1 Ostatnio edytowany przez waclawm (2017-06-09 10:48:46)

Temat: racjonalne lub oszczędne racjonowanie energii elektrycznej

Część z czytających przedstawia sprawę racjonowania prądu jako poza led- aMi jako nieomal beznadziejną.
krótki felieton ku new futurologiczny.
muzyczny załącznik poteNcjalnie poUczająco ~ nawiązujacy _ https://www.youtube.com/watch?v=AQR9UpNy2QY

Żartem kiedyś powiedzniałem żonie że gdy kupi mi wymarzony laptop i wóz który część z człowiekowatych określa jako z pozoru luksusowy mogę zabrać się za projektowanie wspólnej przyszłości .
Laptop zakupiła i ma oNa czyli część śWiadomości inFormatyczej możliwość redukcji zasilania z 230 W do 18 . Według mnie to dość znaczna zaoszczędzona wartość szczególnie że nocą lubię słuchać za poŚrednictwem między innymi ludzkiego internetu szumu fal morza, dźwięków roślin , zwierząt a i niekiedy ludzi kompOzycji.

Ponadto można ten potencjał zredukować o typ procesora jeszcze mniej potrzebującego poboru w mniej wymagających obliczeniach | http://pclab.pl/art52670-2.html .
Jako przykład z normalnego walca prcesory mają potencjały pomiędzy średnio 95 W a 26 W przy maXymalnym zużyciu zasilania .
Oczywiście nie ma komu zamieszczać takich informacji w reklamach które poza durnowatością niewiele wnoszą najczęściej bo potencjalnie im więcej razy nabywca za[)płaci za kolejny egzemplarz a także wmówić mogą mu że przykładowo \ https://www.youtube.com/watch?v=bFfplZz78DI

Ergonomia eleKtroniki . Ergonomiczne myszy, klawiatury itd. oszczędzając przestrzeń, okres powstawania potencjalnych zwyrodnień a ponadto wykonane w odpowiedni sposób oszczędzają zasyfianie otoczenia odpadami które część określała jako nieModne.

I czas na oszczędności wzroku . Monitor albo wyświetlacz to potencjał utraty wzroku , pogarszania albo dobierania takich kOmponentów które mogą nawet unikać negatywnych następstw.
Mogę oberwać od pań zaglądających na formu ( żona czasem powtarza że czuje się jak blondynka w czasie wymiany poglądów ) ale warto rozważyć dodatkowo - http://www.pcworld.pl/news/PC-World-prz … 73153.html . Nie zależy mi na nakazywaniu ale na zastanowieniu się .

Tu zakończę bo miałem krótko .

a to tło które za nieomal nic oferuje planeta ktÓra być może goszcząc Was i na nieco wiary że macie w sobie potencjaŁ aby jeJ nie zniszczyĆ.
opiekun waszych naStępców ~~ ')
https://www.youtube.com/watch?v=NZlfxWMr7nc

2

Odp: racjonalne lub oszczędne racjonowanie energii elektrycznej

https://www.youtube.com/watch?v=Qh5CL9yRjRs - / #   @