnie jesteś miriad?

29

warmińsko-mazurskie. Olsztyn;]

30

Nie pojawię się raczej na zlocie miriad choć oczywiście bardzo bym chciała. Może to żadne tłumaczenie ale... życie  i obowiązki. Pozdrawiam serdecznie  smile